FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i tyle z mistrza Rakowa pewnie eh
4
@igorbole to jest taki finał ze kto by nie wygrał to będzie źle także wszystko jedno
2
@talizmo tak, powinniśmy płakać że jesteśmy w LM, straszne dziady a to że było 9 miejsce jak odchodził Koeman i w top 4 mało kto wierzył to co tam xD
Trzeba cieszyć się z małych rzeczy zwłaszcza ze jesteśmy w trudnej sytuacji
0
@MESSIah16 to też prawda, musze sobie odpalic jakies jego highlightsy chociaż to pewnie nie zaspokoi mojej ciekawości
0
@MESSIah16 to o jego kontuzji to wiem, ale patrząc sucho na statystyki (niestety nie miałem przyjemności go oglądać na żywo) to spodziewałem się czegoś więcej
0
@MESSIah16 popatrzyłem sobie statystycznie i nie chcę by ktoś zrozumiał że jakoś umniejszam Van Bastenowi bo to wielki piłkarz ale czy na tyle by stawiać go aż tak bardzo nad tą resztą? Pomijając że dla mnie Nazario to najlepsza 9 w historii to po prostu trochę nie łapie czemu Marco to jest aż tak wyraźnie lepszy napastnik niż Lewy czy Suarez
0
@MESSIah16 ciężko dać takie dokładnie zestawienie
5
@doc fenomenalny trener, oby ugrał wiele z kadrą i gdziekolwiek by się znalazł
1
@jedrek7000 nie no Ronaldo jak juz to Psg chyba, a Suarez to tez wątpliwe by tu wrócił
1
@AlexDark00 może Psg ale ich nie trzeba zbytnio degradowac xD
0
@AmigoBlancos no nie mów że Varana będziesz bronił jak on tą obroną dowodzi xD
1
@Emhyr niby tak ale ja jednak nie lubię kombinowania, dobrze jest jak jest, na pewno czytelniejsze niż to co proponują
2
@FCB24 Ramos taki sam, Alba to bardziej pajac niż psychol, który po prostu gada głupoty ale nie kopie rywali po plecach
10
@Emhyr jestem tradycjonalistą, zawsze będę wolał sprawdzone systemy typu Euro z 16 drużynami, mundial z 32 i obecny format LM, do tego nie jestem zbytnio przekonany
4
@Lionel_Messi10 oj Fati obyś był zdrowy chłopaku to już będzie gigantyczne wzmocnienie
30
13 milionów brutto? Ja wiem że odpadnie sporo przez podatki ale to jednak spora kwota będzie
0
@Ksavix miałbym ból dupy ale że City odpadło, a tak to nie dość ze dwie drużyny których bardzo nie lubię są w finale to wiem jak ten finał się skończy bo to juz za wiele razy się zdarzyło bym wierzył w Liverpool, także ja nawet tego nie będę oglądał i mam to w dupie
2
@FCB24 a ja rozumiem doskonale bo to psychol boiskowy
0
@Cule1234 dobrze ze zostaje, klasowy trener niezależnie co jacyś Janusze powiedzą
0
@Cule1234 wątpię że tam zostanie, jak dla mnie powinien iść może do Ajaxu np, chociaż chciałbym go jeszcze zobaczyć w naszych barwach to on jednak poziomem juz nie dojezdza chyba ze robilby za lawkowicza, nic więcej
4
@Rekker to jest taran
0
@Rocky_Bilbao co to ma do rzeczy?
0
@Rocky_Bilbao no zupełnie jak rok później w finale mundialu a jesli się coś powtarza to chyba nie fart czyż nie?
0
@MesQueUnClub_87 pewnie kucnął i tyle.
1
@pt9 7-0 z Bayernem przyjąłem dość spokojnie, Bayern był wtedy fenomenalny a piłkarze chyba zdołowani sytuacją z Tito + grali dość średnio
21
@Hubsao zadra z tej porażki nie zniknie nigdy, to było coś strasznego
7
@4drian0 ale dałeś przykład xD
1
@Hubsao ja osobiście tego nie rozumiem, ale może zbyt romantyczne podejście do futbolu mam
0
@Hubsao może to wynika z tego ze Guardiola przegrał, ale nie wiem czy można go traktować jakos niebywale poważnie jak mówił ze Hazard jest na poziomie Messiego czy jakoś tak xD
0
@blodziakk gen przegrywa o Boże xDDD