FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oby mu się wiodło chociaż jestem dość do niego sceptyczny, w jakimś stopniu kojarzy mi się z Lengletem
0
@FCB24 Neto
Douglas Czyhrynskiy Mina Firpo
Song Puig Pjanic/Denis Suarez
Braithwaite Boateng Turan
To tak na szybko, możliwe ze jakies nazwisko mi uciekło
0
@Maykello Eric potrafi dobrze zagrać ale czy to będzie jakis filar to trochę wątpię, obym się mylił
1
@Maykello pełna zgoda, jedynie problem z Nico bo grał jednak coraz mniej, no i Fati niepewny ale wystarczy ze zdrowie dopisze i bedzie w porządku
1
@Antimadridista_WR nic w życiu nie jest pewne, Moriba tez miał zostać ale poszedł za kasą i swoim agentem (wiem że dużo słabszy ale no z tyłu głowy jest)
@MesQueUnClub_87 no liczę że będę mógł nadal pisać ,,Alemany top" a nie klnąc pod nosem jak za rządów miłościwie nam panującego Josepa Marii Bartomeu
2
@MesQueUnClub_87 nikomu nie ufam stamtąd, juz była gadka o przedłużeniu Messiego i inne takie, Laporta działa względnie ale to populista
23
No, transfer Lewego za te 30-40 jeszcze zrozumiem, ma to jakieś zalety, ale włączanie do tej wymiany Gaviego czy żeby to miało być jego kosztem to niech się palną w łeb
2
@DonMatteo901 mój pierwszy finał LM który oglądałem świadomie juz jako kibic Barcy, bramkę Eto do dzisiaj pamiętam ;')
2
@Piorun Real na spokoju to zrobi niestety, za wiele razy liczyłem na innych i się zawiodłem
0
@Antimadridista_WR zespół założyć w b klasie
18
@Cule1234 Aston Villa albo taki powrót do Ajaxu jak Haller odejdzie
1
@FC1899Barca Real wygra LM i dziwie się ludziom, że jeszcze łudzą się zwycięstwem Liverpoolu, skończy się jak zwykle
0
@kempnou udany to za duże słowo, przeciętny jak na niego i to mocno
1
@Batys on nie dostał 100 mln?
2
@FC1899Barca reszta jakoś ale Ronaldo w Bayernie to surrealizm jak Salvador Dali
0
@Semafor80 tak tak będziemy płakać bo najwiekszy nasz konkurent nie będzie miał świetnego pilkarza, już idę po chusteczki
0
@Benz weźmie jakiegoś Tchouameniego i tyle
17
@Endek1918 nie mogę z tego cyrku xD
Dźwięki jakby miała stać się apokalipsa i apogeum wku***nia a potem jakąś Sandra ma śpiewać xDDDDD
0
@Momals11 pieniądze i być może Leo tez miał w tym jakis udział
1
@JohnnyBarca jakby kręcili sensacje XXI wieku to byłby materiał na odcinek
1
@Emhyr szkoda ze sezon w którym mieliśmy taką pakę był taki tragiczny, w składzie same wielkie osobowości a wyszło jak wyszło
1
@norbi77 prawdopodobnie gość z najlepszym przyjęciem piłki w historii
7
@Messibestplayerintheworld fenomenalny był to trener, pamiętam jak zaczynał u nas i zdjęcie jak barierkę przeskakuje xD
1
@YouTuber Messi
Jordan
Ali
Djokovic
Nie mam pojęcia
Nie wiem
Nikola Karabatic
2
@Sysia11 jest, jeśli zostanie to ta pycha i pewność ze jest juz ,,ich" zawodnikiem zostanie skarcona. W drugą stronę byłoby to samo bo to zupełnie normalne
0
Przejdzie czy nie, mniejsza, Real bez niego da sobie radę, bardziej mnie śmieszy jak co niektórzy tutaj próbują moralizować by stawać ramię w ramię z Realem i nie śmiać się z tego wszystkiego a jak się tu nie śmiać gdy od jakiegos roku niecałego w moim otoczeniu znajomi kibicujący Realowi juz mówili o nim jak o swoim pilkarzu. W jakiś sposób ich to skarcilo bo to świetny piłkarz a gadka o jakims wspólnym froncie śmieszy gdy sobie przypomnę transfer Neymara za 222 mliliony gdzie nikt o czyms takim nawet nie pisnął.
Ważna uwaga, nadal Mbappe może ogłosić przejście do Madrytu ale coraz więcej źródeł i to całkiem niezłych mówi o podpisaniu kontraktu także coś jest na rzeczy, zobaczymy w niedzielę ,,La Decision"
2
@Pawel13sz byłby w top 3 pewnie ale on ma zły pr za te ugryzienia, w swoim prime był lepszy niż obaj jego wymienieni konkurenci
5
@Emhyr skąd taki pomysł że Perez sobie odbije niepowodzenie transferem Lewandowskiego, to przecież nie ma żadnego sensu, mialby na skrzydle grać czy jak bo ani on ani Benzema nie pójdą na dzielenie się minutami. Ot taka dygresja
0
@Nazio87 nie no zazdro, super historia i to jeszcze na taki mecz się złapałeś
12
@Essos zdecydowanie nie