0

Wyjazdowka w wersji meczowej to jest fantastyczna, gorzej to wygląda w stadionowej

1

@Pawel13sz Busiemu się należy jak mało komu, co do top 5 z ulubionych zawodników to nie jestem w stanie wybrać, dużo było zawodników których darzę sympatią:)
Ale z grubsza to na pewno w niej byłby Messi, Suarez, Iniesta i Xavi, ale jak zacząłem wypisywać to jeszcze bym wcisnął Henryego, Ronaldinho, Nazario, Puyola, Pique czy Mascherano, no i Dani Alves także nie sposób wybrać

2

@Pawel13sz zasługuje na godne pożegnanie tak jak Leo, tylko w przeciwieństwie do niego raczej nie będzie miał do tego okazji

1

@Pawel13sz w sumie prawda, w Barcelonie zawsze były najlepsze dziewiątki tylko często przychodziły w późnym momencie

4

8 lat temu Barcelona ogłosiła transfer Luisa Suareza, Jezusie jak to szybko zleciało a co dopiero pamiętam jak ładował na mundialu dwie brameczki Anglikom, jak przychodził to w życiu bym nie przypuszczał że będzie aż takim kozakiem. Szkoda że nie przyszedł ten rok/dwa lata wcześniej.
@Pawel13sz

3

@Pawel13sz ludzie pytają teraz gdzie jest Iniesta jak Modric daje radę a ja spytam inaczej, gdzie był Modric jak Iniesta dawał mistrzostwo świata Hiszpanom? :))

3

@Kgorecki2500 oczywiście ze nie trzeba historią żyć ale jednak pamiętajmy ze Ukraińcy do tej pory nie przeprosili za to, tu jest główny problem przynajmniej dla mnie

0

@Criss18Barca KSZO raczej nie podbije 3 ligi

3

@Nano22 jakby to pięknie wyglądało jakby wygrał mundial i po sezonie wrócił na zakończenie do Barcy

1

@Gall tyle go widziałem co ze składanek na youtube ale mimo wszystko to był jeden z moich idoli mimo tego że nie mogłem w prime oglądać go na żywo, naogladalem się skrótów z nim jak grał w Barcy, Interze i jak strzelał gole na mundialach. Szkoda że kontuzje trochę mu skróciły tą karierę ale nadal to był geniusz

1

@Gall jak dla mnie nie ma dużej różnicy, faktycznie może Fenomeno miał trochę większy ale niewiele

3

@Toretto można go do Nazario porównać jeśli chodzi o talent, prowadzenie się wyglądało u nich różnie (chociaż Nazario kontuzje zniszczyły), Lewy ten talent pewnie ma mniejszy ale pracuje jak Cristiano dlatego jeszcze jest na topie, jednak wolałem zawsze Luisa jako piłkarza mimo że Lewy to nadal klasa

2

@Jacu327 dałbym raczej tak samo tylko zastanawiam się czy nie zapisać Lewego nad Benzema ale to jest casus jak Lewy-Suarez, Lewy to maszyna do strzelania bramek a tamci potrafia jeszcze rozgrywac i dawać asysty

0

@Emhyr no i nara, pijawka

0

@misiek12319 pytam dla pewności bo miałem wątpliwość

4

@misiek12319 chłopie ty piłeś cos czy jak

2

@Encore argentynocepcja

1

@FCBparasiempre no podyskutowalbym czy lepszy on czy Mascherano, który tez jest bardzo niedocenianym zawodnikiem

2

@Emhyr juz chyba coś strzelił w jakims sparingu, Abde trzeba wypożyczyć by się spokojnie ogrywał

3

@Emhyr nadal uważam ze z Jutgli i Abde mogą być klasowi zawodnicy, Ilias grał mniej ale tamta dwójka pokazywała się naprawdę fajnie

5

@Pawel13sz mozna tak powiedzieć, czysta maestria i jeszcze grał w pomocy z Xavim i Iniestą, jesteśmy błogosławieni że mogliśmy to oglądać na żywo

0

@Nano22 czy wtedy był lepszy niz Leo trudno powiedzieć ale fakt że Xavi z Iniesta nie mają chociaż jednej takiej nagrody to duże niedocenienie

4

@macio_944 ale z jednej strony niby Messi i Mats tez mieli kosę, a jednak go tu wstawił chociaż Masche to rodak więc ma tutaj przewagę, dziwi brak Busquetsa, ale musiał i Ronaldinho i Neymara dać

4

@Pawel13sz jeden z najdziwniejszych a z pewnością największa kompromitacja piłkarska w XXI wieku jak nie w całej historii tego sportu

2

@AllBundy nie, lepiej wziąć te 70-75 milionów

2

@Culer_1906 na cienkim bardzo ostry dla pan doktor xDDD

0

@Essos Bayern Juppa raczej ale wybór trudny

1

@VirtuoZ no powiem Ci że pieści oko i robi wrażenie

7

@VirtuoZ zerknalem na twój awatar i nie mogę niestety cofnąć czasu xD

3

@Sulimo człowieku ambicja, czego ty nie rozumiesz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?