1

To jak tam teraz? Haaland kot? Myślałem że jedno gówno co strzela tylko ogorom z budesligi xD

8

Messi zaczął z wysokiego c, ale jak zwykle juz porównywanie przewrotek, lig, drużyn, po co to, muszę przyznać że przewrotka Ronaldo czy Bale'a jak juz to była może bardziej imponująca ale to nie znaczy że trzeba Leo umniejszać tylko docenić

9

@Pawel13sz to był przywilej oglądać ich w jednym zespole

15

@DonMatteo901 wyobraźmy sobie co by było jakby VARu zabrakło, mamy trzy kardynalne błędy i wypaczony mecz a są nadal tacy którzy uważają ze to zło

0

@LioMessi10 podbił piłkę

3

Komentarz usunięty

0

@Tasde Barcelona jest najbardziej znienawidzonym klubem i ludzi piecze że jakos jeszcze się utrzymujemy na powierzchni, nie mówiąc już o tych januszach internetowych

4

@Messibestplayerintheworld niech mu się wiedzie, oby zrobił jakąś karierę bo jednak pokazał zaangażowanie i walkę

2

@Suzu nie zapominajcie o Paluchu

0

@panczo dlaczego Romario jest legendą klubu? Był tu tylko dwa lata

2

To na to samo wychodzi, to juz lepiej go zakisic na trybunach niż żeby na coś takiego pójść

2

@FCB24 chwila chwila, a to przypadkiem nie na La Rambli mozna pisać o wszystkim? Tu się tyle przewija tematów, kibiców innych klubów i nikt się ich nie powinien czepiać a nawet jak ktoś jest fanem Messiego to nagle to komuś przeszkadza? Nieźle
P.S wolę LM dla Barcy ale jestem w stanie w jakims stopniu zrozumieć to jak niektórzy chcą tego tytułu dla Leo

1

@Pawel13sz też byłoby to fajnie zwieńczenie, chociaż jeśli chodzi o Urugwaj to nie mam dużych oczekiwań bo jednak najlepsze lata ich kadry raczej minęły

1

@Pawel13sz no sylwetkę poprawił to i forma może wzrośnie

3

Będąc szczery to juz opcje z Marcosem Alonso nie podobały mi się ale Reguillon przebija wszystko, mam nadzieję ze tutaj nie trafi, to chyba byłby pierwszy piłkarz Barcelony którego bym tak bardzo nie trawił

1

@escarabajo pełna zgoda, jeszcze gorszy z tych względów od Alonso a do niego tez jestem negatywnie nastawiony

1

@Kwiatek67 to że ktoś jest Polakiem to nie znaczy ze z tego tytułu zasługuje na miejsce w takim klubie, jeszcze trzeba coś pokazywać w grze

1

@tristan87 to jest plus tego transferu dla niego, będzie tam traktowany z bardzo dużym respektem

2

@Cule1234 nie do końca się z nim zgadzam ale gość zna się na Barcelonie, wnioskuję po książce ,,Barca, upadek i powstanie klubu który kształtował nowoczesną piłkę nożną"

5

@Pawel13sz najbardziej zapamiętałem jak Messi strzelał w klasyku na 3-2 na Bernabeu i Suarez przyblokował chyba Carvajala i dzięki temu zrobiła się luka w którą Leo przycelowal i zdobył bramkę

4

@Luciano99 sunday the king plays

1

@RoberDzik granie na poziomie do 35 lat to jest i tak ładny wynik, Brazylijczykom powiedz jak to jest przestać grać przed 30 ;)
Poza tym każdy organizm inaczej reaguje na eksploatację

1

@Kondziubarca nie no ten MLS to abstrakcja, on z powodzeniem może jeszcze te 2-3 lata w Europie pocisnac

3

@Firestone gapisz mu się na bebech?

0

@Esteban_ ciężki wybór między Grzmot a Mental

1

@_catalan dokładnie, nie dość że byliśmy pokrzywdzeni to jeszcze dokleja nam się łatkę że Uefalona ale gdy Realowi pomagali co też się zdarzało to mało kto o tym mówi, kurewskim zawsze się musi upiec

2

@Criss18Barca nie no, takie zachowania zostawmy Realowi, tutaj akurat Leo nie na plus

17

@mateusz1989VeB a ludzie dalej spuszczają się nad Chelsea i 2009 kompletnie zapominając o tym dwumeczu gdzie ta fama tak się udzieliła sędziom ze przymykali oko na wszystko, tak jak mówiłem Barcelona Guardioli powinna wygrać LM 4 razy z rzędu, ewentualnie 3 bo w 2009 z Chelsea jednak było dużo farta ale nadal, 2010 to kradzież a 2012 to taki pech że ciężko będzie to przebić

1

@P33ck nie wiem czy Fulham 2009/2010? Ale to niepewnie

6

@Martwy my liga mistrzów, on mundial

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?