FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz coś w tym jest, ja jestem ciekawy jak on będzie myślał gdy będzie miał 40 lat i więcej, będzie oczekiwał że będzie czołowym graczem w czołowym europejskim klubie czy jak albo co zrobi jak skończy karierę, on bez przerwy ma jakieś przerośnięte ambicje a tak naprawdę po karierze może sobie bimbac w luksusowych willach, do czego on wtedy będzie dążył
Suarez ale tez i Xavi, Iniesta, oni wiedzieli kiedy zejść ze sceny, jeszcze jest typ graczy jak Modric którzy są starzy i dają radę dalej
3
@Pawel13sz niech idzie do Vaduz, mają puchary przecież
W Lechu to nie wiem czy by wygryzł Ishaka xD
32
@Vebrol miłość do Manchesteru United xD
0
@Danny Gaucho całokształtem tez jest gorszy, to tez nie tak że ujmuje umiejętności Modriciowi ale jednak Xavi z Iniestą to jest ścisły top w historii
3
@Danny Gaucho dokładnie, a dla niektórych to jedyny wyznacznik bo ,,jest stary" i gra dobrze = jest lepszy niz Xavi i Iniesta co jest jakimś absurdem
1
@jeyx77x porównuje do niego bo to jest ta dwójka z młodego pokolenia piłkarzy która najbardziej się wyróżnia
@Kubsoleon zobaczymy czy Mbappe głowa wytrzyma, bo trochę gwiazdorzy
2
@P33ck przekozak, jak będzie zdrowy to nie wiem czy nawet Mbappe poziomem nie przebije
4
@Lionel_Messi10 oby tak dalej grali, no i żeby Luis tam nastrzelał ile się da
7
@Pawel13sz fakt, nadal żałuję że wrócił tak szybko a nie poczekał może z tą decyzją chociaż rok lub dwa
10
@Lionel_Messi10 nie no klasa światowa, to podanie klatką piersiową
2
@Pawel13sz Nie wiem, zerkam na flashscore a gole zobaczę rano
2
Luisito z bramką ;)
@Pawel13sz @Lionel_Messi10
3
@Mathew86 Isco będąc u nas myślę pokazałby jeszcze więcej niż zrobił w Realu ale czy Rakitic zrobiłby podobnie występując w Madrycie? Ciężko powiedzieć, niemniej nie mówmy że Rakitic tu nie pasował bo tak to można powiedzieć o Andre Gomesu a nie o jednym z ważniejszych zawodników Barcelony Luisa Enrique
38
@Mathew86 niedosyt to chyba tylko dotyczący Isco, Rakitic wg mnie wyciągnął praktycznie maksa z kariery, Isco zaś trochę jednak nie wykorzystał tego potencjału a miał bardzo duży
1
@Pawel13sz wielki trener, jedna z moich ulubionych postaci w świecie futbolu
16
@FC1899Barca za rok jakby Sporting nie dostał się do LM to robi transfer request xD
1
@VegetaPolska nie no spoko spoko ale ta ,,roztrzaskana głowa" to mi się skojarzyła z taką patologią co szuka gości do skrojenia xD
3
@VegetaPolska wow ale jestes gangster
0
Raków siadł, jak odpadną to Wdowiak nie będzie miał łatwego życia
0
Ale lipne to losowanie, Bayern z którym w ostatnich latach gramy bez przerwy i Inter który tez na rozkladowce w 2020, jedynie ta Viktoria Pilzno jakąś względna nowość od 2011, szkoda ze nie mamy w grupie nawet Milanu z którym tez dawno nie pykalismy. Powiem tez tak, to będzie ciężka walka i boje się że może być znowu Liga Europy ale obym się mylił
9
@Vebrol nie no coraz głupsze te ploty xDDD
0
@FCB24 wątpię by udało sie trzeci raz z rzędu
0
@Culer_1906 z całym szacunkiem ale to zdjęcie byłoby perfekt jakby był na nim tylko Lucho, Pep i Xavi
3
@AduŚ07 za 2-3 lata bardzo chętnie ale pewnie się nie doczekam
3
@DonMatteo901 ta bramka i chyba gol w superpucharze to takie najbardziej charakterystyczne trafienia
2
@Vebrol przynajmniej mu nikt nie powie ze poszedł dla pieniędzy czy czegos podobnego
0
@clyde oczywiście że nie wykorzystał ale mam wrażenie (i nadzieję przy okazji) że będzie miał dobry okres jeszcze w Barcelonie
1
@Pawel13sz te niektóre próby to Boże święty, coś niesamowitego, jakby to powpadało to bramki spektakularne
5
@czółkovsky bagnetem francuskim
3
@draxidox żenujące a uważałem go za mądrego człowieka