FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 są przeciwko superlidze a zaraz z Premier League będzie superliga
1
@Coutinho007 chyba o Gordona chodzi
2
@PatrykBarca Martinek tam nie pójdzie bo nie sprostają jego wymaganiom finansowym, 70 milionów euro na sezon i bezcenny argentyński kaktus
3
@Pawel13sz factos
0
@sergio5 Gary w punkt
3
@Nano22 bardzo przykry widok, nie pamiętam jak to dokładnie było ale przy stwardnieniu zanikowym bocznym tez długość życia chyba jest ograniczona
Straszna choroba
7
@tomek8756 inna nazwa na to zjawisko to ,,debilizm"
1
@Kuczek najlepsza i ulubiona Suarez, ale jesli bez niego i Eto'o to może Stoichkov za jego charakter no i trzeba Davida Ville umieścić, Ibra tak samo ale on bardziej całokształtem a nie za to co zrobił w Barcy
0
@kuz na dodatek w takim miejscu jak United
1
@Dembouz1899 dlatego raczej będzie ciekawie xD
Tylko Ten Haga szkoda
@Lionel_Messi10 100% factos
1
@Dembouz1899 jak to sie utrzyma a on nigdzie nie odejdzie to będzie ciekawy sezon xD
0
@Tasde ciężko o drugiego takiego buraka jak on, piłkarz wielki ale równie wielki burak
1
@Criss18Barca prawda, na orlikach często pusto, tylko uda się przekonać czasem jakieś stare krowy jak @Antimadridista_WR na przykład i pograć ale ciężko od tak nawet mecza zagrać
8
@Adamski69 w historii to trochę przesadziłeś imo, był dobry miejscami nawet bardzo ale nie aż tak
0
@FC1899Barca Dembele zagrał dobrze przecież xD
3
@AmigoBlancos tak było już w Bayernie ale tak, zgoda. Niemniej świetnie wczoraj zagrał
0
@Roobo zgadzam się ze wszystkim ale nie z ostatnim akapitem, akurat za tamten rok nie znajdziesz innego kandydata do tego trofeum jak Lewandowski.
1
@Pawel13sz 11/12 ale tak
0
@Herato a dziękuję :)
2
@Herato Diego Costa?
1
@Adamski69 z większością się zgadzam ale jednak Alba zasługuje na docenienie, przecież to była czołówka lewych obrońców przez wiele lat
1
@Pawel13sz Jesus byłby fajny ale trochę jednak w ciemno bo w City miał różne te momenty, sam sie nie spodziewałem że aż tak dobrze będzie grał w Arsenalu, ale może kiedys tu zawita :)
0
@Kamiloza91 chyba nie oznaczyles kogoś
0
@Herato zależy jak długo trwał prime i gra na poziomie, np jak masz Adriano to on na poziomie grał bardzo krótko bo może dwa sezony(?), więc porównując go nawet do Cristiano no to jednak sugeruje się długością utrzymania na topie ale jak widzę że niektórzy sugerują się tylko tym że ktoś gra dłużej na wysokim poziomie o 2-3 lata (Iniesta-Modric) no to bardziej patrzę na to jak dobrze ktoś grał w swoim najlepszym momencie
2
@Emhyr Pep z rigczem jak zawsze
1
@Lionel_Messi10 nawet nie próbuje, mi jest ich tylko szkoda
@ZwyklyKibicBarcy04 nie dziwne ze w 2020 miał najwięcej jak to był jego najlepszy rok w karierze i przy okazji jaki mocny Bayern przy słabej Barcelonie z Leo i Ronaldo który nie kreci tak dobrych liczb jak w Realu
2
@VamosRakieta dla Realu Sociedad
2
@Lionel_Messi10 a ludzie nadal uważają że Ronaldo jest od niego lepszy, a co więcej przed chwilą czytałem jednego gagatka co twierdzi że Messi skończył karierę już parę lat temu i tylko pajacuje już, dla takich tępaków nie ma ratunku.
Liczby Suareza z 2016 to też kosmos
3
@Adamski69 Guardiola jest słaby, nawet ja bym osiągał takie wyniki jakbym miał tyle kasy a nie czekaj xD
@FC1899Barca wydaje mi się ze okolice wydatków City
0
@yoodash proste że nie i nigdy nie będzie