1

@koksik2700 czyli jak ktoś zachowuje się jak cham to takie rzeczy będą uchodzić na sucho? XD

1

@Pawel13sz oby i liczę jeszcze na jego fajny występ na mundialu

0

@Herato tak. Znakii

1

@Pawel13sz myślę ze nastrzela tam bramek, wiadomo ze poziom bez porównania niższy niz Europa ale tam chociaż będą traktować go jak bóstwo patrząc na szum wokół tego transferu

0

@draxidox ale Cristiano ma rację, król wraca dzisiaj, przypomnę tylko ze Psg gra z Nantes o superpuchar

10

Od niektórych wieje hipokryzją, kiedy trzeba było szydzić z Nuneza, Haalanda czy Silvy po jednym meczu to pierwsi a jak ktoś tak robi w stosunku do Lewandowskiego to jeden płacz xD
Żeby nie było, oba wyżej wymienione zachowania to dno, Lewy jeszcze się rozkręci podobnie jak wspominany Urugwajczyk czy Norweg

2

@Pawel13sz ale to był kocur

2

@Roobo na razie Nunez>Lewy ale jak Lewy dzisiaj strzeli ze dwie to juz Lewy>Nunez

7

@Kgorecki2500 Cornelius to grał w kadrze Danii także nie jest to taki no name

1

@Pawel13sz symbol rządów Bartomeu, nikt za nim tęsknił nie będzie

4

@Marcin91fcb spokojnie, jak następny mecz wyjdzie a Nunezowi nie to narracja ponownie się zmieni

7

Czytając ostatnie komentarze to jednak można się załamać, ale jak to mówią ,, jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz"

0

@ElTomas standardowo? Tak to można o plackach mówić a nie o jednym z najlepszych trenerów w historii

1

@The Game 10 no patrz ja dzisiaj w nocy tak samo

0

@Sysia11 Pezet wiedziałem ale o Kękę nie słyszałem, ale jeśli to prawda to tylko kolejny plus

0

@Kidd akurat Ederson to nie byłby jakis super ruch

6

@Encore żałosny gość

9

@Pawel13sz goat i to bez żadnych wątpliwosci

0

@Messibestplayerintheworld jego przyjście = odejście FdJ a to tez nie będzie takie proste w realizacji

0

@FCB24 no to ciekawe ze akurat powołałem się tylko na dwóch zawodników, jeden jest tutaj 5 lat a opuścił ponad 100 spotkań tylko przez urazy a drugiemu grzebali w kolanie 2 razy czy tam 3 bo nie pamiętam czy w końcu była ta trzecia operacja i jest zagadką, dziwne ze nie powołałem się na Lewandowskiego(przez ostatnie 3 sezony opuszczone 12 spotkań) czy nawet juz wspomnianego Ferrana(11 spotkań opuszczone w ciągu całej kariery), Raphinha tez przez ostatnie 3 sezony opuścił zaledwie 3 spotkania

0

@FCB24 to miała być ironia że Alemany jest kozakiem i wynegocjuje taki interes

0

@Malibu Depay także specjalnie nie porwał, zresztą napisałem że może być przydatny a nie że miał kapitalny sezon, Torresa tez nie sprzedaje bo to byłaby głupota oddawać go po pół roku ale obaj zasługują na szansę zwłaszcza ze Memphis był w stanie odrzucić lepsze oferty i poczekać tylko by dla nas zagrać, poza tym obecna kadra jeśli chodzi o ofensywę wygląda dobrze tylko pozbyć się jeszcze Braithwaite'a i jest akurat, nie powinno się tam nic już ruszać

0

@Cule1234 i cyk Azpilicueta za darmo

0

@Malibu nie oceniam po presezonie bo poprzednim razem zdążyłem uwierzyć w Trincao i Demira także nie zwracam uwagi na sparingi, Torresa nie skreślam ale póki co to dla mnie niewypał, jak poprawi skuteczność i zacznie grać na takim poziomie jak sugerowała jego cena to odszczekam

0

@FCB24 to juz nawet z perspektywy zmienników, co sie stanie(odpukac) Fati i Dembele się połamią, to nie jest jakaś abstrakcja i wtedy z 6 zawodników do ofensywy zostaje 4 a gramy zazwyczaj 3, przy odejściu Depaya zostaje 3, nie liczę szrotów typu Braithwaite żeby było jasne, jak dla mnie jako uzupełnienie kadry czy zmiennik powinien zostać a pozbyć się innych dużo bardziej niepotrzebnych zawodników

11

@misiek12319 dobrze ze jednak od tego jest Alemany

0

@neeed Depay przynajmniej się potrafi na boisku czymś wyróżnić bądź zabłysnąć a Torres stylowo to drugi Griezmann

1

@RychuBarca no, oni to juz najprędzej powinni się spakować

1

@Suzu po pierwsze nie napisałem nawet jednego komentarza na temat Pjanicia a juz na pewno nie po ostatnich sparingach, dla mnie nadal to zbędny gość i powinien odejść a co do Depaya to takie zdanie miałem przez większość zeszłego sezonu także chybione

1

@FCB24 gość który zagrał 236 minut w zeszłym sezonie jest lepszy niż najlepszy jakby nie było strzelec zespołu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?