FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Freudysta tam mistrza znają 10 lat do przodu, najnudniejsza liga z top 5, juz nawet we Francji jest ciekawiej bo Psg czasami daje dupy
1
@Sulimo nick numer trzy myślę że zasługuje na wyróżnienie w postaci bana ale z drugiej strony od 2013 nic tu nie napisał więc niewiele by to zmieniło
0
@Kondziubarca oby nawet na minutę murawy nie powąchał
2
@macio_944 nie jednemu z najgorszych, najgorszemu
Ale tak, masz rację ;)
4
@Pawel13sz szkoda tylko w tym wszystkim że Barca nie okazała mu tyle szacunku na jaki zasługiwał
1
@HighestInTheRoom spokojnie, za rok się z nimi zmierzą xD
0
@GeneralXavi on od początku to jest Brożek a sam mam wątpliwości czy na to miano zasługuje
2
@Pawel13sz grande Suarez
3
@Herato bardzo fajny zawodnik, umiał dać jakość a jakie miał kopyto o panie :D
2
@Lionel_Messi10 co oczywiste wszystkie niezasłużone xD
0
@Encore bo był blisko Chelsea ale jak się okazało inaczej to zmienił zdanie xD
9
@macio_944 banda przygłupów, tak jak 90% ludzi oglądających piłkę nożną w tym kraju
0
@Tomo1989 Suarez mógł więcej wycisnąć zwłaszcza na wyjazdach w LM (strzelił trochę także w LE bodaj w Liverpoolu) ale udział w 53 bramkach grając tam regularnie dopiero w wieku 27/28 lat to i tak nie jest źle, Lewy dominuje w LM ale preferuje Suareza bardziej za to że jest zawodnikiem bardziej kompletnym od Lewego i bardziej widowiskowym, ale różnica między nimi nie jest jakaś duża. Podobny bardzo wysoki poziom
0
@Herato z całym szacunkiem do Alonso ale Busquets luzem go przerasta
1
@PanAgenda2030 od razu 500 lat i 30 ciężkich robót
1
@Janas11224 książka Kuipera ,,Barca, powstanie i upadek klubu który kształtował nowoczesną piłkę nożną ". Zakupiłem ją i jest naprawdę ciekawa
0
@MrPGG na mnie to nie działa, pamiętam czasy klasyków jak był trenerem i napuszczał swoich zawodników na graczy Barcy, zresztą palucha wsadzał w oko Vilanovie.
1
@Medium jedno z najbardziej brutalnych morderstw, przynajmniej z tych o których czytałem a interesowałem się tym tematem
1
@J4no oby zagrał, bardziej rozgrywanie i przeszywające podania ale pod warunkiem ze nie będzie to tylko gra podajemy do Leo a on cos ma wymyśleć
2
@Szmulek oczywiste ze nie
3
@Deviler no ale podbił piłkę na prezentacji
1
@Aragorn33 Liverpool się skończył tak jak Lewus
6
Sugerując się logiką niektórych użytkowników La Rambli Crystal Palace zgwałciło Liverpool 1-1 xD
2
@szela1899 siara jak nie powiem co
4
@Pawel13sz poprawił tą sylwetkę, i nawet koszulki ładne ma ten Nacional
1
@koksik2700 no nie przekonałes mnie no ale ok
10
@koksik2700 od kiedy 0-0 to gwałt xD
Gwałt to było 2-8 albo 0-4 a nie remis, to to najwyżej rozczarowanie
0
@Vebrol a co tu Messi ma do tego? To bardziej sprawa między Neymarem a Mbappe
0
@FC1899Barca cała reszta miała Messiego, a Setien z Valverde jeszcze Suareza do tego
79
@Comentateiro bez przesady, w trakcie meczu popełnia się wiele decyzji, również tych złych a gość po jednej akcji focha strzela xD