0

@Freudysta tam mistrza znają 10 lat do przodu, najnudniejsza liga z top 5, juz nawet we Francji jest ciekawiej bo Psg czasami daje dupy

1

@Sulimo nick numer trzy myślę że zasługuje na wyróżnienie w postaci bana ale z drugiej strony od 2013 nic tu nie napisał więc niewiele by to zmieniło

0

@Kondziubarca oby nawet na minutę murawy nie powąchał

2

@macio_944 nie jednemu z najgorszych, najgorszemu
Ale tak, masz rację ;)

4

@Pawel13sz szkoda tylko w tym wszystkim że Barca nie okazała mu tyle szacunku na jaki zasługiwał

1

@HighestInTheRoom spokojnie, za rok się z nimi zmierzą xD

0

@GeneralXavi on od początku to jest Brożek a sam mam wątpliwości czy na to miano zasługuje

2

@Pawel13sz grande Suarez

3

@Herato bardzo fajny zawodnik, umiał dać jakość a jakie miał kopyto o panie :D

2

@Lionel_Messi10 co oczywiste wszystkie niezasłużone xD

0

@Encore bo był blisko Chelsea ale jak się okazało inaczej to zmienił zdanie xD

9

@macio_944 banda przygłupów, tak jak 90% ludzi oglądających piłkę nożną w tym kraju

0

@Tomo1989 Suarez mógł więcej wycisnąć zwłaszcza na wyjazdach w LM (strzelił trochę także w LE bodaj w Liverpoolu) ale udział w 53 bramkach grając tam regularnie dopiero w wieku 27/28 lat to i tak nie jest źle, Lewy dominuje w LM ale preferuje Suareza bardziej za to że jest zawodnikiem bardziej kompletnym od Lewego i bardziej widowiskowym, ale różnica między nimi nie jest jakaś duża. Podobny bardzo wysoki poziom

0

@Herato z całym szacunkiem do Alonso ale Busquets luzem go przerasta

1

@PanAgenda2030 od razu 500 lat i 30 ciężkich robót

1

@Janas11224 książka Kuipera ,,Barca, powstanie i upadek klubu który kształtował nowoczesną piłkę nożną ". Zakupiłem ją i jest naprawdę ciekawa

0

@MrPGG na mnie to nie działa, pamiętam czasy klasyków jak był trenerem i napuszczał swoich zawodników na graczy Barcy, zresztą palucha wsadzał w oko Vilanovie.

1

@Medium jedno z najbardziej brutalnych morderstw, przynajmniej z tych o których czytałem a interesowałem się tym tematem

1

@J4no oby zagrał, bardziej rozgrywanie i przeszywające podania ale pod warunkiem ze nie będzie to tylko gra podajemy do Leo a on cos ma wymyśleć

2

@Szmulek oczywiste ze nie

3

@Deviler no ale podbił piłkę na prezentacji

1

@Aragorn33 Liverpool się skończył tak jak Lewus

6

Sugerując się logiką niektórych użytkowników La Rambli Crystal Palace zgwałciło Liverpool 1-1 xD

2

@szela1899 siara jak nie powiem co

4

@Pawel13sz poprawił tą sylwetkę, i nawet koszulki ładne ma ten Nacional

1

@koksik2700 no nie przekonałes mnie no ale ok

10

@koksik2700 od kiedy 0-0 to gwałt xD
Gwałt to było 2-8 albo 0-4 a nie remis, to to najwyżej rozczarowanie

0

@Vebrol a co tu Messi ma do tego? To bardziej sprawa między Neymarem a Mbappe

0

@FC1899Barca cała reszta miała Messiego, a Setien z Valverde jeszcze Suareza do tego

79

@Comentateiro bez przesady, w trakcie meczu popełnia się wiele decyzji, również tych złych a gość po jednej akcji focha strzela xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?