0

@matirix20 dużo do oznaczenia ale dziękuję wszystkim za rozjaśnienie sytuacji :)

1

@PatrykBarca strzela tylko Greuther Furth xD
Nie chce byc upierdliwy ale jak tak złożyłby się Lewandowski to by oszaleli co niektórzy

8

Haaland ale gol :o

0

Nie znam się na koszu, o Donciciu mówi się ze gra w NBA itd ale Ponitka w wywiadzie mówi że to najlepszy gracz na świecie. On jest aż taki dobry bo w życiu bym nie powiedział że jakis Słoweniec jest najlepszy w kosza, obstawiałem jakiegos Amerykanina

0

@Barca1992 grał w młodzieżowym zespole Realu także :D

0

@tomek8756 on to o Grealishu mówił chyba

2

Bardzo szkoda tego meczu wczoraj, pierwsza połowa rozbudziła apetyty, tymczasem druga to trochę brak siły i skuteczne wykorzystanie sytuacji przez Bayern, niestety te sytuacje co mial zarówno Lewandowski i Pedri to muszą skończyć się golem, w wypadku Lewego zwłaszcza ta pierwsza była znakomita, ta główka to ciut cięższa sytuacja ale ja mam wysokie wymagania wobec niego bo na obecną chwilę to najlepszy napastnik ma świecie obok Haalanda, Pedri za to ten słupek to tez powinien wykończyć lepiej. Szkoda bo mogłoby się wtedy to inaczej potoczyć

7

@Pawel13sz w 2015 by wygrali gdyby nie olali drugiej połowy

2

@sendesara racja, taki Nazario ma gorsze staty w LM i nigdy jej nie wygrał, Ibra liczby ma lepsze ale tytułu nie zgarnął więc nie wiem czy nie wolalby byc na miejscu El Pistolero i mieć wygraną w danej edycji

0

@Mroziu 30 raczej spokojnie przebije ale rekordu Messiego czy wynik Ronaldo niezagrożony

0

@Sulimo obaj grają fatalnie, tyle ze jeden przyszedł jako wolny transfer a drugiego wcisnęli nam za 55 baniek xD

1

@Pawel13sz prawda, fajny ten weekend pod wieloma względami sportowymi

1

Tymczasem Luisito z bramką ;)
P.S i asystą

1

@Mroziu pamiętam jak tem dokument miał premierę i niektórzy po obejrzeniu go ufali tej wersji broniącej Figo, że był zagubiony itd a prawda jest taka że to zwykły judasz

3

@Danny Gaucho ja tylko dopowiem ze w 15/16 praktycznie nie wykonywał karnych

0

@shahman Suarez nie strzelał z ogorami praktycznie, za to z lepszymi w pucharowej sobie ponabijal

1

@cris2706 a ilu jeszcze zawodników jej nie ma a całokształtem zasługiwali, Xavi czy Henry to takie tez warte odnotowania przypadki

2

@Tomek54321 ja mu nie będę miał za złe, zrobił dla nas bardzo duzo dobrego, gdyby nie jego bramki w fazie pucharowej w 2014/2015 to nadal ostatnią wygraną LM byłaby ta z 2011, chociaż z jednym zgoda, słabo wyglądała ta seria wyjazdowa co nie mógł się przełamać

0

@PawkoFCB Messi jednak potrafi coś pokazać czy powiedzieć a nie ze zawsze głowa zwieszona jak część uzytkownikow uważa

0

@MESSIah16 mam wrazenie że trochę niedoceniacie Brazylii, to będzie możliwe tak samo ciężki mecz jak z USA

1

@Pawel13sz powrót z banicji :)

0

@Vebrol to debil jakiś, zresztą kim on jest

1

@SuperPatsonFCB on się trochę chyba wypalił tam, zgoda że 2014-2016 to ich najlepsze lata ale tak jak mówiłem, Diego chyba nie jest w stanie tego ułożyć jak należy

1

@Kubsoleon jakoś nie jestem zaskoczony

5

@SuperPatsonFCB jedynie żałowałem że nie byli w stanie przeszkodzić Realowi ale dla mnie styl tej drużyny jest paskudny, daleko do tego by było mi jej żal

0

@Rewolucja123 co się mają spinać na puchar trzeciego sortu, zresztą ligowy mecz niedaleko a na Lecha to wystarczy

2

@Kuczek Cristiano tez nie potrzebnie grał

0

@talizmo nie no, raczej to niemożliwe

1

@FCB24 Lewy tez miał stratę, co prawda w drugiej połowie ale też była

1

Lewy klasa wiadomo ale niech się pokażą ludzie którzy chcą komara na ławce, w takiej formie musi grać w pierwszym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?