0

Komentarz usunięty

4

@TheNekro94 i bardzo się z tego cieszę, najlepiej niech wraca do Barcelony, do domu

2

@Lionel_Messi10 najważniejsze by nie odchodził po sezonie do MLS, bo jest zdecydowanie na to za dobry

0

@Danny Gaucho mi cos migneło że asyst miał chyba łącznie 3 albo 4, ale za to głowy sobie nie dam uciąć

1

@MesQueUnClub96 dlatego napisałem ze ciężko ale może chociaż okolice zrobi

2

@Lionel_Messi10 legenda, jeden z moich ulubionych zawodników

2

@Lionel_Messi10 brzydkich goli czy zwykłych nie zwykł strzelać, tutaj chyba dziura poszła

0

@Danny Gaucho będzie ciężko do 600 dobić ale trzymam kciuki za niego

1

Luisito z brameczką ;)

4

@FCBparasiempre Luisito to był sztos, tęsknię za nim u nas chociaż lata nie te

14

Gary to nasz chłop

0

@Emhyr nie no, mimo wszystko te 15-20 powinnismy zgarnąć

0

@ini_barca no liga między innymi to też weryfikacja chociaż nie wiem skąd ty to wyjąłes z mojej wypowiedzi, ja się śmiałem z komentarzy ludzi przed meczem którzy twierdzili jaki to ten Valverde nie wspaniały, że Xaviego zje taktycznie, Ernesto maestro itd a tu gówno, bo Valverde jest tylko ok trenerem, nic więcej, jak był w Barcy to wyniki ratowali mu Messi z Ter Stegenem, ale nawet oni nie byli w stanie go uchronić w każdym spotkaniu (Roma, Liverpool, Levante 2017/2018, Atletico superpuchar)

1

@Emhyr nie wróci już, w jakims wywiadzie mi migneło że etap z Europą zakończony
Sam bym chciał by jeszcze w Europie pokopał ale i tak swoje zrobił, trzeba uszanować decyzję

1

@FioletoweOczy no, dalej jaram się grą Messiego i mogę szczerze powiedzieć że dzięki niemu wkręciłem się w ten sport gdy sam zaczynał wchodzić do Barcy. To chyba żaden grzech?

0

@Emhyr zależy jakie modele ale niektóre mogą nawet 1000 zł przebić, mój kumpel trafił w lumpie bluzę reprezentacji Polski z 1986 roku ze znaczkiem adidasa i tyle mniej więcej jest warta także ta Polska tez będzie kosztować

0

@BaroPodertos trochę się boję ze gra z taką blokadą psychiczną i nie daje maksa z tego co ma bo po prostu boi się ryzykować z tym kolanem
Trzymam kciuki aby wykorzystał cały potencjał ale jest ta obawa jednak

0

@ini_barca tak, ja tak na serio

2

No i gdzie ta maszyna Ernesto? Bo miał Xaviego na śniadanie zjeść a tu cos nie działa

0

@Mns21 powiem więcej, jestem przekonany ze wygrają, cos podobnego czułem sezon temu dlatego żeby sobie osłodzić tą katastrofę to założyłem się o to z kumplem o 5 dyszek

13

Szkoda ze tylko jeden sezon u nas, ależ to był geniusz

6

@Ptasior szacun dla Benza za ostatni sezon ale jednak Luis jest jeszcze wyżej tak jak i Lewy a kto tam dalej kogo woli to juz kwestia indywidualna, szkoda że Luis nie gra juz w Europie

0

@DonVincenzo a fakt, nie zwróciłem uwagi na ten marzec xD

1

@Lionel_Messi10 nie wygrałby bo w koncowej fazie LM pewnie roztrwonilby jakieś 4-0 z pierwszego meczu

1

@Chaoss oglądałem powtorki wiele razy i dla mnie powinien być, a tak jak mówią ludzie w dyskusji, ta linia spalonego też kontrowersyjna. Nie pamiętam nawet jednej takiej sytuacji że ktoś się do błędu przyznał na niekorzyść Barcelony, niezależnie czy to był cyrk jak no dwumecz z Interem 2010 czy piłka metr za linią bramkową jak przeciwko chyba Betisowi 2016/2017, wtedy nikt nawet nie poinformował że popełniono błąd.
P.S wiem że Chelsea 2009 itd ale Ovrebo od tamtego czasu nie sędziuje i chyba został zresztą do tego zmuszony więc coś z tego wyciągnięto

42

@bartas97 ciekawe kiedy Barcelonę poinformują ze jednak był karny na Lewandowskim

1

Ah ten mental Cristiano, nie ma drugiego takiego wspaniałego w tej branży XD
A tak na poważnie to ten sezon niszczy jego legendę, ciągle jakieś fochy, afery, nie broni się grą, tragedia, dużo osób mówiło (nie ukrywam nawet ja przez chwilę tak sądziłem) że bedzie z powodzeniem jako boiskowy sęp grać do 40 ale po takich przygodach zaczynam w to wątpić

1

@Przemek2323 przecież tamten dwumecz to był najgorszy mój moment jako kibica Barcelony, w życiu nie chciałbym tego drugi raz przechodzic

1

@Danny Gaucho normalnie bym o nim zapomniał ale ogląda się Tetryk Managera to pamięta się o Cruzie :D

0

@Holsik jakbyś nie wiedział to sezony 2017/2018, 2018/2019(juz w Barcy) i do pewnego momentu 2019/2020 to były jego dobre lata, potem zapaść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?