FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
57
@MesQueUnClub96 kariera Ronaldo na MŚ to mecz z Hiszpania 2018, i w zasadzie to wszystko
2
@TheNekro94 przebija polskich trenerów na dobrą sprawę już xD
Ale pewnie, możemy wziąć Michała Probierza, to jest wspaniały pomysł
1
@JordiAlbion rozumiem ale nie przekonasz mnie ze powstanie miało jakiekolwiek szanse powodzenia, nie oceniam tutaj zwykłych żołnierzy tylko tych którzy decydowali o wybuchu, czyli dowództwo. Anders po wojnie nawet mówił ze m.in Bora-Komorowskiego powinno podstawić się pod sąd za tą decyzję.
2
@FcPortoFan1999 uwielbiamy stawiać się jako ofiary, lubimy pokazywać światu że jestesmy symbolem cierpienia, klęsk czy po prostu męczennikami. Każde z powstań które wymieniłeś w komentarzu nie miało prawa się udać a zwłaszcza Warszawskie i Styczniowe ale my lubimy być tymi męczennikami, ludźmi którzy poświęcili wszystko za podjęcie walki, szkoda tylko że świat ma to głęboko w dupie (powstanie Warszawskie)
0
@VamosRakieta nic do niego nie mam, po prostu wiem jak tacy kozacy kończą :D
3
@Cule1234 skończy się jak zwykle, kozaczy a potem jeden gorszy skok i zawód
20
@fart Pep to pocieszny człowiek, ta reakcja świetna
1
Co dał los to szybko zabrał jeśli chodzi o Marquinhosa
0
@FcPortoFan1999 osobiście wolałbym Żyłę, Stoch się nawygrywal a Piotrek w kolekcji orła nie ma
2
@Pawel13sz Bojan
1
@Cule1234 zrozumiem wiele, ale jakby nie daj Boże wybrali Probierza to chyba trzeba będzie sobie przerwę zrobić od oglądania Polski XD
1
@BaroPodertos jak to osiągnie to wymyślą inne powody także szkoda na to czasu
18
@Cotutajsiedzieje to jest choroba, pomijając ważność tego rekordu i wgl to przyrównywanie wszystkiego ze jest patriarchat, dyskryminacja kobiet itp to aż mi się rzygać chce
9
@shaun wygrany mundial z mvp + jednak Leo to gigantyczna marka, na dodatek grają z Mbappe w jednym klubie więc grają na wspólne konto
1
@michal26 wiadomo, nie mozna zapominać o Van Bastenie czy Romario, Ibrahimoviciu ale dla mnie wyżej wymieniona dwójka to top, każdy to sobie inaczej ułoży :)
2
@michal26 dla mnie dwie najlepsze 9 w historii, szkoda ze Ronaldo tak kontuzje łamały
0
@mr Barca 1.4
2.4/5 ale niech będzie 5
2
Szkoda Iwana, wydawało się że wychodził na prostą ale niestety bez happy endu, wielka szkoda
3
@FCB24 mając do wyboru takie turnieje w jego wykonaniu jak Copa 2019 czy mundial 2018 i wybierać MŚ 2014 jako niby ten najgorszy XD
5
@tristan87 tak jak Iniesta powiedział, będą wymyślać coraz to nowsze rzeczy byle nie przyznać racji
4
@Faro nigdy nie był moim ulubionym zawodnikiem ale życzę mu jak najlepiej dopóki gra w Barcy, o kadrze nie piszę bo to oczywiste. Niemniej tez nie jest gościem którego jakoś nie trawie, obojętny dość z jakimś małym plusem
2
@verdant wiem ze to tylko przeróbka ale aż wzdrygnęło mnie od tego zakończenia
0
@Emhyr on do MLS nie miał iść? To chyba byłoby fajniejsze rozwiązanie patrząc na to jak dobrze opakowana jest ta liga
0
@Deviler no dlatego mówię ze na to nie ma szans
@Emhyr bardzo możliwe
1
@Emhyr jakies sprostowanie wydane do ,, leśnego dziadka" czy niezbyt? XD
A co do Lewego ma trochę racji ale nie ze wszystkim sie zgadzam, na pewno nie uwierzę ze Xavi bedzie go chciał jakoś odstawiać od składu, na to nie ma szans
0
@LewoSkrzydlowy11 wiem ale chyba mogę powiedzieć swoją opinię?
7
@Emhyr Ter Stegen powinien dostać, Lewy tutaj jest za krótko by mieć opaskę
0
@siuuu tacy są ludzie, nie ukrywam nie chciałem by Portugalia wygrała dlatego ucieszyło mnie to Maroko ale przede wszystkim liczyłem na triumf Leo, nie myślałem wtedy o Portugalczyku czy o kimkolwiek
0
@siuuu doczepka była o Martineza więc nie odnosiłem się o kibicach, wiadomo jeśli tak było to tez bardzo nieładnie ale jednak czy w wypadku każdego innego kraju i takiego zbiorowiska jak w Buenos Aires (4 miliony podobno wyszły na fetę) to nie byłoby pojedynczych takich przypadków?
Żeby nie było, bardzo nieładne zachowanie delikatnie mówiąc
1
@Nano22 akurat pamiętając autora komentarza to wątpię by to była ironia