FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@siuuu no ale przecież wielu osobom nie podoba sie zachowanie Martineza i nawet ja, jako osoba która bardzo mocno wspierała Argentynę to mówię bo jest to zrozumiałe ale nawet jakby to był Mbappe, Ramos czy Cristiano to nie życzyłbym bym mu krzywdy, śmierci czy czegokolwiek takiego bo to jest poniżej jakiegokolwiek poziomu, tak nie powinno się o nikim mówić
1
@Yoshi94 nie odmawiam mu ze był dobrym obrońcą, ale to nie jest taki ideał by o nim mówić (a takich opinii wiele przeczytałem) ze jest najlepszym w historii defensorem
9
@okiemtypera_lucaxx95 kierowniku poratuj złotoweczką
0
@DaPidejpi tak jak wiele osób napisało, pierwsza myśl to Beckham, poza tym myślę ze Ramos i Zidane (żeby nie było, nie uważam ze byli słabi, ale np w wypadku Zidane'a wymienia się go często w top 5 najlepszych w historii co moim zdaniem jednak jest trochę przesadą, Ramos za to dobry obrońca ale to że zdobywał duzo bramek jak na stopera spowodowało ze ludzie go wymieniają w jednym rzedzie czy nawet wyżej niz Maldini czy Beckenbauer co tez jest dla mnie niezrozumiałe)
25
@VegetaPolska komentarz z zachowaniem zrozumiały, ale nie obrażajmy go porównaniami do Caballero
6
Ale uczucie, mam wrażenie jakby po wczoraj wszystko się skończyło (oczywiście w świecie piłki), Leo przeszedł grę i w zasadzie czuję się spełniony jako kibic a on z pewnością jako zawodnik, trochę jak piękne ostatnie sceny w znakomitym filmie, aż miło było wstać dzisiaj z tą świadomością wczorajszego triumfu, ulga niesamowita
5
Dawno nie czułem takich emocji, może ostatni raz to 6-1 albo finał LM w 2015, żeby ta Argentyna to ugrała błagam
0
@msmsms nie. Znaki
0
@Pawlak1992 nic nie pomaga, nadal chodzę jak na szpilkach
2
@Encore kogo on obchodzi
1
@Douglas bo Messi wygrał ZP za 2021 a nie wolno tak
4
@PatrychoO ja ogólnie mam dobre przeczucia, tylko jednak ewentualny finał z Francją to ciężko mi uwierzyć by tego Francuzi nie wygrali, Chorwacja jest w zasiegu zdecydowanie
Niemniej chce by Leo podniósł puchar :D
0
@Bogan bez przesady, nie zrobi nikomu nic złego tym tatuażem, zresztą ludzie nie takie rzeczy tatuują
0
@VegetaPolska skąd pewność że wziąłby ZP która wygrał Karim? Modricia zrozumiem ale nie łapie tego wcześniejszego przykładu
3
@SeWo77 no tak, marny trener wygrywa wszystko w klubowej piłce, i nawet w tej Hiszpanii całokształtem to nie był blamaż (euro nadrabia mundial trochę)
14
@Encore ciężko się pogodzić z porażka to się zrzuca na sędziego
10
@Bartula ja mam trochę wrażenie ze on stał się trochę jak Maradona, wiadomo że mu zależy i wgl ale stał się taki bardziej charakterny i konkretny, inaczej jak na poprzednich mistrzostwach gdzie widać było po nim presję, teraz leci jak zły po puchar i mam nadzieję że osiągnie swój cel
7
@Encore wolne to niee
2
@Worny przecież to pacjent z Choroszczy to czego tu oczekiwać :D
0
@kempnou to samo pomyślałem
0
@michal26 taki antyfutbol Argentyna grała ze w statystykach dominando, a co do przepychania przez sędziego to tez tego nie łapie, owszem Paredes mógł/powinien skończyć z czerwoną ale przecież Timber tez odpieprzal w trakcie spotkania
0
@Sysia11 no i ciul, zrobią z niego głównego od zasług jak zwykle i tyle, dobrze to wiesz
0
Kurwa jeszcze tego brakuje by Ronaldo na koniec mundial wygrał, ale los
1
@dafik85 madrycka Hiszpania tak samo odpadła 4 lata temu
0
A mógł ten Urugwaj wyjść
1
@MesQueUnClub96 no szkoda ze Niemców nie ma
Żartowałem :D
0
@Encore ja liczę na Argentynę ale czas pokaże
0
@Encore weź przestań
4
Strasznie szkoda Japonii, fajnie grali a tak to trzeba będzie się z Chorwacją męczyć
2
@wasiu94 nie no, jak liczymy wszystko to jednak Lukaku