FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@HighestInTheRoom nie wiem ale dobrze bo od razu spokojniej na forum
9
@tomek8756 nie lubię zmian w czymś co działa przez wiele lat więc mi się to nie podoba, nie wspominam nawet o bezsensownym powiększeniu liczby reprezentacji bo to juz wgl duży minus
2
Nie no Leo, za wcześnie na Amerykę
2
Szkoda tej Kanady
0
Oj Thibo cos nie idzie :DD
1
@Kgorecki2500 az mi sie 1-6 przypomniało
4
@Kamiloza91 obecnie Ter Stegen jest lepszy
7
@AmigoBlancos medal mistrzostw świata to nie jest ,, tylko " według mnie
1
@takisobiektos racja, ale nie róbmy z nich teraz jakiejś ściery
5
@barcelonaLM o tym mentalu to sie wypowiadają ludzie którzy nie mają o tym wszystkim bladego pojęcia
7
@Chaoss te Włochy także wygrały rok temu Euro
0
@Bartula jakby jakby jakby, no ale stało się jak się stało, Leo ich uratował mimo słabej gry i trzeba to zrozumieć
3
@maroon uciekli spod topora a jeszcze sie niektórzy dziwią, to tak jakby się Lewego czepiać ze się popłakał po bramce z Arabią jakby w finale strzelił xD
0
Bardzo jestem rozczarowany Argentyną, grają gówno nie z tej ziemi
0
@MesQueUnClub96 nie wiem jak zagra, wiem ze jeszcze nie wyszliśmy z grupy a układanie sobie na kogo trafimy w 1/8, 1/4 czy tam 1/2 to trochę przesada
2
@MesQueUnClub96 a potem się obudziłeś
0
@FcBarcelonaFanMSN jak ktoś wyliczył to procentowo? Nie czepiam się tylko jestem ciekawy
0
@Lukas90 chce wyjścia z grupy Polaków i Messiemu tytułu także możesz sobie mojego podejścia nie szanować jak chcesz :p
0
@Tomcio myślę że tą padliną to są od jakiegoś czasu
13
@Castro córka Lucho jest w związku z Ferranem
2
@hayek połowę tych służb to bym zwolnił w pizdziec
1
@AmigoBlancos znowu Michalik i USA
0
@AmigoBlancos Holendrzy i tak spokojnie wyjdą, ostatni mecz z Katarem
5
@patryk355 tak, Przemysław Pełka
5
@tomek8756 zależy jeszcze kto ma jaki metabolizm, ja mógłbym to wszystko wcisnąć a nadal chudy jak patyk :D
0
@barcelonaLM takie samo skojarzenie miałem, wygląda ta murawa i wszystko jak stadion w Baku z euro 2021
0
@Pitinho a to nie kwestia jakiegoś urazu?
0
Valverde to bramkę strzelił ze tak celebruje?
1
@Progressive bardzo szkoda, dubbing pod Johnnyego to mistrzostwo świata
0
@eydeem jeszcze Kostaryka ale tak, zgoda