2

@HighestInTheRoom nie wiem ale dobrze bo od razu spokojniej na forum

9

@tomek8756 nie lubię zmian w czymś co działa przez wiele lat więc mi się to nie podoba, nie wspominam nawet o bezsensownym powiększeniu liczby reprezentacji bo to juz wgl duży minus

2

Nie no Leo, za wcześnie na Amerykę

2

Szkoda tej Kanady

0

Oj Thibo cos nie idzie :DD

1

@Kgorecki2500 az mi sie 1-6 przypomniało

4

@Kamiloza91 obecnie Ter Stegen jest lepszy

7

@AmigoBlancos medal mistrzostw świata to nie jest ,, tylko " według mnie

1

@takisobiektos racja, ale nie róbmy z nich teraz jakiejś ściery

5

@barcelonaLM o tym mentalu to sie wypowiadają ludzie którzy nie mają o tym wszystkim bladego pojęcia

7

@Chaoss te Włochy także wygrały rok temu Euro

0

@Bartula jakby jakby jakby, no ale stało się jak się stało, Leo ich uratował mimo słabej gry i trzeba to zrozumieć

3

@maroon uciekli spod topora a jeszcze sie niektórzy dziwią, to tak jakby się Lewego czepiać ze się popłakał po bramce z Arabią jakby w finale strzelił xD

0

Bardzo jestem rozczarowany Argentyną, grają gówno nie z tej ziemi

0

@MesQueUnClub96 nie wiem jak zagra, wiem ze jeszcze nie wyszliśmy z grupy a układanie sobie na kogo trafimy w 1/8, 1/4 czy tam 1/2 to trochę przesada

2

@MesQueUnClub96 a potem się obudziłeś

0

@FcBarcelonaFanMSN jak ktoś wyliczył to procentowo? Nie czepiam się tylko jestem ciekawy

0

@Lukas90 chce wyjścia z grupy Polaków i Messiemu tytułu także możesz sobie mojego podejścia nie szanować jak chcesz :p

0

@Tomcio myślę że tą padliną to są od jakiegoś czasu

13

@Castro córka Lucho jest w związku z Ferranem

2

@hayek połowę tych służb to bym zwolnił w pizdziec

1

@AmigoBlancos znowu Michalik i USA

0

@AmigoBlancos Holendrzy i tak spokojnie wyjdą, ostatni mecz z Katarem

5

@patryk355 tak, Przemysław Pełka

5

@tomek8756 zależy jeszcze kto ma jaki metabolizm, ja mógłbym to wszystko wcisnąć a nadal chudy jak patyk :D

0

@barcelonaLM takie samo skojarzenie miałem, wygląda ta murawa i wszystko jak stadion w Baku z euro 2021

0

@Pitinho a to nie kwestia jakiegoś urazu?

0

Valverde to bramkę strzelił ze tak celebruje?

1

@Progressive bardzo szkoda, dubbing pod Johnnyego to mistrzostwo świata

0

@eydeem jeszcze Kostaryka ale tak, zgoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?