FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@ProMILs trochę zjechał z wysokiego poziomu jeśli chodzi o wypowiedzi, zgoda z tym co napisałeś
7
@FC1899Barca zostaliśmy oszukani i trzeba to powiedzieć głośno
0
@tristan87 po co cytować tego debila
1
Vincic niech idzie do okulisty, jakim ujem to nie jest karny za rękę Dumfriesa? No jak?
14
@Janiama Lepiej grać w 11 niz w 10
2
@fart Pan Czołg
0
@Medium lepiej tak niż Paluch który strzela w powietrze i każdego propsuje
0
@Medium nie napisał nieprawdy
1
@Pawel13sz pełna zgoda, Haaland moze poprzebijac wszystkie rekordy ale jako zawodnik jest mniej kompletny(przynajmniej na razie) niż Luisito czy nawet Robert
4
@VegetaPolska City nie jest klubem docelowym?
XD
Rozumiem jakby grał w jakimś balasie jak United ale no to nie są lata Fergusona tylko trochę czasu minęło
0
@MesQueUnClub96 jakby ktoś tak o Lewandowskim napisał to olaboga, jak tak można, a w sumie Lewy tez na celowniku nie miał drużyny z topu jak mamy tak bezsensownie dyskutowac
5
@norbi77 na dodatek pewnie jesteś starszy i masz rację
2
@Xpert77 a Guardiola leszcz i najemnik, trzeba tez docenic prawdziwe legendy i uosobienie Barcelony, Luisa Figo
1
@Xpert77 można kibicować jedynemu prawdziwemu menadżerowi Barcelony, Quique Setienowi
1
@Messibestplayerintheworld zdobędzie ją pod warunkiem jak machnie MŚ czego mu z całego serca życzę
8
@Freudysta trochę szacunku dla zawodnika bez którego Barcelona nie osiągnęła nigdy takich sukcesów jakie osiągnęła
10
@masq trzeci strzelec w historii klubu, żadnego odklejenia tutaj nie ma
1
@Encore kompletnie niepodobny
2
Brawo Arsenal jazda z kurczakami
0
@Bogan skłaniam się ku jedynce ale dwójka też kusi
3
@Pawel13sz ależ to był gracz, to był czołg ciężki
2
@nabial Barcelona 18/19 to jest Real 21/22, w Realu ciągnęli Benzema z Courtoisem, a w Barcy Messi z Ter Stegenem, jak oni mieli słabszy dzień to ta drużyna leciała na dno, nie nazwałbym jej piekielnie mocną, co najwyżej dobra/solidna
8
@koksik2700 zaskakujecie mnie coraz bardziej, wciskać na siłę Messiego do tematu śmierci dziecka Ronaldo xD
Sytuacji tylko współczuć, straszna rzecz
4
@Comentateiro ale tylko wtedy gdy nie będzie meczu rewanżowego
3
@FC1899Barca i jeszcze spudłował xD
8
@AmigoBlancos Iniesta/Suarez, chociaż wybieram Luisa bo Iniesta został pożegnany mistrzowsko tak jak Xavi, a Suarez wyrzucony jak śmieć
1
@Emhyr oczywiście ze za wszelką cenę nie, na pewno 50 baniek nie dostanie bo Barcy na to nie stać. Niemniej liczę że jednak uda mu się tutaj powrócić, byle na rozsądnych warunkach
0
@Encore ot kolejna statystyka, Messi tez ma więcej niz Modric i Kross razem wzięci, o Suarezie tez widziałem podobną grafikę
0
@zenoowity nie no, lata 60 do obecnych czy nawet 80 to faktycznie jest różnica w grze ale 2009 nie był tak dawno temu, myślę ze jest jeszcze większa intensywność obecnie niż wtedy ale to nie jest drastyczna różnica
3
@Emhyr to że zwrot do historii spoko, ale dla mnie wyglądem to tragedia