FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr no tutaj akurat racja, jak odnosi się do grupy to nie graliśmy w piłkę, ale widzę ze zaczyna wybijać jakies szambo
3
@Emhyr nie no, sam krytykowałem Michniewicza i nadal mam do niego dystans ale dzisiaj była gra w ofensywie i akcje, a mimo to Robercig nic nie zagrał a teraz narzeka, słabo.
0
@Pawlak1992 kto bierze wypowiedzi Najmana na poważnie
7
@MESSIah16 mógłby biegać maratony, wydolnościowo potwór
10
@AmigoBlancos bez przesady, nie tylko Messi jest tam w dobrej formie, De Paul, Emiliano Martinez czy Alvarez tez są w dobrej dyspozycji, co do gry wczoraj zagrali bardzo dobrze, Lautaro sabotował jak leci, mecz z Holandią będzie wyrównany ale nie robiłbym z Albicelestes jakis pachołków, co do gry pod presją to sie nie zgadzam bo jednak Meksyk był dość niewygodny
1
@Pawel13sz lepszy przykład mimo tego ze Kuna bardzo lubię:)
2
@Pawel13sz Aguero w Argentynie to tez trochę poniżej oczekiwań
1
@megaloceros i tak mecz po meczu
1
@YeastMoss jak te podania kończy Lautaro w obecnej formie to co sie dziwic
1
@Faro na tym turnieju to nikt na razie z potęg nie zachwyca, może poza Francją
0
@maroon zobaczymy jak to będzie
4
@maroon napisałem głównie przed Meksykiem i Polską, przed Arabią to akurat mało kto brał to pod uwagę, taki mecz im się zdarzy raz na x lat i taka prawda
3
@DCHX nie żebym się czepiał ale takie teksty przed ich spotkaniami słyszałem od samego początku turnieju, a zwłaszcza przed Meksykiem i Polską a wychodziło jak wychodziło
0
@LeoMessi1994 wysoko przegramy i ciężko mi sobie inny scenariusz wyobrazić
0
@Bartula w ciągu jednej połowy oddali juz połowę strzałów celnych co my na całym turnieju do tej pory xD
1
@KlonaZepan średnio pamiętasz bo na samym turnieju nikogo nie ugryzł
1
Brawo Urugwaj, i Luis jeszcze z asystami :D
0
@JordiAlbion to jeszcze król strzelców i mecz o trzecie i mogę sobie czas inaczej wykorzystać
0
@Katalonbar a kto wygrał finał
4
@Cotutajsiedzieje nie może być, tylko europejskie kadry grają na poziomie, inne kontynenty dają dupy i nie mają podjazdu :p
3
Komentarz usunięty
1
@Homeopata8989 nie dziwi ze znowu Juventus
61
@FabianMrozek czyli Iniesta nigdy nie był piłkarzem klasy światowej
0
@barcelonaLM gość odpalił traktor
1
@HighestInTheRoom nie uwierzę w inny scenariusz niz Hiszpania + Niemcy, jedni i drudzy nabiją jak będzie trzeba
7
@HighestInTheRoom to jak Japonia dała dupy to jest nieprawdopodobne, taka okazja na wyjście i dają Niemcom tlen
0
Modric to taka klasa ze hoho
1
@okiemtypera_lucaxx95 nie no wątpię by zaszli gdzieś dalej, przynajmniej mam taką nadzieję
5
@DaPidejpi szkoda się wysilać, jak ktoś śledzi piłkę i to jak Leo sobie radzi to nigdy tej kariery nie zakwestionuje ale kto będzie chciał widzieć w Leo nieudacznika to nic tego nie zmieni, zresztą widać to tutaj jak Argentyna gra jak na dłoni
0
@ikar34 to nie ten Żewłakow, ten pijaczyna to z Canal+