0

@Emhyr no tutaj akurat racja, jak odnosi się do grupy to nie graliśmy w piłkę, ale widzę ze zaczyna wybijać jakies szambo

3

@Emhyr nie no, sam krytykowałem Michniewicza i nadal mam do niego dystans ale dzisiaj była gra w ofensywie i akcje, a mimo to Robercig nic nie zagrał a teraz narzeka, słabo.

0

@Pawlak1992 kto bierze wypowiedzi Najmana na poważnie

7

@MESSIah16 mógłby biegać maratony, wydolnościowo potwór

10

@AmigoBlancos bez przesady, nie tylko Messi jest tam w dobrej formie, De Paul, Emiliano Martinez czy Alvarez tez są w dobrej dyspozycji, co do gry wczoraj zagrali bardzo dobrze, Lautaro sabotował jak leci, mecz z Holandią będzie wyrównany ale nie robiłbym z Albicelestes jakis pachołków, co do gry pod presją to sie nie zgadzam bo jednak Meksyk był dość niewygodny

1

@Pawel13sz lepszy przykład mimo tego ze Kuna bardzo lubię:)

2

@Pawel13sz Aguero w Argentynie to tez trochę poniżej oczekiwań

1

@megaloceros i tak mecz po meczu

1

@YeastMoss jak te podania kończy Lautaro w obecnej formie to co sie dziwic

1

@Faro na tym turnieju to nikt na razie z potęg nie zachwyca, może poza Francją

0

@maroon zobaczymy jak to będzie

4

@maroon napisałem głównie przed Meksykiem i Polską, przed Arabią to akurat mało kto brał to pod uwagę, taki mecz im się zdarzy raz na x lat i taka prawda

3

@DCHX nie żebym się czepiał ale takie teksty przed ich spotkaniami słyszałem od samego początku turnieju, a zwłaszcza przed Meksykiem i Polską a wychodziło jak wychodziło

0

@LeoMessi1994 wysoko przegramy i ciężko mi sobie inny scenariusz wyobrazić

0

@Bartula w ciągu jednej połowy oddali juz połowę strzałów celnych co my na całym turnieju do tej pory xD

1

@KlonaZepan średnio pamiętasz bo na samym turnieju nikogo nie ugryzł

1

Brawo Urugwaj, i Luis jeszcze z asystami :D

0

@JordiAlbion to jeszcze król strzelców i mecz o trzecie i mogę sobie czas inaczej wykorzystać

0

@Katalonbar a kto wygrał finał

4

@Cotutajsiedzieje nie może być, tylko europejskie kadry grają na poziomie, inne kontynenty dają dupy i nie mają podjazdu :p

3

Komentarz usunięty

1

@Homeopata8989 nie dziwi ze znowu Juventus

61

@FabianMrozek czyli Iniesta nigdy nie był piłkarzem klasy światowej

0

@barcelonaLM gość odpalił traktor

1

@HighestInTheRoom nie uwierzę w inny scenariusz niz Hiszpania + Niemcy, jedni i drudzy nabiją jak będzie trzeba

7

@HighestInTheRoom to jak Japonia dała dupy to jest nieprawdopodobne, taka okazja na wyjście i dają Niemcom tlen

0

Modric to taka klasa ze hoho

1

@okiemtypera_lucaxx95 nie no wątpię by zaszli gdzieś dalej, przynajmniej mam taką nadzieję

5

@DaPidejpi szkoda się wysilać, jak ktoś śledzi piłkę i to jak Leo sobie radzi to nigdy tej kariery nie zakwestionuje ale kto będzie chciał widzieć w Leo nieudacznika to nic tego nie zmieni, zresztą widać to tutaj jak Argentyna gra jak na dłoni

0

@ikar34 to nie ten Żewłakow, ten pijaczyna to z Canal+

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?