FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndresFCB a to z Polską to nie jest o rekord właśnie?
16
@Pilka_jest_okragla piłkarz wielki, ale na jedno wychodzi nie to ze jest ambitny, tylko ze jest chory na jej przerost, on może nadal uważa że jest w czołówce światowej gdzie to juz dawno nie prawda
9
@Sysia11 Leo raczej ma to w dupie ale ogólnie zgoda
30
@PatrychoO to się nazywa kompleks, na jedno to im współczuję tego wszystkiego
1
@Pawel13sz pewnie wydoił z nich wszystkie pieniądze
6
@Kessie zawsze mam ciarki gdy widzę takie zdjęcia, lęk wysokości robi swoje
3
@Ojciec5tkidzieci Ballack wytykający komukolwiek brak wygranych trofeów to trochę śmieszne xD
1
@tomek8756 el barbero
13
@Emhyr na Bernabeu też może tak zrobic ;)
0
@marcin62 dokładnie
4
@Pawel13sz wielka szkoda ze tylko jeden sezon u nas zagrał, mógłby pograc u nas jeszcze dłużej, szkoda tez tych kontuzji kolana, ale to też geniusz że z rozwalonymi kolanami poprowadził Brazylię do mistrzostwa świata.
Zapomniałem dodać że strzelił tylko 14 goli w LM więc jest cienki xD
P.S koledze raczej chodziło ze na żywo przed tv ale może się myle
3
@Danny Gaucho Nazario ma jeszcze mniej a o tym nikt nie mówi (żeby nie było, LM dla mnie to nie jest jedyny wyznacznik zawodnika, bo jakby tak było to Dzeko jest lepszy niz Suarez czy Il Fenomeno)
1
@Colon Fenomenalny piłkarz, prawdopodobnie najlepsza 9 w historii tego sportu
0
@masq Jeśli ktoś tak pisał to XD bo akurat te wymagania są chore i absurdalne, ale nadal uważam że to jest obrzucenie gównem przez madrycką prasę, tak samo jak Sport czy Mundo Deportivo piszą o czymkolwiek związanym z Realem.
1
@Cochise dwa ostatnie jego sezony u nas
18/19 - 49 meczów, 23 gole, 14 asyst (ten sezon w LM faktycznie bardzo słaby tu zgoda bo tylko jeden gol, za to 5 asyst)
19/20 - 36 meczów, 21 goli, 12 asyst (tutaj w LM 5 bramek i 3 asysty w 7 meczach także tutaj było spoko)
To naprawdę nie są słabe sezony, przypomnę tylko że karnych praktycznie nie wykonywał bo zbierał je Leo więc te liczby mogłyby być jeszcze lepsze, zresztą był kluczowy w 20/21 gdzie wygrał mistrza Atletico strzelając sporo bramek w końcówkach spotkań
To nie poziom jego prime ale później trzeba było jarać się dwoma golami Braithwaite'a z Sociedad czy paroma główkami LdJ gdzie nawet nie byli blisko wykręcenia takich liczb jak ten słaby Suarez
0
@Cochise względnie zgoda ale jednak przeszkadza mi to stwierdzenie z tym Suarezem i tragedią do kwadratu, tragedia do kwadratu to był Braithwaite, Deulofeu czy Trincao a nie gość który w każdym sezonie przekraczał barierę 20 bramek i dorzucał jeszcze do tego asysty, nawet jak miał średnią formę fizyczną i urazy kolana. Lewy w Bayernie tez marnował sytuacje chociaż teraz między panami nie ma porównania kto lepszy
2
@mateusz1989VeB ja chętnie bym to zobaczył, spore osłabienie dla Realu
1
@Pawel13sz numer trzy to jest majstersztyk, poziom przyjęcia niebywały a są ludzie co mówią ze on za grosz techniki nie ma xD faktycznie przyjąć piłkę z 50/60 metrów pod presją barkiem i to tak genialnie to byle kto potrafi xD
1
@Rewolucja123 powiem więcej, nawet gazety Katalońskie nie są zawsze wiarygodne w sprawach nawet dotyczących Barcelony, opisywał to chyba Kuper w ,,Barca, powstanie i upadek klubu który zbudował nowoczesną piłkę nożną "
2
@Danny Gaucho to też głupota ten pojazd po Pique czy Albie, zapomnieli ludzie ile oni nam dali i że należy im się szacunek
4
Ja rozumiem że można być łatwowierny ale naprawdę wierzyć madryciej gazecie piszącej na temat Barcelony? To tak jak ludzie wyśmiewają głupoty Sportu czy Mundo Deportivo o Realu Madryt co zresztą jest prawidłowe, jak Marca czy AS napiszą że Bartomeu to najlepszy prezes Barcelony w historii a Messi nasrał na herb jak wychodził ze stadionu to tez w to uwierzycie? XD
5
@DaPidejpi sama prawda, podpisuje się rękami i nogami
1
@Pawel13sz ciekawe by to było, fajnie ze pewnie wróci do Europy niedługo :)
81
@KrychaFCB jakby to Busquets był to fama do przodu na jakies 10-15 lat ale że to Vinicius czyli gracz Realu Madryt to jutro zapominamy o tej symulce xD
1
@MesQueUnClub96 Lewandowski jednak jest dużo dłużej w świecie piłki i ma więcej osiągnięć niz Erling, z nim nie było pewności ze tak odpali a on wchodzi z futryną do najmocniejszej ligi świata, to musi generować szum wokół niego, o Lewym i tak się mówi sporo ale u niego można tego się było spodziewać, kolejny dzień w biurze
4
@MesQueUnClub96 fakt, byle kto w Premier League tyle strzela co Haaland, a Lewego to sie nie mogą nachwalić zarówno u nas jak i w Hiszpanii więc nie wiem skąd ty to wymyśliłeś
0
@Kitek1640 Raphinha i Fati pewnie, ale Ferran to nie będzie zawodnik na miarę Barcy przynajmniej według mnie
1
@Firestone w 2014/2015 zwłaszcza
18
@PatrychoO białe koszulki w Barcy nigdy nie będą wygladac dobrze
0
@PatrykBarca trzeba pamiętać ze wtedy był bardzo słaby, obecna forma Cancelo to przede wszystkim zasługa Pepa którego tu niektórzy wyzywają od łysych idiotów xD