0

@Pilka_jest_okragla Xavi to inteligentny gość

3

@AmigoBlancos w 2015 było jeszcze bliżej, Barca przeszła Bayern a Real po pierwszej połowie rewanżu był w finale, ale później Alvaro się ujawnił
Zresztą jeśli chodzi o farciarskie wygrane LM to nie wiem czy bardziej fartowny nie był Real 2016 niz 2022

4

@Bogan zaczął grać w LM regularnie dopiero od końcówki 2014 tak naprawdę gdzie miał juz 27 lat, mógł śmiało strzelić więcej, zwlaszcza ta seria wyjazdowa, ale tak jak @Danny Gaucho napisał, trochę nadrabia asystami o których mało kto mówi a to jednak jest niezła liczba, nie nazwałbym tego jego piętą achillesową, ale na pewno pozostawił w tej kwestii pewien niedosyt
P.S jeszcze tylko dopiszę że w Lidze Europy tez coś tam porobił bo zakręcił się łącznie koło 12 bramek i dorzucił kilka asyst

2

@Oskar00 nie dość że gość sam w sobie jest genialny to jeszcz obudowany przez Guardiolę w znakomitym zespole, musi się to opłacić

0

Ten mecz Psg z polskim komentarzem to ciężkie klimaty, ciągle tylko powtarzają o Miliku i Vlahoviciu ze jednak Milik bardziej pod grą, słabo Vlahovic i tak cały czas

7

@Uukasz_93 ciśnięcie po Messim bez powodu, jak zwykle

1

@Pilka_jest_okragla chłop co przemianę przeszedł

1

@pres oby powrót do Barcy, na pewno nie pójdzie do Newells bo jeszcze jest na to za dobry

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Encore nie da się pewnych granic przeskoczyć, czy to Lewandowski czy Ronaldo, Messi czy ktokolwiek inny, zjazd jest nieunikniony

3

@taris podbiegł do pressingu wow

3

@mekston w punkt

2

@Lionel_Messi10 jeszcze daje radę i oby tak dalej strzelał :)

5

@Janiama co z tego jak jest już skończony bo raz piłki Lewemu nie podał

2

@Firestone nie będę wypowiadał się o jego prywatnych sprawach bo nikt z nas nie wie jak między nimi było, jest kontrowersyjny ale nawet za zasługi piłkarskie powinniśmy być mu wdzięczni
P.S masz prawo do swojego zdania tak samo jak i ja do swojego

31

@Emhyr ja rozumiem że wiele osób go nie lubi ale jednak widzę komentarze to zero wdzięczności, ja wam tylko przypomnę że był naszym najlepszym obrońcą w zeszłym sezonie gdzie grał nawet z urazami, nawet nie mówiąc że jest tutaj od 2008 roku i był ostoją drużyny, trochę więcej respektu

0

@Vernon_Roche teraz jest juz pewnie ,,znakomity" i idealny do Premier League
P.S bardzo doceniam Aube, to tylko tekst w stylu Rudzkiego

2

@FC1899Barca żyjemy w fenomenalnych czasach pilkarskich, połowę z tej listy oglądaliśmy/oglądamy na co dzień, ogromny przywilej no i oczywiście 3 najlepsze 9 tego wieku i dwóch najlepszych piłkarzy w historii futbolu z Argentyńczykiem na czele

2

@Recha_0684 dużo jednak robi podejście do zawodnika, Dembele od początku sezonu gra bardzo dobrze ale przez jedną sytuację ludzie na ławkę chcą go dawać xD

6

@macio_944 Ćwiąki TOP nadal

7

@Messibestplayerintheworld no to jak, Bounou mecz życia z nami i Isco strzela z 35 metrów i porażka? XD

10

@koksik2700 dobrze ze o Messim nie naczytałem się komentarzy ze jest pajacem i skończył się dawno temu xDD

1

@Sulimo są gorsze kluby niż Radomiak przynajmniej jesli o grę chodzi, chociaż druga połowa to dramat już

7

@mekston idąc taką logiką to Ronaldinho jest słaby bo przestał grać przed 30 xD

1

@HansFCB w sumie mają rację z tą Mendozą

1

@Gall w sumie fakt, zapomniałem o Adriano ale pewnie dlatego że krociutko był na szczycie

2

@tristan87 look ma zajebisty, oby na boisku tez pokazał się z dobrej strony, transfer bez ryzyka tak naprawdę

1

@Emhyr oczywiście to zależy od wielu czynników, zdarza się takim co nie są az tak profesjonalni ale i takim co dbają, mam nadzieję ze jego te problemy będą omijać bo gość jest ewenementem w futbolu. Może jakby się tu znalazł jakiś fizjoterapeuta czy ktokolwiek z doświadczeniem to by wytłumaczył a tak to możemy sobie pogdybac :)

0

@Emhyr czy ja wiem, oczywiście nie jestem ekspertem ale nawet na logikę, gość jest duży i ciężki, w dodatku gra na dużym obciążeniu także to dość prawdopodobne że może mu się coś tam porobić, Ronaldo o siebie dbał i tez tam z kolanem nie było do końca w porządku

2

@ranger3120 trzymam za niego kciuki, chyba ze trafi do Realu kiedyś to wtedy nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?