FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Michu94 Luis Enrique to super gość, szkoda tej córeczki ale świat niestety nie jest sprawiedliwy
0
@gumaz dzięki za informacje
0
Skoki dzisiaj są na TVN? Bo o 15 w planie tam są a teraz zaczęli się Milionerzy XD
1
@michal26 oczywiście popieram Ukraińców w walce z Rosjanami z wielu względów, bo to nasz bufor przed nimi i tak po ludzku bo to Putin jest agresorem, ale nie mogę się zgodzić z ludźmi, którzy odpływają za bardzo w tych swoich tezach, albo jak mówią że Ukraińcy to nasi bracia (znam osoby o takich poglądach), dla mnie to nigdy nie będą bracia, słuchając wypowiedzi z linka aż się krew gotuje, zresztą o Wołyniu sporo czytałem i fakt, że my im pomagamy w naprawdę sporym stopniu to jedno, ale musimy dążyć by jednak tą sprawę tez wyjaśnić a nie dawać wszystko co mamy bez rozwiewania wątpliwości, pełna zgoda z twoim komentarzem. J**ac Banderę, UPA i OUN.
0
@ViscaBarca123 to jest takie smieszne jak sobie przypomnę wypowiedź Marcelo o tym że oni nie rozmawiają o sędziach i porównam z tym co odpieprzaja aktualnie XDDDDD
3
@Kessie przerwy na kadrę to największe gówno jakie zostało wymyślone
0
@VegetaPolska on nam wtedy był zbędny, nawet jak Fabregas przychodził w 2011 to nie dostał tyle minut by byc zadowolonym, nie mówiąc o np Thiago
1
@arasz1819 jakby miał toster to możemy zaoferować jeszcze wiosła
4
Nigdy nie przepadałem za Realem i jego środowiskiem czy to kibicowskim czy dziennikarskim, ale po tej sprawie z Negreira i ich pierdoleniu o tym + ten płacz o odgwizdanie spalonego to naprawdę obrzydzenie wchodzi na nowy poziom, oby kiedyś pożałowali rzucania tymi oszczerstwami w nasz klub, życzę im wszystkiego najgorszego
16
@Firestone czyli ma -12
2
@Michu94 boli Gavi i zajebiście, jeszcze wiele lat wkurwiania czeka :)
3
@Hosh chorzy na głowę są XD jakbym był za Realem to byłoby mi teraz wstyd za te szopki
14
Byłem wczoraj w kinie na klasyku, po raz pierwszy w takich okolicznościach i lepiej sobie nie mogłem tego wymarzyć, radość przy bramce Kessiego to coś pięknego, jeszcze większość sali cules :D
1
@Yanek Messiego gdzies zgubiłeś, na bank ma więcej niz 56
0
@Ascend będzie skakał dzisiaj w konkursie? Bo po tej powtórce ciężko ocenić czy to poważne
1
Niby są te przeliczniki tyle czasu ale jakoś straciło to swoją magię sprzed kilkunastu lat, szkoda bo dużo gorszej się to ogląda
0
@tomek8756 bardzo mi z tego powodu nie jest przykro, oby parafrazując ,,malagijskie gówna" nie powąchały miejsca dającego utrzymanie
6
@cules100pro oni nawet do 10 nie potrafią liczyć
1
@RomanHoffer niech jeszcze wygrają i wszystko jest
1
@FcPortoFan1999 nie ma to dla mnie większego znaczenia, za darmo nikt mu kary nie dał
2
Mourinho dostaje w papę i od razu lepszy humor
1
@Mario96w wszyscy źli, Sedlak, skocznia, dziennikarze, wiatr ale on sam to rzadko sie przyzna do błędu
2
@Yoshi94 można dorzucić spalonego widmo przy bramce Messiego z Atletico 2013/2014, kosztowało to bezpośrednio mistrzostwo Hiszpanii
1
@tristan87 mam wrażenie że Stoch gwiazdorzy za często, zawsze jak nie pójdzie coś po myśli to wszyscy winni
5
@Cotutajsiedzieje a reszta będzie pie***lic że pod nas sędziują, aż się krew gotuje
19
@Emhyr mamma mia to będzie jak nie daj Boże tej bramki w dwumeczu nam braknie do awansu
6
@Jakchcesz jak chce to niech wyzywa, są ważniejsze w życiu rzeczy niż jakis random z internetu
16
@neeed gość dał zwykłe porównanie które bardziej pokazuje jak Neymar dużo spotkań stracił ale spiąć dupę trzeba xD
0
@arasz1819 Prawda, powinniśmy byli wygrać 4x z rzędu wtedy ale zawsze coś poszło nie tak, podobnie sezon 15/16, byliśmy cały sezon nie do zatrzymania ale złapaliśmy dołek w złym momencie akurat na dwumecz z Atletico + taka mała uwaga ze na końcu meczu rewanżowego powinien być karny za rękę Gabiego chyba, a nie tylko rzut wolny ale mniejsza
4
@damianfcb105 jakby sędzia nie odgwizdał wyimaginowanej ręki Toure przy bramce Bojana w rewanżu to byśmy obronili, ale fakt ten deal z wymianą wyszedł słabiutko