2

@Adran360 ,,mam tak samo jak ty..."
Dzisiaj juz zamiast spać to cyk, 4:30 pobudka bo katar i podniebienie piecze od tego gówna brzozowego

1

@Gaz przykro się to ogląda, obecnie to jest zupełnie inny piłkarz, cień samego siebie

6

@Gaz Ferran to zwykły rezerwowy był, Garcia to już wgl zaś Gundogan gra w podstawie praktycznie cały czas

0

@Kamiloza91 jak City nie zatrzyma Realu to tymbardziej nie zrobi tego ani Milan, ani Inter

10

@mekston jakby w tym dwumeczu zamienić Real na Barcelona to byłoby gadanie że największe oszustwo w historii futbolu itd a tak to mamy masterclass, ta masterclass Kasaia

1

@Volk Luisa uwielbiam, niestety w końcowych latach u nas zaczął powoli zjeżdżać do bazy, jednak samo zachowanie wobec niego i to pożegnanie to coś okropnego, miał kontrakt do 2021 roku bodaj, zamiast oddawac go za półdarmo do Atleti można było zostawić go do końca sezonu i ładnie pożegnać, bo być może to właśnie jego zabrakło by w tamtym sezonie zdobyć mistrza

0

@Volk mnie to nawet nie dziwi, to jakie było flow MSN czy nawet po odejściu Neymara to coś niespotykanego obecnie w piłce

0

@Antimadridista_WR bardziej bym powiedział że Kręcidło jest większym hejterem niz Piechota

2

@Herato myślę ze go przebije spokojnie

0

@PJ1985 ,, nikt nam tego nie dał, nikt nam tego nie zabierze"

3

@PJ1985 nie przesadzajmy z tymi samymi starymi piłkarzami, Araujo, Balde, Gavi, Pedri, Frenkie, Kounde, nawet Marc to są same staruchy? Przecież jedynymi starymi zawodnikami w tej kadrze są: Lewandowski, Busquets (który nie wiadomo czy zostanie), Alba(który mało co gra) to nie jest stara kadra nawet jak dorzucisz do tego 32 letniego Gundogana i 36 letniego Messiego

1

@bartas97 ja życzę Rakowowi tytułu także śmiało

0

@bartas97 ten Ba Loua biorąc cały sezon jest dość średni przecież xD

1

@Survier zarabia mniej bo u nas netto to chyba ma 9 milionów (?) w Bayernie mial na pewno więcej niz 10, ale tutaj dostał kontrakt bodaj 2+1 a jak widać to jednak wpływ wieku na grę będzie nieunikniony

1

@Firestone sama prawda, podpisuje się pod tym każdą kończyną, najwazniejsze by sie utrzymali

1

@Firestone oby nie było za późno bo naprawdę ciężkie mecze czekają

1

Bundesliga powinna byc zdelegalizowana, a Borussia zwłaszcza

3

@mekston aż dziwne bo podobno mają największego placka na bramce XD

0

@TheNekro94 z tego nagrania na to wygląda, w takim razie nagroda Darwina gwarantowana

0

@draxidox przeżył czy padł, bo szerszenie w dużej ilości to mogą zabić z tego co wiem

1

@El Madridista. @DonCarletto dziękuję za rozjaśnienie sytuacji

0

Nie jestem pewny ale była tu chyba jakaś dyskusja gdzie jeden z użytkowników mówił ze usunie konto jak United nie wygra z Sevillą XD

4

@GrzegorzMadrid to niezłe osmieszenie ale przynajmniej widać kto oglądał mecze a kto nie

1

@tristan87 może obraził mu rodzinę:D

11

@Deviler dlaczego grał w tym spotkaniu? Mamy nóż na gardle ze musimy go tak forsować? Tyle punktów przewagi, co by szkodziło by zagrał za niego ktokolwiek inny? Naprawdę nie rozumiem tego, tak samo Pablo Torre/Alarcon czy ktokowliek zamiast dostawać szanse to ciśnie tylko tego Sergiego Roberto, szkoda gadać.

1

@DonCarletto no to jak tak no to trudno

5

@SirBobby jak dla mnie (o ile z normalną pensją) to tez fajny ruch, kontrakt na dwa lata i akurat na zmiennika dla Lewego. Chociaż mówi się ze ma przyjść ten Vitor Roque z Brazylii to w sumie nie wiem, bo blokować młodego to tez tak sobie

1

@kamilop praktycznie zgoda, wole dawać szansę Abde niż tamtemu duetowi ale co do jakości Carrasco, ciężko powiedzieć, nie oglądam Atletico by zdecydować

6

@AmigoBlancos tak się wypowiadają ludzie, którzy oglądają co najwyżej dwa mecze reprezentacji na tvp i tylko czytają nagłówki w artykułach sportowych, ale bez czytania zawartości, krótko mówiąc nie mają o piłce pojęcia

0

@El Madridista. To ironia była xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?