FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Masz 2-0 i wiatr w żagle a w tak krotkim czasie dajesz dupy
0
@MesQueUnClub96 rok temu kto inny robił babole :)
0
Bramkarz Karabachu mistrz
1
@DonCarletto gdzieś widziałem ze miał odchodzić z Zenitu za 60 milionów do Arabii, w takim wypadku 7,5% daje 4,5 miliona ale mniejsza, dzięki jeszcze raz za pomoc i normalne odpowiedzi :)
0
@DonCarletto dzięki, widzę ze jak juz to drobne ale może temat został zamknięty bo od transferu z Bordeaux minęło sporo czasu
0
@DonCarletto no cóż, dzięki za odpowiedź w każdym razie ;)
0
@DonCarletto poważnie? Za Torresa to wiedziałem że coś wisimy ale że Bordeaux to pierwsze słyszę
0
@pioz123 uśmiałem się do łez
0
Ktoś wie jaki mamy procent od transferu Malcoma? Bo na pewno jest ale nie widziałem jakiej wysokości
2
@szkutnik91 nawet jeśli to prawda to dziwie się, dla mnie to jedne z gorszych strojów jakie mieliśmy kiedykolwiek
0
@spacer nie sądzę że każdy bo nawet na La Rambli to widać
3
@Zoker jak można mieć ból dupy o kolor koszulki przeciez to śmieszne xD
0
@barcelonaLM tyle co im wszyscy pomogli w sprzęcie, amunicji itd a oni nadal tylko daj i daj a jeszcze środkami odwetowymi grożą XD
1
@Albatros ja gram w Predatorach 20.4 czarno-białych i sobie chwalę, wytrzymały juz dwa lata i nie wygląda by miały się rozsypać, miałem wcześniej mercuriale i też wytrzymały długo chociaż o Nike'ach są różne opinie, u innych moich znajomych bardzo szybko się rozklejały.
Co do rozbijania butów nie stosowałem żadnych sposobów specjalnych, po prostu grałem w nich i musiało trochę czasu minąć
11
Ale ludzie są tępi, drażni ich artykuł o eks-barceloniscie a w niego wchodzą i wylewają żale xD kto was zmusza by to czytać i komentować? Jakos jak były do niedawna artykuły o byłych piłkarzach Barcy i ich aktualnych karierach to jakos nikomu to nie przeszkadzało
Co do Leo to jak zwykle GOAT, fajnie że się tam cieszy, niech buduje markę w Stanach
0
@Jakub111 w rankingach to chyba MLS jest wyżej
0
@Antajbandaj większość rzeczy to syf tu się muszę zgodzić, ciężko znaleźć cos wartego uwagi ale nie jest to niemożliwe
3
@TheNekro94 co prawda mam raperów których słucham więcej ale jeśli chodzi tylko o poziom liryczny to Łona jest top of the top, przynajmniej można tego słuchać bez poczucia wstydu w przeciwieństwie do jakiegoś Malika czy Mr. Polska
1
@wasacz to tylko MLS, logiczne że to emerytura i żadnych wymagań
3
@kiper09 Chiesa przed kontuzją to marzenie ale teraz po tych więzadłach to nie wiem czy to taki dobry pomysł, wystarczy nam jeden Dembele a jeszcze mamy taki ,, wspaniały " sztab medyczny
2
@escarabajo pamiętam jak Reguilon w jednym z klasyków się sadził i wyzywał czy to Messiego bądź Suareza a potem Arturito pokazał chłoptasiowi miejsce w szeregu :)
1
@barcelonaLM tak, wszyscy przychodzą tu grać bo Ronaldo, wcale nie przez ogromne nieporównywalne pieniądze
1
@LaLigaPD za dużo robią tych pucharów
0
@IronSanHybrid pierwsze spojrzenie i od razu skojarzenie: Święta Wojna :D dziwny to był serial
5
@Zoker dla mnie Luis
2
@Mow_mi_Douglas dlatego duzy respekt ze Roque odrzucał wszystkie inne oferty i chciał tylko do nas
5
@HarveySpecter Barca United 2009 finał LM
2
@MessiForeverTheBest ja latami grałem w fife, kiedyś sprawiałai przyjemność a obecnie to nawet jak sie ze znajomymi gra to rażą mnie błędy w niej
0
@Trojanek23 uczepiłeś sie tego Juventusu a to wtedy był finalista i naprawdę solidna ekipa
Niemniej chyba do konsensusu nie dojdziemy, pozdro
0
@MessiForeverTheBest ja ogólnie zacząłem swoją przygodę od 22, jak sie bierze jakis przeciętny klub to jednak nie zrobisz w pół sezonu drużyny na top 3, zresztą ja do fify sie zrazilem już