2

@FCBparasiempre wielka szkoda tych kontuzji i tego ze był u nas zaledwie rok, strach pomyśleć jaka by to była bestia gdyby mógł skupić się wyłącznie na piłce

1

@Cotutajsiedzieje też finał mundialu, to było coś niesamowitego

4

Ależ wczoraj Barca zagrała partidazo i mimo mojej niechęci do Felixa to ma chłopak cos w sobie, Cancelo tak samo klasa ale proszę tylko o to by głowa dojechała. Nie ma się do czego przyczepić, Lewy zagrał dobrze, Ferran z wolnego dorzucił no i Gavi tez latał, mam nadzieję że ten mecz nie będzie jakimś wyjątkiem jeśli chodzi o styl i nie wrócimy do męczenia buły.

1

No to jak, wygrywamy ligę i w następnym roku wyzwanie z limitami na poziomie 100 baniek? XD

0

@Herato dobrze pokombinowales, pierwsza myśl to Haller ale drugi punkt psuje pomysł

1

@SuperPatsonFCB przy Brzęczku to już w ogóle, pamiętam jak do Lewego coś mówił w trakcie meczu a Lewy nawet się nie odwrócił i miał go w dupie nie mówiąc o tych słynnych 8 sekundach milczenia w wywiadzie

3

@Popitek12 Mata kiedys akceptowalny ale teraz dziadostwo, OSTR legenda, lubię do tej pory posłuchać także wybór prosty

0

@MatBac1991 może nie tragiczny ale faktycznie w kadrze nie jest az taki dobry jak u nas a przecież często ma dużo pracy w Barcy :D

1

Dziwny mecz Ter Stegena, obejrzałem skrót wczorajszego spotkania no i w zasadzie przy 1,2 i 4 bramce mógł zrobić więcej przynajmniej tak mi się wydaje, ale z drugiej strony obronił kilka strzałów z dystansu i trzy akcje sam na sam. Niemniej Niemcy strasznie cienko grają i nie wiem czy Flick utrzyma się na stanowisku.

10

Ale dał piłę Harry Kane, dlatego tak go cenię jako zawodnika, szkoda tylko ze tyle lat zakisił się w Tottenhamie.

10

@Ojciec5tkidzieci bardzo ciężka kwestia, ale moja pierwsza myśl to Valdes, większość uważa go za zwykłego przeciętniaka i gościa od kiksów a jednak w wielu momentach był decydujący w zwycięstwach Barcelony jak finał LM z Arsenalem czy z United w 2009.
Chociaż tak jak mówiłem możliwe że są jeszcze bardziej niedocenieni

0

@Antajbandaj rano zawsze śniadanie, kawka, dwojeczka i można działać

16

@DonCarletto no i to jest nie fair bo Ter Stegen od paru lat Neuera przewyższa

2

@Awtameok_Klana Kolo Muaniego tez przekupili by nie trafił? Brazylii zapłacili by przeszła Chorwacja i Argentyna miała łatwiejszego rywala? No i ile dostał En Nesyri? Tylko Arabia nie dała się przekupić i wygrała?
Jeśli ktoś wierzy w takie bzdury to naprawdę w głowie musi być niezła sieczka

0

@patrykppp17 czasami mam wrażenie ze jest to robione specjalnie XD
Wypozyczenie do Kataru wtf

36

@Worny nasz człowiek

26

I cyk 50 lat zawieszenia

0

@Antajbandaj czepialstwo, a pewno sami słuchają Sentino albo Malika

4

@Cotutajsiedzieje ciekawy jestem czy oni na serio w to wierzą, czy to tylko jaja jakieś xD
Jeśli to pierwsze to naprawdę współczuję bo to muszą być ogromne szkody na psychice

6

@Barca1922 niby wszystko spoko, ale w jego wypowiedziach jest trochę niekonsekwencji, pamiętam jak krytykował Aubameyanga za jego cieszynki, a sam ma w drużynie Viniciusa, który po bramkach też się wije jak wąż, a tak jak w wypadku jego słów do Gabończyka ,,to nie jest dobry wzór do naśladowania dla młodzieży". Jednak nie zauważyłem by na boisku go za to zganił bo na wypowiedź to nawet nie liczę.

0

@KrychaFCB ale to są śmieci naprawdę, dajcie jakies dowody bo cały czas tylko pieprzą a żadnych konkretów, później PR leci na łeb na szyje przez te głupoty

1

@Kredon nie sądzę by zrobił większą karierę ale za takie drobniaki to wolałbym go mieć jako zmiennika chociażby

2

7,5 za Abde i 50%... My to umiemy sprzedawać xD

0

@Encore @MesQueUnClub96 okej, jest to jakieś wyjaśnienie, po prostu nawet przypominając sobie ostatni Eurobasket to w takiej Francji grał Rudy Gobert stąd takie pytanie. Dzięki

1

Spoglądam na składy drużyn z MŚ w koszykówce i zastanawia mnie jedna rzecz. Czemu w Słowenii gra Doncic jako gwiazda NBA, a np w Serbii nie ma Jokicia, w Grecji Giannisa nie mówiąc o USA bo oni chyba nigdy nie wystawiają swojej czołówki, a nawet nasze podwórko, są jakieś regulacje że u nas nie gra Sochan przykładowo? Zaznaczę że jestem laikiem więc nie bijcie xD

0

@szkutnik91 po cholerę kolejny pomocnik xD

0

@Kuba_1 teraz nie bo brak zastępstwa ale za rok bardzo chętnie w wypadku jak nie poprawi formy

1

Baku i Kramer to niezli agenci, pierwszy raczej inteligencją boiskową nie grzeszy a drugi gra tak jakby cały był wystrugany z drewna

1

@Comentateiro nie no chłopie to się nie ma prawa wydarzyć

0

@marcin62 ciekawe czasy to raz ale mi przeszkadzają dwie rzeczy, świadomość że to jest nagrane przez sztuczną inteligencję i wspomniane wersy, zdecydowanie za proste, czuć strasznie że Taco czy Que w życiu nie daliby takich linijek, ale jako ciekawostka spoko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?