0

@Herato ja mogę powiedzieć z perspektywy amatora, ale dla mnie futsal jest bardziej techniczny i męczący ale to pewnie dlatego ze gra na hali a nie na dworzu, mniejsze znaczenie ma siła czy strzały z dystansu i przydałaby się znajomość sztuczek, jak ktoś jest typem szybkosciowca czy kloca bez techniki to będzie dość ciężko się grało ale to tylko moja opinia :p
Myślę że predzej futsalowiec przyzwyczai się do gry na boisku niż piłkarz do gry na hali, przynajmniej taki mi się wydaje, o wiele przyjemniej grało mi się na orliku

1

@Bagsik88 chociaż w jednym jest zgoda :p

0

@Bagsik88 no to tak, ale oni grają jednak trochę inaczej, tak samo gole z PSG to akcje indywidualne, być może jego najlepsze bramki w barwach Barcelony.
Nie nazywałem go nigdy drewnem, chociaż ostatnio te przyjęcia itp dość niechlujne (wiem wiem Suarez też tak miał itd), nie uważam by Lewandowski był drewnem, chociaż jakims technikiem tez dla mnie nie jest.

0

@Bagsik88 różnica z Lewandowskim jest taka, że on nadal jest w klubie i ma gorszy moment dlatego jest bardziej hejtowany, sam napisałem co mnie drażni w jego grze ale nigdzie mu nie umniejszylem ani nie obrażałem, nie wiem czy hejtem jest stwierdzenie że niepotrzebnie wraca do rozegrania bo sam nie rozumiem co to ma dać ale no mniejsza.
Z Bayernem Neymarowi asystował Suarez dwa razy, druga rzecz ze w pucharowej jak liczyłem to się machnąłem, Neymar miał 7 bramek bez asysty, Suarez miał 5 bramek 2 asysty a Messi 2 gole i 4 asysty.
Co z tego że dobił? Jest napastnikiem to musi i to robić, zaraz pewnie odbijesz że Lewandowskiemu się wypomina dobijanie ale ja nigdzie go za to nie krytykowałem bo od tego jest.


1

@dniel zdecydowanie Ronaldo, jak bardzo bym go nie trawił ale tutaj nie może być innego wyboru

0

@Bagsik88 w klasyfikacji kanadyjskiej jeśli o MSN chodzi wyglądało to tak:
Messi - 10 goli, 6 asyst
Neymar - 10 goli bez asysty
Suarez - 7 goli, 3 asysty
Messi najwięcej zrobił w grupie, Suarez maił większy udzial w bramkach od niego w fazie pucharowej, za to mniejszy od Neymara, także statystycznie Messi obu przerasta, ale z Neymarem jest równy. Druga sprawa to waga tych goli, dwa gole w pierwszym meczu z City, co ustawiało praktyczniejsze dwumecz, to samo z PSG, do momentu jego geniuszu był równy mecz, to on przeważył szalę. Z Bayernem główna rola Messiego, finał to bramka na 2-1 gdzie Juventus po wyrownaniu Moraty złapał wiatr w żagle, akurat w tym sezonie dał to czego po nim oczekiwano, był kluczowy.
Nie mam tyle czasu czy choćby chęci by komentować każdy możliwy wątek czy gownoburze na LR, mam konto tutaj od 9 lat, stronę śledzę od jakichś 11-12 lat a napisałem niecałe 7 tysięcy komentarzy, dla porównania masz ponad 20 tysięcy a konto krotsze stażem od 3 lat. Inna rzecz że Lewandowski jest mi obojętny jako zawodnik, a Suareza śledzę jeszcze od Liverpoolu, gdzie był jednym z moich ulubionych zawodników, ot co.

1

@Bagsik88 był tak samo kluczowy jak wyżej wymienieni a druga sprawa o odrzucie napisałem ja sam, bo za takiego go wtedy uważano
Prawilny? XD skąd to wziąłeś to nie wiem
P.S jak już tak dokładnie to przejrzyj sobie swój profil, większość komentarzy w dyskusji z @AlexDark00 i to się opiera na tym że ty masz fioła na punkcie Suareza,a on na punkcie Lewego i tak się to kręci

4

@Bagsik88 nie no k**wa wcale nie był wtedy kluczowy, dwa gole w 1/8 z City, dwa gole na wyjeździe z PSG w 1/4, dwie asysty w rewanżu z Bayernem w półfinale i bramka w na 2:1 w finale z Juventusem XD
To że odchodził jako trzeci strzelec w historii Barcelony i w Atletico w pierwszym sezonie jako niby ten ,,odrzut" był kluczowy w zdobyciu mistrzostwa to juz cichosza xD
Rozumiem to doczepienie się tej passy w LM bo to ma podstawy ale no jestes tak samo zaślepiony jak Ci z którymi dyskutujesz tylko w stosunku do innego gracza

1

@FCBparasiempre prawda, oby jeszcze z siebie coś wycisnął w trakcie sezonu ale gdzie taki kontrakt ludzie kochani

1

@Lanosss na pewno do 2026? Byłem przekonany ze to było 2+1 to maksymalnie do 2025, pogrzało ich by dawać taki długi kontrakt 34 latkowi wtedy

4

@Bartula XD oni się nawet nie kryją z tym

2

@Bartula Messi, Ronaldo, Xavi, Iniesta, Neymar/Suarez
Tak na szybko, możliwe że ktoś z głowy wyleciał
P.S mógłbym dać Henryego albo Ronaldinho ale pamiętając moje początki z kibicowaniem to oni byli juz po swoich najlepszych latach

1

@Comentateiro moze sie jeszcze rozkręci ale on w sumie od mundialu gra kiepsko, z kilkoma wyjątkami pod koniec ostatniego sezonu. Ma swoje lata, także spadek formy prędzej czy później nastąpi jak już nie następuje

2

@Conradxc widać że uważnie śledziłeś XD

0

@Bagsik88 na pewno najslabszy zespół z top 6 (Manchestery, Arsenal, Chelsea, Tottenham) a czasami nawet się pojawiał ktoś pomiędzy jak Everton czy Aston Villa, no może z tym średnim to przegialem ale co najwyżej lekko powyżej średniej zaznaczając na tamten dość słaby ich okres

0

@Bagsik88 no dobra, to jak nie średni to wg ciebie na jakim poziomie w tamtym okresie był? Juz tak z ciekawości nawet bo się obaj nie przekonamy

0

@Bagsik88 żaden znakomity klub (w tamtych latach), nie umywają się do czasów juz za Juergena za kierownicą

1

@Bagsik88 nazywanie Liverpoolu z lat 2009-2016 nie wiadomo jak dobrą drużyną to absurd, a w kontekscie rozmowy o Suarezie zajmowanie miejsc od 8 do 6 to juz wgl jakiś żart XD
Zresztą jak wtedy obrona składa się z Martina Skrtela, podstarzałego juz Jaimiego Carraghera, w pomocy poza Gerrardem nie ma nikogo ciekawego (chyba że kozakiem jest Jonjo Shelvey, Lucas Leiva albo Charlie Adam) a w ataku jest tylko Sturridge który jakims wielkim piłkarzem nie był, młody Coutinho, dzieciak Sterling i Fabio Borini, faktycznie opadła mi kopara z wrażenia
P.S ten link był do tych statystyk o karnych o których ja wspominałem tj te 9/8 itd
P.S.2 mi się normalnie otwiera no ale uwierz że przepisałem z transfermarkt

0

@AlexDark00 nie lubię dyskredytowania na siłę, Lewy i Luisito są kozakami, mówić że są przereklamowani to duża przesada

0

@Bagsik88 nigdzie nie umniejszylem Lewandowskiemu tylko zwróciłem na ten aspekt uwagę to raz, po drugie to sory ale argument z pozycją Liverpoolu to lipa, bo Liverpool za Kloppa licząc sezon 15/16 gdzie Klopp przyszedł w trakcie rundy jesiennej zajmował takie pozycje:8,4,4,2,1,3,2 i 5 miejsce ostatnio. Klopp zanim zbudował porządny zespół potrzebował czasu i wzmocnień dlatego Liverpool obecnie jest klasowym zespołem a to 5 miejsce to po prostu gorszy moment.
Tymczasem Liverpool od sezonu 2004/2005 gdzie wygrali LM do sezonu 2014/2015: 5,3,3,4,2,7,6,8,7,2,6. Różnica jest kolosalna zwłaszcza od czasu 2 miejsca w sezonie 2008/2009, od tamtego czasu do okresu Kloppa tylko raz udało im się zająć wyższe miejsce niż 6 w lidze przez 6 lat, i to nie powiem komu w dużej mierze zawdzięczają ten wynik.
Mi sie wyświetla normalnie ale spróbuję wkleić jeszcze raz, jeśli nie będzie działać to w google wpisz Bayern Monachium ilość karnych, kliknij drugi wynik z transfermarkt i wybierz sobie sezon 21/22 czy jaki tam chcesz sprawdzić
https://www.transfermarkt.pl/fc-bayern-munchen/elfmeterstatistik/verein/27
P.S nie wiem o co chodzi z tym linkiem, w każdym razie na końcu masz wybór sezonu to sobie tam ustaw i wyskoczy kto strzelał i ile wykorzystał w danym okresie czasu

1

@Bagsik88 serio bierzesz ten Liverpool z 2006 (swoją drogą machnales sie z rokiem wygrania LM) czy 2008 porównujesz do tego z 2012, 2013 czy 2014? Przecież mało kto się ostał w tamtym składzie, zresztą po odejściu Urugwajczyka do momentu objęcia przez Kloppa na jesieni 2015 roku oni byli przecietniakiem, w sezonie 2014/2015 zdążyli odpaść w grupie LM, ledwo zajęli 6 miejsce w lidze, a w lidze Europy odpadli w pierwszej rundzie play-offów.
Co do tych karnych liczonych jako asysty szczerze nie wiem, aż tak dokładnie przeszukiwać 15 lat rozgrywek mi się nie chcę, co do karnych na stronach i rozbieżnościach to w twoim linku tez występuje błąd, w zeszłym sezonie mieliśmy karnego w lidze którego Lewy zmarnował w starciu z Almerią u siebie.
Dla wglądu daję linka
https://www.transfermarkt.pl/fc-bayern-munchen/elfmeterstatistik/verein/27

1

@Encore najlepszy w tym wieku, w historii myślę że top 5

1

@Bagsik88 łączne rozgrywki w całej karierze wg transfermarkt
21/22 - 9 karnych 8 strzelonych
20/21 - 11/10
19/20 - 7/7
18/19 - 8/7
17/18 - 8/7
16/17 - 9/9
15/16 - 2/2
14/15 - 2/1
13/14 - 5/5
12/13 - 3/2
11/12 - brak
10/11 - brak
09/10 - 1/1
08/09 - brak
Statystyk ze Znicza nie znalazłem dokładniejszych, Lewy poza początkami w Bayernie, Borussii i w Lechu zawsze był etatowym wykonawcą karnych, i sam procent wykorzystywania jedenastek robi wrażenie. Co logiczne nie liczyłem kadry bo nie znajdę dokładniejszych wypisów. Suarez w LM zawodził, zwłaszcza ta seria na wyjeździe to lipa, ale można dodać że w LM samych asyst ma drugie tyle co goli, co jednak trochę poprawia statystykę, gdzieś widziałem wypisane liczby czołowych napastników i robiąc kanadyjkę miał podobne ratio do takiego Ibry. Co do karnych kiedyś liczyłem jakie liczby mógłby Luis wykręcić w ostatnim sezonie w Liverpoolu z karnymi, 31 goli bez jedenastek, w lidze 11 karnych wykonanych przez Gerrarda, nawet zakładając że strzelilby połowę albo lekko ponad to wykrecilby wynik lepszy niz Haaland sezon temu grając w przeciętnym Liverpoolu, a w 15/16 mógłby zakręcić się pod 50 goli w sezonie w lidze, w LM za to przebiłby próg 30 goli co i tak jak na takiego napastnika to są liczby bardzo średnie.

1

@Bagsik88 12 sezonów to mało? W bramkach nie odstawał az tak wiele od niego, druga rzecz Lewy zawsze wykonywał rzuty karne, a Suarez w Liverpoolu i Barcy nie był pierwszym wyborem

0

@Bagsik88 no on napisał ale nie do niego odpisywałem.
Odpowiadając na pytanie, 11 razy a nawet można liczyć nawet 12 bo w sezonie 2010/2011 miał w Eredivisie równe 7 asyst, po przenosinach do Anglii w zimę miał tych asyst 5, w sporej części sezonów przebijał 10 asyst w samej lidze nie licząc pucharów.

0

@Bagsik88 samymi bramkami możliwe, z asystami nie
Druga sprawa ze nie było nigdzie wspomniane o Lewandowskim tylko o liczbach Suareza

0

@Bagsik88 akurat liczby w innych rozgrywkach nawet jak grał pokracznie zawsze miał dobre

0

@TheNekro94 kolejność losowa:
-Argentyna Francja 3:3 (niesamowite to było, takie szczęście że Leo wtedy przeszedł grę, radość od ucha do ucha)
-Barcelona PSG 6:1 (piękna remontada i piękny Neymar, jeszcze wtedy byliśmy drużyną z jajami, szkoda ze nie wyciągnęliśmy więcej z tego powrotu)
Z tym trzecim mam zdecydowanie największy problem, w gronie jest na pewno Barcelona ManU 3-1 z 2011, Barca Juventus 3-1 z 2015, wygrane z Realem 5-1 i po 4-0 z 2016 i 2022, remontada z Milanem 4-0 i wiele innych spotkań których nie ma sensu dalej wymieniać ale powiedzmy ze wybiorę dwa
- Barcelona Manchester United 3-1 i Barca Juventus 3-1 (dwa piękne finały, na ten pierwszy czekałem z wypiekami na twarzy jako dzieciak i te emocje po bramkach Pedro, Messiego i Davida Villi, w drugim przypadku większy stres ale tez fenomenalne MSN i drużyna Lucho)
Dorzucę takiego nieoczywistego kandydata, mecz z Realem 2-1 z zeszłego sezonu wygrany po bramce Kessiego, byłem na tym meczu w kinie, radość i euforia po golu liczona z utarviem nosa madryckim smarkaczom przede mną bezcenna :D

0

@Derean a to sory w takim razie

7

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?