4

@Androchem nowy Semedo? To da się kogoś bardziej obrazić?

2

@_barti wiem że ZP to plebiscyt i nigdy nie będzie idealnego wyboru, ale nazywanie mundialu jakims turniejem towarzyskim (komentarze na fb) czy turniejem 7 spotkań to sory ale żenada

17

Niesamowite, przez lata w różnych dyskusjach słyszałem że mundial jest najważniejszy, że tam najlepsi pokazują swoją magię, że Messi czy inny wielki zawodnik bez wygranej w turnieju nie może być nazywany najlepszym, śmiali się jak Argentynie nie wychodziło, puszyli, ale w końcu Messi zamknął temat i w obecnej narracji jest to ,,turniej 7 spotkań", ,, miesiąc dobrej gry" czy ,,przekupiony turniej". Niebywałe są te fikołki intelektualne jakie niektórzy robią z bólu tyłka o nagrodę, która podobno nikogo nie obchodzi XD

5

@zeko0 ból dupy o ZP z 2021, niby nikogo nie obchodzi a skutki u części ludzi do dzis

2

@SkN szkoda ze jak on sam był piłkarzem to się do czołówki nie zakręcił

0

@platki_owsiane Ter Stegen nie jest medialny, 5 miejsce a prawda jest taka że powinien wygrać za wyrownany rekord czystych kont

0

Szczerze to chyba Marc bardziej zasłużył ale no jest jak jest
Jakie miny skwaszone Deschampsa i Mbappe xD

0

@Danny Gaucho osiągnięcie Matthewsa jak dla mnie jest nie do pobicia

1

@AmigoBlancos wszystko ok ale Gavi zagrał wczoraj bardzo dobrze, druga bramka to odpuszczenie krycia przez Romeu, może przy pierwszej niepotrzebnie sie cofnął do główki i go zostawił ale to maksymalnie.
Inna rzecz ze naprawdę rzadko kiedy tak było by Real grą zachwycił i nas stłamsił, zazwyczaj to jest granie do bólu konkretne ale bez fajerwerków

3

@BordowyPtak wiesz, od lat się mówiło o Suarezie ze to wrak, dziad itp a jednak gdziekolwiek się nie znajdzie to daje sobie radę, wiadomo że Brazylia to nie jest czołowa liga świata ale nadal sporo mocniejsza niż MLS czy Arabia Saudyjska i dobrze popatrzeć jak jeden z moich ulubionych piłkarzy strzela i cieszy się grą.

4

Luisito wczoraj partidazo, gol, dwie asysty, wywalczony karny i tak patrząc statystycznie drugi najlepszy zawodnik ligi w klasyfikacji kanadyjskiej po Tiquinho (16 goli 4 asysty, Suarez 10 goli 9 asyst). Dla porównania nasz Vitor Roque 11 goli i 3 asysty (wiem że ma teraz kontuzję). Brawo Luis :)

0

@Sulimo zdrowia

1

@KamQiX lepiej by było jakby miłością dało się to załatać XD

6

@KamQiX Oriola to trzeba trzymać jak najdalej od boiska

0

@LaLigaPD nie, akurat to odbijanie się piłki od niego to widzę od roku.
To po cholerę go Xavi wpuszczał? Wprowadza gości bez ogrania i potem Real dostaje paliwo do gry po takich błędach jakie robił Oriol między innymi, Xavi nam ten mecz niestety za**bał

2

@LaLigaPD bo sie od niego piłka odbija jak od drewna bukowego?

0

@tbas prawda, broni dobrze ale czasami jest taki nazwijmy niedosyt przy interwencjach
@Tomek54321 no mocno kopnął ale miał to w zasięgu, ale nie będziemy sie o to bić :D

0

@Tomek54321 no to szkoda ze ich powpuszczal w takim meczu akurat, Xavi nam troche to zawalił, a i Ter Stegen przy pierwszej bramce imo mógł zachować się lepiej, bo widać że wykonał ruch dłonią do zbicia piłki a w nią nie trafił, na pewno był w zasięgu. Szkoda.

5

Romeu zagrał na tyle na ile kosztował, Lewandowski tez drewniany jak Pinokio, nikt z wpuszczonych na drugą połowę w sumie nie zagrał dobrze. Bardzo szkoda tego meczu, Real był na widelcu a tak to mamy -4 a oni mają tego pieprzonego Angola.
O Viniciusie nic nie napiszę bo ban by poleciał długi pewnie

0

@escarabajo niedawno fakt, ale nawet jak bylby jakimś podrzędnym politykiem to powinien znać prawa i zasady w sejmie

0

@Cochise niedawno ktos wstawiał wywiad z Kołodziejczakiem w którym poruszał tą kwestię i fakt jak nie ma o tym bladego pojęcia jest przykry, bo to przecież jest jeden z z bardziej znanych polityków, ładnie go wtedy Mazurek wypunktował

1

@LM10GOAT no ale nawet raz o czasie żeby nie przyjechał?
Spokojnie ja w Polsce długo być może dłużej niż ty ;)

0

PKP to jakiś nieśmieszny żart, jadę trzeci raz w poniedziałek o 8:20 i po raz trzeci jest opóźniony pociąg, raz był o 10 minut, drugi raz 80 a teraz 67 co to ma ku*wa być

0

@VegetaPolska normalnie bym się zgodził ale sobie przypomniałem ile lat tak Ramos robił w koszulce Realu :p

0

@Uukasz_93 ale to nie do Ivana tak, nie do niego

5

@Gwyn podobnie jak @Zdobywca jak bedziesz o tym temacie pisać to proszę o oznaczenie :(

0

@Wierzbin niepotrzebnie to włączyłem i zacząłem czytać komentarze, spory błąd.

0

@Emhyr no ja to wiem, dla mnie żadnej kontrowersji tam nie było

0

@Emhyr ludzie nie znają się na piłce i tyle, druga rzecz wielu ma uraz do Messiego bo śmiał wygrać w 2021

3

@bartas97 nieważny głos :)
Kartą do referendum poprawił czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?