0

@Kgorecki2500 u mnie 59-82 zł gdzie 59 zł to Margerita, najwięcej jest w przedziale tak 65-70 zł, sporo także waha się od 70-75zl, to nadal dużo jak za placek z dodatkami

6

@Kgorecki2500 to nie tylko we Wrocławiu tyle Ci powiem :D

5

@MeMyselfAndI no ten ze spalonym z klasyku przy bramce Asensio jest zmanipulowany xD

2

@Ojciec5tkidzieci jak go nikt nie ogarnie to poleci w zaświaty, jak czytałem to oświadczenie i widzę co on wyprawia to wygląda jak wołanie o pomoc

15

Luis z dubletem na pożegnanie z Brazylią, najwięcej g+a w lidze, drugi strzelec ligi i wicemistrzostwo z Gremio. Super wyniki biorąc pod uwagę fakt ze to pierwszy sezon po powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej ale tak mało brakło do mistrza, szkoda. Teraz rok w Miami i pewnie koniec kariery przynajmniej zważając na jego wywiady o stanie zdrowotnym.

2

@HypeR a to oczywiście, sam tak uważam

0

@Emhyr mozliwe ale pamiętam jakim kozakiem był w Porto, swoją drogą właśnie jest stary jak na piłkarza a sobie radzi nieźle

5

@Gaz sam jestem wielkim fanem Suareza ale jednak on tez potrafił sporo prostych sytuacji psuć, znaczy w obecnej formie Lewandowski jest gorszy niż schyłkowy Suarez ale to tez nie tak, że na Suareza nie narzekano, ba sam to robiłem, tyle ze on miewał czasem przebłyski a Lewy ostatnimi czasy praktycznie jest cały czas pod formą (z wyjątkiem dwóch bramek z Alaves)

0

@Emhyr Hulk poszedł podejsciem czysto ekonomicznym, ale tez bardzo mi było szkoda że nie wolał grać w porządnych europejskich klubach, bardzo silny, szybki z kowadłem w nodze, świetny profil piłkarza, a w sumie sporą kasę na starym kontynencie też by kosił.

0

@Sulimo on z tymi kolanami to od dawna ma problem, miał operowane w ostatnim sezonie u nas i zresztą to by wyjaśniało to jak potrafil z bycia bardzo dynamicznym stać się dość mocno ślamazarnym na starość. Grał pięknie i intensywnie w prime no i się wyeksploatował, troszke jak Nazario.

0

@VegetaPolska jakos ciężko mi uwierzyć by miał się odbić, ma 37 lat zaraz to jednak jest bardzo dużo

1

@VegetaPolska 118 metrów, 11 miejsce na 19 prób

0

Stoch jest zupełnie bez formy
Brawo Simon

1

@mekston na mundialu gol i dwie asysty, jakby strzelił karnego to byłyby 2 gole i dwie asysty, król strzelców ligi hiszpańskiej, dwa tytuły na koncie a dopiero był piąty, dla mnie to chyba największa głupota jaka była w tym plebiscycie (pomijając odwołanie ZP w 2020 bo liga francuska nie dokończyła kilku kolejek).
Tak dla porównania, Griezmann statystycznie był gorszy, zagrał świetny mundial, nic nie wygrał z klubem a nawet nie wyszedł z grupy Ligi Mistrzów (wygrali LE) a i tak był przed Messim.
Ronaldo statystycznie też był gorszy poza LM gdzie nabił sporo bramek na wcześniejszym etapie turnieju i miał wybitny mecz z Hiszpanią na mundialu.
Mbappe.
W sumie największy śmiech z tego to Mbappe, na mundialu świetny ale gorszy liczbami niż Griezmann, w lidze 13 goli i 7 asyst, na mundialu 4 gole i 1 asysta (Griezmann 4 gole 4 asysty), wygrał ligę francuską i puchar Francji zaś w LM odpadł w 1/8 z Realem

2

@mekston to i tak chore ze Messi dopiero był piąty, gdzie wygrał Ligę, PK, miał najleosze statystyki w bramkach i asystach no i zagrał jak na niego bardzo przeciętny mundial, tylko szkoda ze jak on zmarnował karnego z Islandią to leciało to bodaj jako przerywnik w tvp sport chyba a karny Ronaldo który sporo Portugalii utrudnił przeszedł bez echa xD

1

@bartas97 no ogólnie ja jestem z tej samej strony ale są granice których nie powinno się przekraczać

2

@bartas97 bardzo szkoda gościa, przypomina to sytuacje z dziennikarzem jak Kielce grały w final four. Co do okrzyków kibiców z Radomia to wielki wstyd, szkoda że niektórzy nie umią się zachować

1

@FcPortoFan1999 tego sobie, Tobie i nam wszystkim życzę ;)

2

@Tomala15 z Mołdawia robimy punkt w dwóch meczach i z Wyspami Owczymi cierpimy dwa razy i ty wierzysz ze oni dadzą sobie radę z poważnie grająca Holandią?
Jak tak to pozazdrościć wiary bo nic więcej za taką opcja nie stoi

0

@FcPortoFan1999 no i pięknie, oby Barca jutro też dała radę i będzie wspaniale

0

@TheNekro94 to tylko słowa, nie wiem kto do tej pory najwięcej punktów wyrobił ale jakos nie widzę tego by Kraft pobił rekord. W każdym razie zobaczymy

1

@TheNekro94 nie no spokojnie, ile razy tak było że ktoś zaczął z przytupem a potem forna ulatywała zupełnie, ja myślę ze do TCS lu nie utrzyma az takiej dobrej dyspozycji

0

@FcPortoFan1999 może tak być, chociaż różnice nieduże i nie ma co ferować wyroków
W ŁKS i Ruch nie wierzę w kwestii utrzymania

1

@FcPortoFan1999 nie spadną, są słabsze zespoły

0

@VegetaPolska 12 po pierwszej serii

2

@FcPortoFan1999 będzie ciężko ale liczę na Radomiaka

2

@P33ck zaraz będzie odpalane byle pogoda nie popsuła wszystkiego

0

No i Kraft potwierdził to co myślałem, fenomenalna forma

0

@partymaker ja juz nie mam takiego ciśnienia, z perspektywy czasu to kupowanie fify to tez bezsens ale to samo mogę powiedzieć o kartach z piłkarzami które kupowałem jak miałem 12 lat. GTA sobie ogram spokojnie jak stanieje, multi i tak mnie nie interesuje także cierpliwość nie powinna mi zaszkodzić

1

@ranger3120 takie rzeczy powinno się leczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?