FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 u mnie 59-82 zł gdzie 59 zł to Margerita, najwięcej jest w przedziale tak 65-70 zł, sporo także waha się od 70-75zl, to nadal dużo jak za placek z dodatkami
6
@Kgorecki2500 to nie tylko we Wrocławiu tyle Ci powiem :D
5
@MeMyselfAndI no ten ze spalonym z klasyku przy bramce Asensio jest zmanipulowany xD
2
@Ojciec5tkidzieci jak go nikt nie ogarnie to poleci w zaświaty, jak czytałem to oświadczenie i widzę co on wyprawia to wygląda jak wołanie o pomoc
15
Luis z dubletem na pożegnanie z Brazylią, najwięcej g+a w lidze, drugi strzelec ligi i wicemistrzostwo z Gremio. Super wyniki biorąc pod uwagę fakt ze to pierwszy sezon po powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej ale tak mało brakło do mistrza, szkoda. Teraz rok w Miami i pewnie koniec kariery przynajmniej zważając na jego wywiady o stanie zdrowotnym.
2
@HypeR a to oczywiście, sam tak uważam
0
@Emhyr mozliwe ale pamiętam jakim kozakiem był w Porto, swoją drogą właśnie jest stary jak na piłkarza a sobie radzi nieźle
5
@Gaz sam jestem wielkim fanem Suareza ale jednak on tez potrafił sporo prostych sytuacji psuć, znaczy w obecnej formie Lewandowski jest gorszy niż schyłkowy Suarez ale to tez nie tak, że na Suareza nie narzekano, ba sam to robiłem, tyle ze on miewał czasem przebłyski a Lewy ostatnimi czasy praktycznie jest cały czas pod formą (z wyjątkiem dwóch bramek z Alaves)
0
@Emhyr Hulk poszedł podejsciem czysto ekonomicznym, ale tez bardzo mi było szkoda że nie wolał grać w porządnych europejskich klubach, bardzo silny, szybki z kowadłem w nodze, świetny profil piłkarza, a w sumie sporą kasę na starym kontynencie też by kosił.
0
@Sulimo on z tymi kolanami to od dawna ma problem, miał operowane w ostatnim sezonie u nas i zresztą to by wyjaśniało to jak potrafil z bycia bardzo dynamicznym stać się dość mocno ślamazarnym na starość. Grał pięknie i intensywnie w prime no i się wyeksploatował, troszke jak Nazario.
0
@VegetaPolska jakos ciężko mi uwierzyć by miał się odbić, ma 37 lat zaraz to jednak jest bardzo dużo
1
@VegetaPolska 118 metrów, 11 miejsce na 19 prób
0
Stoch jest zupełnie bez formy
Brawo Simon
1
@mekston na mundialu gol i dwie asysty, jakby strzelił karnego to byłyby 2 gole i dwie asysty, król strzelców ligi hiszpańskiej, dwa tytuły na koncie a dopiero był piąty, dla mnie to chyba największa głupota jaka była w tym plebiscycie (pomijając odwołanie ZP w 2020 bo liga francuska nie dokończyła kilku kolejek).
Tak dla porównania, Griezmann statystycznie był gorszy, zagrał świetny mundial, nic nie wygrał z klubem a nawet nie wyszedł z grupy Ligi Mistrzów (wygrali LE) a i tak był przed Messim.
Ronaldo statystycznie też był gorszy poza LM gdzie nabił sporo bramek na wcześniejszym etapie turnieju i miał wybitny mecz z Hiszpanią na mundialu.
Mbappe.
W sumie największy śmiech z tego to Mbappe, na mundialu świetny ale gorszy liczbami niż Griezmann, w lidze 13 goli i 7 asyst, na mundialu 4 gole i 1 asysta (Griezmann 4 gole 4 asysty), wygrał ligę francuską i puchar Francji zaś w LM odpadł w 1/8 z Realem
2
@mekston to i tak chore ze Messi dopiero był piąty, gdzie wygrał Ligę, PK, miał najleosze statystyki w bramkach i asystach no i zagrał jak na niego bardzo przeciętny mundial, tylko szkoda ze jak on zmarnował karnego z Islandią to leciało to bodaj jako przerywnik w tvp sport chyba a karny Ronaldo który sporo Portugalii utrudnił przeszedł bez echa xD
1
@bartas97 no ogólnie ja jestem z tej samej strony ale są granice których nie powinno się przekraczać
2
@bartas97 bardzo szkoda gościa, przypomina to sytuacje z dziennikarzem jak Kielce grały w final four. Co do okrzyków kibiców z Radomia to wielki wstyd, szkoda że niektórzy nie umią się zachować
1
@FcPortoFan1999 tego sobie, Tobie i nam wszystkim życzę ;)
2
@Tomala15 z Mołdawia robimy punkt w dwóch meczach i z Wyspami Owczymi cierpimy dwa razy i ty wierzysz ze oni dadzą sobie radę z poważnie grająca Holandią?
Jak tak to pozazdrościć wiary bo nic więcej za taką opcja nie stoi
0
@FcPortoFan1999 no i pięknie, oby Barca jutro też dała radę i będzie wspaniale
0
@TheNekro94 to tylko słowa, nie wiem kto do tej pory najwięcej punktów wyrobił ale jakos nie widzę tego by Kraft pobił rekord. W każdym razie zobaczymy
1
@TheNekro94 nie no spokojnie, ile razy tak było że ktoś zaczął z przytupem a potem forna ulatywała zupełnie, ja myślę ze do TCS lu nie utrzyma az takiej dobrej dyspozycji
0
@FcPortoFan1999 może tak być, chociaż różnice nieduże i nie ma co ferować wyroków
W ŁKS i Ruch nie wierzę w kwestii utrzymania
1
@FcPortoFan1999 nie spadną, są słabsze zespoły
0
@VegetaPolska 12 po pierwszej serii
2
@FcPortoFan1999 będzie ciężko ale liczę na Radomiaka
2
@P33ck zaraz będzie odpalane byle pogoda nie popsuła wszystkiego
0
No i Kraft potwierdził to co myślałem, fenomenalna forma
0
@partymaker ja juz nie mam takiego ciśnienia, z perspektywy czasu to kupowanie fify to tez bezsens ale to samo mogę powiedzieć o kartach z piłkarzami które kupowałem jak miałem 12 lat. GTA sobie ogram spokojnie jak stanieje, multi i tak mnie nie interesuje także cierpliwość nie powinna mi zaszkodzić
1
@ranger3120 takie rzeczy powinno się leczyć