0

@Pitinho normalnie

5

Oj Kraftowi nie powiało xD
Jeszcze Aalto lider, chyba ostatni raz kiedy Fin prowadził po pierwszej serii to Koivuranta w Innsbrucku 2014

3

Nasza stara gwardia praktycznie szoruje zeskok

0

Ale odejmują im punktów, może dzisiaj padnie rekord jak tak dmucha pod narty
P.S dobra chyba jednak mnie pogięło z tym rekordem xD

2

@P33ck to byłoby ciekawe ale myślę że przy pierwszych nieporozumieniach to zostawiłby tu spaloną ziemię, ciężki charakter

11

@AmigoBlancos Kowal to populista a Footroll to pajac

1

Szkoda ze tak się to skonczylo, nie odbieram mu chęci i tego ze próbował, wyrwal nas z kryzysu w 21/22, zrobił tytuły w 22/23 za co mu chwała ale tej drużyny nie da się już uratować i nawet ciężko powiedzieć co jest problemem, bo żeby tak nagle obrona przestała grać? Inny bramkarz może to i mniej pewności pomijając że Pena jest fatalny, ale czy naprawdę tyle by zależało od jednego piłkarza? W sumie z Gavim jeszcze to jakoś szło a bez niego to juz słabo, jego kontuzja to nasza największa strata, Xaviemu dziękuję za dobre momenty i można tylko życzyć powodzenia dalej. Jedyne co mnie martwi to że wypadniemy zapewne z top 4 jak nic się nie poprawi co równa się mniejsza ilość pieniędzy, których potrzebujemy jak tlenu

3

@bartas97 Mourinho nigdy, za wszystkie teksty w kierunku Barcelony i za palec w oku Vilanovy także wybór oczywisty

0

Za 5 miesięcy to może nie będzie co z tej drużyny zbierać, jesteśmy w dupie i zaczynamy się w niej urządzać, nawet meble zamówione

0

@tbas tak jak Leicester?

0

@tbas nikt nie mówi o szansach dla nas, my nie zasługujemy ale takiej Girony juz żal

0

@bartas97 nam to byle kto może krzywdę zrobić

0

@MesQueUnClub96 no trochę lipa zwłaszcza że za Kraftem nie przepadam. Szkoda

0

O Boże Zajc coś ty zrobił...

0

@Herato nie widzę Guardioli w City dłużej niz 2 lata, potem pewnie inna liga albo kadra

8

@JohnnySilverhand raczej fake, zdaje mi się ze kiedyś mówił o Barcelonie negatywnie a dokładniej o sposobie jej gry i to jeszcze parę lat temu

2

@BabyGang Szczerze to który z Francuzów dawał jakies rokowania? Bo oglądam skoki juz od dawna i w ostatnim czasie żadne nazwisko mi do głowy nie przychodzi. Jedyne co to był kiedyś Chedal i Descombes-Sevoie. Co do Włochów zgoda.

1

@takisobiektos no jest dużo przesady z symulowaniem obecne, to prawda

3

@takisobiektos wiem co masz na myśli, ale jednak takie wejścia jak np Del Horno w kolano Messiego to bandyterka a nie sport

0

@Stinger_ nie jest zbyt dobrym lotnikiem

0

Zajc chyba po złoto

0

@Azi no czyli z deszczu pod rynnę

1

Jak szybko nie pozbędziemy się Xaviego to naprawdę wątpię w top 4 na koniec sezonu, tylko z drugiej strony kto by teraz miał przyjść nas ratować?

3

Odechciewa się oglądać tą ligę, tyle wałów a ostatni mecz z Almerią to jest naprawdę za dużo, pilkarz Almerii dostanie 12 meczów za krytykę sedziego, David Lopez z Girony za podobny wywiad dostaje 4 mecze, Lewandowski 4 mecze za podrapanie się po nosie, Nacho jeden mecz za wjazd na prostej nodze w Portu a ich telewizja za wywieranie presji na arbitrach jeszcze będzie po plecach poklepana. To jest jakiś żart, już nawet pomijając błędy w naszych meczach ale najbardziej będzie szkoda Girony, bo zapewne nie pozwolą im na równą walkę o tytuł z rządowymi.
Wstyd, pod wieloma względami to jest poziom ligi kambodżańskiej, żenada, chciałbym by kiedyś zrobił się wokół tego raban, ale zapewne nigdy się tego nie doczekam.

0

@DonCarletto jako trener? Absolutnie nie. Jako gracz? Bardzo możliwe

0

Nie trawię Mourinho od czasów jego pobytu jako trener Realu i mam szczerą nadzieję że on tu nie trafi ale coś mi mówi ze jednak Laporta uderzy w tą opcję, jak nie teraz to później

0

@gumaz jeden dziadek nie zyje juz 9 lat, babcie mają 71 i 79 a dziadek 77

0

@Jarema2000 punkty za wiatr, chodzi o to ze znowu leci wysoko jakby miał zdystansowac resztę i nagle jeb i spada od razu

0

Kubacki znowu spada jak worek kartofli

1

Ale się Finlandia zesrała, a tak zaczęli ładnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?