6

@Rust_Cohle jeden z najlepszych rzutów wolnych jakie widziałem, strzelił w róg w którym stał bramkarz chyba najlepiej jak się dało, miód malina

9

@Monegros Upamecano będzie idealnie pasował do potężnego Manchesteru

1

@Kgorecki2500 ja mam kolegę który już wykręcił ponad 3 tysiące, niemniej ładny wynik

1

@Kgorecki2500 fajna gra, pamiętam jak w latach 2016-2018 cisnąłem w tą grę, ponad 400 godzin ale jednak im dalej w las to się przejadła a sama optymalizacja bardzo drażni

12

@Pedri16Future ona ma zastosowanie tylko wtedy jak można Barcelonie utrudnić życie, od dawien dawna specjalnie się wszyscy wykartkowywują a tu nagle problem xD

5

Nie jestem zupełnie jakims kinomanem, ale czasami z doskoku jak coś leci w telewizji to się obejrzy, powiem wam że ,,Johnny" to świetny film, smutny ale z pozytywnymi aspektami i fajną muzyką. Dawid Ogrodnik to tez świetny aktor, gdzie go nie oglądałem to zawsze mu wychodziło wszystko dobrze

2

@TR3YWAY ale motłoch

2

@jacobFCB moją pierwszą grą poza Fifą z jaką miałem do czynienia była Twierdza, pierwsza część jak i Krzyżowiec, do tej pory lubię sobie włączyć i posłuchać muzyki, stawiać budynki i tworzyć piękne zameczki. W dodatku teraz wyszedł remaster jedynki także pięknie jest sobie to wszystko odświeżyć :D
Ponadto mogę wymienić obok jeszcze właśnie Fifę czy FMa, bądź Knights Of Honor ale jakbym miał zacząć wymieniać to wyszedłby mi tu esej

2

Niebywały jest Huber, on z 9 to nie wiem czy by się powyżej 250 nie zakręcił

1

Huberowi nikt tu nic juz nie zrobi, zobaczymy jak skoczą w drugiej Polacy i Prevc, podium w ostatnim konkursie to byłoby fajne zakończenie kariery

0

@Ptasior *239 (znaki)

1

@Antimadridista_WR i cyk cała sala w ryk, poza dzieciarnią za RM, piękny moment

15

Ile właśnie znaczy bramkarz, obrońcy wiedzą że mają za sobą fachowca to sami tez tendencja zwyżkowa, Marc jest kapitalny i oby tu grał do samego końca kariery

6

@Iniesta8i patrząc na to jak gramy w tym sezonie to minimum zrobione, jest szansa na lepszy wynik ale jestem gotowy na każdy scenariusz, łącznie z ewentualną naszą wygraną. Wszystko jest możliwe

11

@P33ck szkoda ze z Realem zagrał z klapkami na oczach

0

@Emhyr a to pardon, w sumie nie przychodzi mi nikt inny do głowy

0

@Emhyr nie wiem czy myślimy o tym samy ale Luka Vuskovic w Radomiaku, 17 lat wypożyczony a za jakiś czas zawodnik Totkow

2

@kulek22 oby (15 znaków)

1

Fajnie ze Ryoyu w końcu wygrał tylko czemu znowu Prevc drugi, zaraz sie sezon skończy i zabraknie tej wygranej na koniec kariery

2

@lucca87 ja wgl bym zmienił wytyczne do sędziowania, jak ogląda się skoki powiedzmy z lat 90-2000 to nawet jak ktoś oddał krótki skok ale poprawnie stylowo z ładnym telemarkiem to dostawał po 19 a może i więcej, teraz decyduje wyłącznie odległość co dla mnie jest głupotą bo oceniany ma być wyłącznie styl a nie długość

2

@Kazragore jak będzie grał wszystko do końca albo nie złapie urazu, ale jeśli Bayern się rozkręci albo Kane złapie wiatr w żagle to jest szansa na rekord.
Druga sprawa, gra na 9 w Bayernie to jest najlepszy ekosystem dla napastnika, świetny serwis i pomijając Leverkusen z tego sezonu jednak reszta ligi odstaje od Bawarczyków.
@mekston imo będzie na styk, ale czy pobije no to ręki nie dam sobie uciąć

0

Kane jeszcze broni nie składa, ostatecznie może wyjść na styku z rekordem Lewego

1

Co ten baran z Czech wyprawia

3

Kobayashi stracony

2

@Danny Gaucho fajnie by było jakby doleciał po 600, ale nie wiem czy starczy mu tyle czasu do końca kariery by to osiągnąć

1

Może kiedyś przyjdzie kryska na matyska i przestanie czuć się taki bezkarny ;)
Życzę mu tego z całego serca

0

@Bartula o tym nigdzie się nie usłyszy a on taki parasol ochronny ma juz od dawien dawna, mógłby nawet nasrać na rywala i czerwonej kartki nie dostanie

0

A miał Immobile świetna piłkę na głowie to się zemściło...

0

@SkilledHydra16 wielka szkoda, ma ogromny potencjał ale no nie dość że łapie te same urazy bez przerwy to jeszcze formę od jakiegoś czasu tez ma słabą, w dodatku ten news ze nie chce operacji kojarzy mi się z Umtitim a wiadomo jak to się skończyło

5

@SkilledHydra16 zniszczyli go tym sezonem 20/21, ciężko mi uwierzyć że wejdzie na najwyższy level i zdrowie mu na to pozwoli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?