FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Rust_Cohle jeden z najlepszych rzutów wolnych jakie widziałem, strzelił w róg w którym stał bramkarz chyba najlepiej jak się dało, miód malina
9
@Monegros Upamecano będzie idealnie pasował do potężnego Manchesteru
1
@Kgorecki2500 ja mam kolegę który już wykręcił ponad 3 tysiące, niemniej ładny wynik
1
@Kgorecki2500 fajna gra, pamiętam jak w latach 2016-2018 cisnąłem w tą grę, ponad 400 godzin ale jednak im dalej w las to się przejadła a sama optymalizacja bardzo drażni
12
@Pedri16Future ona ma zastosowanie tylko wtedy jak można Barcelonie utrudnić życie, od dawien dawna specjalnie się wszyscy wykartkowywują a tu nagle problem xD
5
Nie jestem zupełnie jakims kinomanem, ale czasami z doskoku jak coś leci w telewizji to się obejrzy, powiem wam że ,,Johnny" to świetny film, smutny ale z pozytywnymi aspektami i fajną muzyką. Dawid Ogrodnik to tez świetny aktor, gdzie go nie oglądałem to zawsze mu wychodziło wszystko dobrze
2
@TR3YWAY ale motłoch
2
@jacobFCB moją pierwszą grą poza Fifą z jaką miałem do czynienia była Twierdza, pierwsza część jak i Krzyżowiec, do tej pory lubię sobie włączyć i posłuchać muzyki, stawiać budynki i tworzyć piękne zameczki. W dodatku teraz wyszedł remaster jedynki także pięknie jest sobie to wszystko odświeżyć :D
Ponadto mogę wymienić obok jeszcze właśnie Fifę czy FMa, bądź Knights Of Honor ale jakbym miał zacząć wymieniać to wyszedłby mi tu esej
2
Niebywały jest Huber, on z 9 to nie wiem czy by się powyżej 250 nie zakręcił
1
Huberowi nikt tu nic juz nie zrobi, zobaczymy jak skoczą w drugiej Polacy i Prevc, podium w ostatnim konkursie to byłoby fajne zakończenie kariery
0
@Ptasior *239 (znaki)
1
@Antimadridista_WR i cyk cała sala w ryk, poza dzieciarnią za RM, piękny moment
15
Ile właśnie znaczy bramkarz, obrońcy wiedzą że mają za sobą fachowca to sami tez tendencja zwyżkowa, Marc jest kapitalny i oby tu grał do samego końca kariery
6
@Iniesta8i patrząc na to jak gramy w tym sezonie to minimum zrobione, jest szansa na lepszy wynik ale jestem gotowy na każdy scenariusz, łącznie z ewentualną naszą wygraną. Wszystko jest możliwe
11
@P33ck szkoda ze z Realem zagrał z klapkami na oczach
0
@Emhyr a to pardon, w sumie nie przychodzi mi nikt inny do głowy
0
@Emhyr nie wiem czy myślimy o tym samy ale Luka Vuskovic w Radomiaku, 17 lat wypożyczony a za jakiś czas zawodnik Totkow
2
@kulek22 oby (15 znaków)
1
Fajnie ze Ryoyu w końcu wygrał tylko czemu znowu Prevc drugi, zaraz sie sezon skończy i zabraknie tej wygranej na koniec kariery
2
@lucca87 ja wgl bym zmienił wytyczne do sędziowania, jak ogląda się skoki powiedzmy z lat 90-2000 to nawet jak ktoś oddał krótki skok ale poprawnie stylowo z ładnym telemarkiem to dostawał po 19 a może i więcej, teraz decyduje wyłącznie odległość co dla mnie jest głupotą bo oceniany ma być wyłącznie styl a nie długość
2
@Kazragore jak będzie grał wszystko do końca albo nie złapie urazu, ale jeśli Bayern się rozkręci albo Kane złapie wiatr w żagle to jest szansa na rekord.
Druga sprawa, gra na 9 w Bayernie to jest najlepszy ekosystem dla napastnika, świetny serwis i pomijając Leverkusen z tego sezonu jednak reszta ligi odstaje od Bawarczyków.
@mekston imo będzie na styk, ale czy pobije no to ręki nie dam sobie uciąć
0
Kane jeszcze broni nie składa, ostatecznie może wyjść na styku z rekordem Lewego
1
Co ten baran z Czech wyprawia
3
Kobayashi stracony
2
@Danny Gaucho fajnie by było jakby doleciał po 600, ale nie wiem czy starczy mu tyle czasu do końca kariery by to osiągnąć
1
Może kiedyś przyjdzie kryska na matyska i przestanie czuć się taki bezkarny ;)
Życzę mu tego z całego serca
0
@Bartula o tym nigdzie się nie usłyszy a on taki parasol ochronny ma juz od dawien dawna, mógłby nawet nasrać na rywala i czerwonej kartki nie dostanie
0
A miał Immobile świetna piłkę na głowie to się zemściło...
0
@SkilledHydra16 wielka szkoda, ma ogromny potencjał ale no nie dość że łapie te same urazy bez przerwy to jeszcze formę od jakiegoś czasu tez ma słabą, w dodatku ten news ze nie chce operacji kojarzy mi się z Umtitim a wiadomo jak to się skończyło
5
@SkilledHydra16 zniszczyli go tym sezonem 20/21, ciężko mi uwierzyć że wejdzie na najwyższy level i zdrowie mu na to pozwoli