FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCBparasiempre dobrze ujęte, zapytam czy przy pisaniu sugerowałes się książką ,, Odwrócona Piramida" Jonathana Wilsona? Jeśli nie to polecam, opisana jest tam ewolucja futbolu w tym właśnie wpływ Hirschla czy Guttmana.
5
@Kengo Aż mi się słabo zrobiło jak zobaczyłem tą wysokość
2
@FcPortoFan1999 abstrakcja, dobry bylby Xabi Alonso ale on tu nie przyjdzie z takich samych powodów jak wyżej wymieniony
0
@macio_944 w sumie żaden z tych kandydatów nie przekonuje mnie tak zupełnie, De Zerbi jest spoko ale pracuje w zupełnie innym środowisku bez presji wyników w Brighton, Flick stworzył świetny Bayern i odbił się od kadry + nie pracował poza Niemcami, Tuchel umiejętnościami najlepszy ale trochę wypowiedziami taki Xavi + wypalił się zupełnie, Conceicao to nie ten level wgl, Marqueza nie skomentuje
@FcPortoFan1999 tu nigdy nic nie wiadomo, ten klub to chodząca zagadka
0
@FcPortoFan1999 dla mnie tez lipa ale patrząc na kolesiostwo i Deco to jest to opcja jak najbardziej prawdopodobna
0
@macio_944 jeszcze z trenerów była mowa o Conceicao
0
@GeneralXavi czołówka wkurzających klubów, niemiecka pycha i buta
2
No w końcu, przepchnęli jakoś
0
@BARCA1899Messi czego od madridistow oczekujesz xD
0
@Maciej_T gdzie napisałem o spisku?
2
Jedna nota o pół punktu i by wygrał, ale wkurza mnie ten Kraft
5
@MesQueUnClub96 ważne że zapunktował
0
No i klasa, nic do Forfanga ale jednak inne względy dzisiaj
0
Jeszcze tylko jeden i będą punkty Noriakiego
0
Kasai w miarę skoczył, ale czy to starczy na drugą serię to nie wiem.
1
@barcanawieki może top 5 bardziej
1
@jacobFCB żyją biednie to z pewnością, nie mają internetu, telewizji możliwie ze tez nie to martwią się całą kulą ziemską, rozumiem że mogą być zadowoleni, niemniej nie chciałbym tak żyć
2
@Criss18Barca mogę osobiście powiedzieć, że miałem zajęcia z profesorem który w Rosji parę razy bywał, to zupełnie inna mentalność, ktoś powie czemu nie protestują itp ale oni od dawien dawna są rządzeni bardzo ciężka ręką, od Mongołów kilka wieków temu po wszystkich Iwanów Groźnych, Stalinów i innych carów. Większość państwa żyje w biedzie ale oni o sobie nie myślą tylko o tym by Rosja była potężna, imperialistyczną i też są nauczeni że wszyscy którzy wychylili się lub przeciwstawili władzy źle kończyli, to po co to robić. Tak jak my wiecznie narzekamy na władze zawsze, to oni przyjmują wszystko cokolwiek się nie stanie, zupełnie inne podejście którego zapewne nie da się zmienić.
1
@macio_944 @jacobFCB w takim razie zgoda, Rosja dla całego świata znaczy bez porównania więcej
7
@macio_944 znaczy dla świata to Rosja jest dużo groźniejsza ale Korea Płn wewnątrz jest chyba jeszcze bardziej totalitarna, nawet bardziej niż ruscy. Oglądałem o nich kiedyś dokument to naprawdę mieszkać tam to dramat
0
@Benz Galacticos albo PSG z Mbappe, Neymarem i Messim
0
@blodziakk w Realu klasowych zawodników nie brakuje i nie każdy łatwo odpuści bycie główną gwiazdą, Vinicius, Mbappe, Bellingham albo nawet Courtois
0
No cóż, Mbappe zapewne w Realu, pozostaje liczyć ze ego w Realu rozsadzi szatnie
1
@Firestone od Xaviego obecnie to każdy lepszy
1
@Firestone oby tym nowym trenerem nie był Tuchel, bo coś mam takie przeczucie ze Flick może skorzystać z tak beznadziejnych wyników Tomka
2
@Firestone wolałbym jednak jakieś trofeum, chociaż sypiący się Bayern to zawsze plus
4
@FutureFCBarcelona statystyki owszem bardzo dobre ale trzeba pamiętać że zarówno Villa jak i Henry grali na skrzydle i nie byli głównymi postaciami na które zespół grał, w przeciwieństwie do Lewego
1
@DonCarletto Barcelona gra w następnym tygodniu
2
@NeroTFP1 będzie dobrze, trzymaj się
0
@DonMatteo901 największy przekręt w historii ale to niedobra o tym mówić
P.S Chelsea 2009 to też był absurd ale o Interze każdy cichosza