FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Obejrzałem te wiadomości, mimo sceptycznego podejścia bo obawiałem się że może z tego wyjść coś będącego propagandą w drugą stronę to jednak różnica jest diamentralna w porównaniu do poprzednich lat.
Oby tak dalej to może chociaż trochę poprawi się poziom debaty
P.S jedyne co to graficznie poprawić parę rzeczy i będzie git
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Włączyłem z ciekawości telewizje a na jedynce czarna szata graficzna jakby ogłosili żałobę i temat oczywiście telewizji publicznej, jak oni wgl śmią bronić tej szczujni, wiem ze nie ma czegoś takiego jak obiektywna telewizja ale w porównaniu do tvnu czy polsatu to tvp przebija wszystkie możliwe granice.
Miło popatrzeć na ten skowyt, ale też rozumiem czemu az tak bronią tej telewizji, bez swojej tuby propagandowej znacząco pogorszy im to poparcie bo elektorat mają raczej wiekowy który z internetu zapewne nie korzysta.
0
@DonMatteo901 co za pustak
6
@Cotutajsiedzieje na pierwszy rzut oka to byłem pewny że będzie karny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Klejnot_Nilu zdarzyło mi się oglądać Real, dorobek Modricia jest mi znany, osiągnięcia z Chorwacją są imponujące ale też mogę przytoczyć to co Xavi z Iniestą ugrali, 2xEuro i mistrzostwo świata z reprezentacją, która wcale nie była wcześniej jakąś niebywałą potęga, bo od 1990 na mundialach udało im sie dotrzeć do ćwierćfinałów dwa razy (1994 i 2002) a nawet raz nie wyszli z grupy, na Euro od czasów drugiego miejsca w 1984 roku tylko w 1996 i 2000 udało im się dojść do ćwierćfinału a w 2004 odpadli w grupie. W Ligach Mistrzów Real mocno odjechał ale tam też Modric nie ma jakiejs ogromnej przewagi (5-4). Złotą Piłkę wygrał, owszem ale nie jest to dla mnie jakis wyznacznik, Złotą Piłkę ma choćby Michael Owen a taki Henry juz np nie.
To że bardziej mi imponowali obaj Hiszpanie to już nie moja wina.
1
@Klejnot_Nilu moja opinia i mam do niej prawo, pamiętam jak grali wyżej wymienieni (nie licząc Zidane'a), Xavi z Iniesta byli podstawą najlepszej drużyny w historii czyli Barcy Guardioli nie mówiąc o reprezentacji Hiszpanii gdzie byli kluczowi w zdobyciu dwóch tytułów mistrzów Europy i raz mistrzostwa świata. Zidane'a nawet nie ma sensu porownywac bo dla mnie on też spokojnie Modricia przerasta, Luka jest świetnym zawodnikiem, ale wg mnie gorszym od całej wyżej wymienionej trójki, a wkurza mnie jak się Xaviego z Iniesta aż tak dyskredytuje, tylko tyle i az tyle.
2
@Herato bez przesady, Ronaldinho był najlepszy przez 2-3 lata, Xavi z Iniesta jednak nie dość ze byli lepszymi wg mnie zawodnikami to i grali długo na szczycie, Iniesta wyjechał z Europy w wieku 34 lat, Xavi w wieku 35, Modric ma 38 lat ale juz powoli gaśnie, te trzy-cztery lata różnicy nie są dla mnie decydujące
23
@MichuZ44 Modric moze i nawet 100 lat grać nadal Xavi i Iniesta > Modric
0
@Flyingbetoniarka bez przesady, tamten Milan od 2013-2020 roku raz zajął 5 miejsce w lidze, przeważnie był 6-7 a w najgorszych sezonach 8 i 10, nam jeszcze trochę do tego brakuje bo jakby nie patrzył nawet w najgorszym momencie nie wypadliśmy z czołowej trójki La Ligi (oby się to źle nie zestarzało)
3
@Kamiloza91 powinno się wydzielic na defensywnych i ofensywnych ale wg mnie Iniesta Xavi Zidane kolejność dowolna
0
@DonMatteo901 ten redaktor pracował w Gazecie Wyborczej także
1
@Cotutajsiedzieje Montiel to jest posłaniec dobrych wiadomości jakby go określił Szaranowicz, przyklepuje same fajne monenty tymi karniakami
0
@Kitek1640 w sumie to chyba nikogo, chociaż jest tam jakis poseł jeden co udziela się w pomocy pieskom, bodaj Litewka (?) to powiedzmy że on jest akceptowalny ale poza tym to nikt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@takisobiektos wyprostowana noga na piszczel, bezdyskusyjna kartka
0
@barcanawieki Kazimierz Wielki i nie zgodzę się że najgorszy był Poniatowski bo on chociaż podziałał w kwestiach kulturalnych, prędzej obstawilbym Korybuta, który nie nadawał się na władcę zupełnie albo któregoś z Sasów z naciskiem na na Augusta II bo to za jego rządów staliśmy się rosyjskim popychadłem (Sejm niemy) + przez niego byliśmy areną walk w III wojnie północnej. Rządy jego syna to za to trzydzieści lat olewania i dalszej zapaści państwa. Walezy także był beznadziejny ale w zasadzie on tu był pół roku, zwykły dezerter także ciężko go stawiać na równi z resztą.
1
@HighestInTheRoom no ja Ajax lubię ale powoli sie odbijają
7
@Sulimo zawsze mogło być gorzej, jest jeszcze Manchester United
0
@ViscaelBarca2007 to tez prawda, jednak posiadanie Messiego to jest taki as w rękawie, przecież on pudrował wszelkie problemy w tym klubie od wielu wielu lat i dopiero teraz widać jakie Barcelona ma problemy nawet z wyjściem z grupy LM czy wygrywać z drużynami ponizej przeciętnej.
0
@Eto'o9 R10 1. Nie stać nas na trenera z topu
2. Gra za Koemana wygląda jak był Messi. Po odejściu Messiego tamta Barcelona była w środku tabeli grając największą padlinę w tym wieku
4
@Benz idąc tym tokiem rozumowania to wygramy chociaż raz LM xD
0
Nie ma Korwina to jest Braun, szkoda słów
0
@KrychaFCB przecież to jakiś patus, szkoda nawet czasu na dyskusję z kims takim, kibic Realu po prostu
1
@partymaker to co najwyzej w snach, kasy brak poza tym on sam raczej nie będzie chciał odejść z Liverpoolu, dla nas jedynie Rafa Marquez XD
13
@Ojciec5tkidzieci był tu tylko pół roku ale bardzo go polubiłem, dobrze widzieć ze odżył
1
@Herato ciężka praca, świetne ustawianie się w polu karnym, gra głową, karne, kiedyś jeszcze jak był bardziej widowiskowy to nawet drybling i uderzenie z dystansu ale to juz dawno temu minęło
3
@PatrychoO przypomniało mi się jak się bujał obok Kizo na teledysku jak ,, przechodził na ty, ty k*** konfidencie" xD
0
@Drozdu7 może zły przykład ale pomyślałem o Umtitim