FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobert_Kubicki trzymam za nich kciuki i za polakożerce Nicolaescu
0
@katalonczyk987 podobno chory był
1
@Culer9002 chyba 99,999% ludzi tak myślało
0
Jestem pesymistą ale po losowaniu grup nawet nie brałem pod uwagę tego ze nie wyjdziemy z takiej grupy, ta kadra naprawdę przekracza kolejne granice, po pierwszej połowie myślałem że może wycisną to zwycięstwo bo Czesi to w sumie takie samo dno jak my ale wyszło jak zwykle.
Lewy no niestety ale mecz słabiutki, w sumie nie ma kogo za bardzo chwalić. Ciekawe na kogo trafimy w barażach bo jak na jakies Włochy to XD
1
Typowa osoba powiązana z Realem, dziwne rzeczy jakieś błędy z dupy a nawet nie powiedział konkretnie jakie, oglądałem wiele razy obszerne skróty z tego meczu i poważnie, nie mam pojęcia co gość ma na myśli, jakie błędy. Wiadomo że wszystko co Barcelonie się udało trzeba podważyć
P.S dobra na końcu było wyjaśnione że to o zachowanie zawodników może chodzić ale jakby nie ten akapit to pierwszą myślą były babole sędziowskie
3
@Krzysztof1987 najważniejsze by było smaczne, wygląd drugorzędny.
Przepis brzmi zacnie
3
@tristan87 słyszałem to samo 8 lat temu jak PiS się sadził ze rozliczy PO, robili jakies komisje i ostatecznie nic nie wyszło, wyczuwam podobną śpiewkę
4
Brawo Luis, oby tak dalej, nie mogę się doczekać jego gry z Leo i ze starą barcelońską gwardią
3
Karny ok ale czerwona? Troche arbiter z tym przegiął
2
@AmigoBlancos no chwalic go nie ma za co podobnie jak całej Barcelony
1
@P33ck prawda, może nie top piłkarski ale solidna jakość na dziewiątce
3
@Oskar00 u nas zdecydowanie tak, w Realu imo podobnie bo na prawym skrzydle nie miałby rywala raczej
2
@P33ck Morata to taki zawodnik którego większość ludzi bardzo nie lubi za jego decyzje w karierze przez co mu umniejszają a to mimo wszystko jest naprawdę dobry napastnik
0
@regatta52 odniose się do ostatniego zdania. W obecnej sytuacji nawet jakby zamienic Lewandowskiego na Aube to myślę ze nie różniłoby się to niczym, bo to taki sam profil jak Lewy
1
@DaPidejpi to juz tylko gdybanie, może by tak było, może nie
1
@DaPidejpi to przede wszystkim miałem na myśli więzadła, akurat świeżo po transferze do Anglii się połamał. Dobrze ze się ogarnął to możemy się nim cieszyć w Barcy ;)
0
@DaPidejpi no problem Ilkaya to były te urazy, po których można było się zastanawiać czy wróci do gry, Rakitic był bardzo dobry tylko właśnie dość krótko, osobiście ostatnie jego dwa sezony u nas to działały mi na nerwy ze względu na jego ślamazarnosc. Kroos co prawda to tez wóz z węglem ale jednak jest to lepszy zawodnik i bardziej typ rozgrywającego niż Chorwat.
10
I cyk Suarez liderem klasyfikacji kanadyjskiej w lidze brazylijskiej, brawo El Pistolero
0
@DaPidejpi Rakieta zastąpił Xaviego dobrze chociaż nigdy nie byłem i nie jestem fanem Chorwata a co do Gundogana to zawsze żałowałem że nie trafił do nas dużo wcześniej bo to klasa zawodnik
0
@barcelonaLM był z nim jakis wywiad bo chyba nie w temacie jestem
0
@_barti potrafią dobrze zagrać, liczę na to że jak będzie Pedri z De Jongiem to styl ulegnie poprawie a teraz zadowolony z trzech punktów ide spać
0
Gramy dziadostwo ale fartem wyrywamy trzy punkty z bardzo ciężkiego terenu a wielu tutaj dostaje spazmów bo ,,brzydko zagraliśmy". Ta drużyna jest nieregularna, cieszmy się ze Real nam nie odskoczy, poprawa gry miejmy nadzieję że się pojawi
0
@Tarins nie chciałbym ale nie będę teraz płakał bo wygraliśmy po padace, zobaczymy jak dalej będą grać
3
@Tarins Real tak męczy a jakoś LM wpadały taśmowo
1
No nie wiem, na kamerze niby lekki kontakt ale jakos mnie to nie przekonuje. Z gry jesteśmy dnem i to w sumie duży fart ze tego meczu ni przegrywamy jeszcze.
Faul na Lewym przed polem to zupełnie bezdyskusyjny. Tak pieprzą by chronić te gwiazdy by się ligę dobrze oglądało a tego Lewandowskiego zaraz tam zabiją a sędziowie mają to w dupie.
Żałosne.
0
O, widzę że Harry Kane ładuje cieniasom kolejne bramki ;)
1
@Herato pamiętam jak jeden z bardziej aktywnych użytkowników (juz zbanowany) cisnął w swoich wywodach by go wyciągać z Ajaxu.
No nie sprawdziło się to.
Jak ktoś nie wie o kim mowa to podpowiedź.
Antony!
Antoooony!
Antoooooony!
0
@Danny Gaucho szkoda ze nie biorą go juz do kadry, poza tym miło popatrzeć jak cieszy się grą a niedługo Miami razem z Leo, Albą i Busim
0
@mekston to jeszcze lepiej, byłem pewny ze PK wygrali ale może faktycznie uleciało z pamięci
0
@Rl9k1nG jak dla mnie jedyny dylemat to 2010 ale nie Iniesta tylko bardziej Xavi/Sneijder, z tego co pamiętam Iniesta wtedy nie grał jakoś dużo bo męczyły go urazy. Poza tym na pewno 2013 ale tutaj jest tak samo wyrównana stawka bo mamy Ronaldo z PK i bodaj z najlepszymi statystykami w roku kalendarzowym, Messiego z mistrzostwem Hiszpanii (100pkt) i Superpucharem Hiszpanii a to sezon gdzie zrobił króla strzelców La Liga, no i Ribery który był kluczem Bayernu do sekstetu ale statystykami juz odstawał, tutaj też ciężko jednego wybrać.
Jeśli o samym Messim mowa to 5 miejsce w 2018 tez jest śmiechem na sali, powinien być w top 3.