FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnA ktoś pisał wcześniej że tak, niestety
1
@Kgorecki2500 starszych nie było? XD
0
@Destroyer_of_Worlds sam głosowałem na Konfederację ale ten Braun to dajcie spokój
6
@macio_944 szkoda tylko ze z lewicą
5
@macio_944 mundial jest najważniejszą imprezą piłkarską, chyba ze wygrywa go Argentyna z Messim to wtedy to jest jakieś 7 nieistotnych spotkań :p
1
@mekston trauma po tym jak w 2021 roku nagroda przeszła Lewandowskiemu koło nosa mimo upływu czasu dalej dobrze się u nich trzyma xD
8
@DonMatteo901 nawet jak ktoś tutaj powie ze nie (chociaż moim zdaniem tutaj to juz powinno być czerwo) to później przecież zrobił drugi taki wślizg także nie ma opcji by na boisku pozostał
0
@Javier_Tebas lepiej bys się skupił na swoim cyrku w Hiszpanii panie Tebas xD
1
@Pawlak1992 nie ma szans pobić Figo, Nazario nie przechodził bezpośrednio a tutaj nie dość ze kapitan, to zarzekał się że nigdy nie odejdzie i go przekupili jak Judasza
1
@QQL5 kible w pociągach to tragedia, chciałem kiedyś skorzystać to nie działa otwieranie na guzik i nie da sie ich zatrzasnąć więc ludzie myślą ze jest pusto i chcą wchodzić, nie mówiąc o tym ze nie ma wody w umywalce
4
@MesQueUnClub96 ja się nie dziwie, to może utopić tyle osób a przecież tych obrzydliwcow oglądała masa młodych, to akurat ważna sprawa
18
Zlatan trochę złagodniał w porównaniu do tego jak mówił o nim jeszcze kilka lat temu. Osobiście szkoda ze tak to wyszło, umiejętnościami by się obronił, robił liczby a tak to po sezonie trzeba było się rozstać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@HighestInTheRoom na dobrą sprawę mało kto sobie za granicą radzi, mi tylko Moder i Szymański tak na szybko przychodzą do głowy
2
Ramos główka brama i uśmiech u Zidana :D
4
@DLFCB o Boże czuje się głupszy po obejrzeniu tego, takie męczenie buły
3
@Medium Mao ma najwięcej ofiar na koncie, potem jest Stalin i Hitler z tego co kojarzę
1
@escarabajo no Alves to dla mnie tez duży zawód ale pilkarsko najlepszy PO w historii.
Z Osimhenem zgoda, ale jestem dobrej myśli co do Roque
1
@Nieznajomy Villa dla mnie to jest przykład piłkarza którego lepiej się wspomina niż jak naprawdę grał, daliśmy za niego 40 baniek, pierwszy sezon miał ok i strzelał ważne bramki, w drugim zaczął lepiej to złamał girę a jak wrócił na trzeci sezon to juz grał dużo gorzej i oddaliśmy go za 2 miliony, 1,5 roku dobrej gry i sumując 38 milionów.
@escarabajo dla mnie ten transfer jest nierealny, Laurentis nawet jakby to zechce grubej kasy, a nas na to nie stać, zresztą wierzę w Victora Roque.
Eto piłkarsko był super ale trochę mnie zniechęcił do siebie niektórymi wypowiedziami, nadal czołówka napastników w historii Barcy
3
@escarabajo ale ja nigdzie nie ujmuje Eto'o umiejętności, chodziło mi o samo podejście do życia.
Villa i Henry to chyba nie za okres gry u nas z całym szacunkiem do nich
1
@BARCA1899Messi w głowie ma tak jak Samuel
0
@mekston możliwe az tak nie pamiętam, jedyne co to jak w ostatniej minucie wcisnęli na 3-2 co dało awans
2
@Rewolucja123 to przed tym meczem prezes Malagi rzucił coś do mediów o tym że ,, katalońskie gówna nie powąchają mistrzostwa".
Dużo ludzi wspomina ich dwumecz z BVB z 12/13 ale mi ich nie szkoda, niech gniją w trzeciej lidze i niżej
0
@MesQueUnClub96 tak jak napisałem wyżej, w tej kadrze nie ma nikogo kto coś daje i na tym można w zasadzie skończyć
0
@MesQueUnClub96 nikt nie każe, ale przynajmniej sobie dobrze radzi w przeciwieństwie do Piątka, no i gra (tutaj w przeciwieństwie do Skórasia)
1
@MesQueUnClub96 czyli tak jak wszyscy w tej kadrze obecnie
1
@Vekk to chyba o to mi chodziło ale pomyliłem dziennikarza z politykiem, dzięki bardzo :)
0
Pamięta ktoś jak nazywał się ten dziennikarz co przepraszał Barcelonę za jakiś tam artykuł z Negreira związany? Głowę dam sobie uciąć ze niedawno o tym czytalem a nie mogę tego nigdzie znaleźć
5
@dAvi_2 od dawna wiadomo że to pretekst by jak najbardziej dopierdolic Barcelonie, tyle o tym gadają a nie ma żadnych dowodów, a dziwnym trafem to zawsze wraca jak wychodzimy na powierzchnię albo jak Real zaczyna nakręcać jakąś propagandę ze ich sedziowie przekręcają jakby z nami tego nie robili jeszcze za czasów Luisa Enrique.
P.S juz był jakis dziennikarz nie wiem czy z Cope czy El Mundo ale musiał odszczekac te paszkwile wymierzone w Barcę takze za grosz nie wierzę w tą całą szopkę że niby oplacalismy arbitrów nigdy.
3
@dejwidn poszło :)