FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 ma rację, Lewy słabo rozgrywa nie mówiąc o tym że często wychodzą mu jakieś braki techniczne
0
@kamiVeB faktycznie, dzięki
0
@kamiVeB skąd wypowiedź? Wpisałem w google i nic nie znalazłem
1
@HighestInTheRoom nie no mi sie nie podobają, ale żebym kupił takie rzeczy to musiało by mnie coś zachwycić, temu wiele do tego brakuje
Oby material muzyczny był na poziomie takiego Marmuru
0
@SkilledHydra16 Gelato to takie meh, 5/10
0
@Bartula ja nie narzekam, nie każdemu się musi podobac
3
Fajnie ze Taco wrócił, Gelato to taka nutka na lato , dla mnie średniak ale Makarena Freestyle bardzo spoko, oby więcej w takim stylu
0
@Emhyr na spotify makarena freestyle
0
@RobiS no i masz dwa single :))
1
@BordowyPtak czy ja wiem, wygrał 2/3 wszystkich finałów, ponad 66%
0
@Destroyer_of_Worlds to prawda, fakt ze Ibra trafił tu jak Leo grał na fałszywej 9 czy po prostu na ataku tez utrudniał sprawę. Myślę że jakby Ibra trafił tu wtedy gdy Messi latał na skrzydle czy już rozgrywał to nie byłoby żadnych problemów bo Ibra sądząc po wypowiedziach darzy Messiego dużym szacunkiem (co patrząc na charakter Szweda to juz jest coś), wręcz przeciwnie niż Guardiolę ;)
0
@Destroyer_of_Worlds Ibrahimović piłkarsko by się obronił co nawet statystyki pokazują, gorzej ze charakterami mu było nie po drodze z Guardiolą
0
@Barca1992 pewnie jest za Lechem XD
@mekston i w sumie o nich tez pisze w podobnym stylu
9
@MesQueUnClub96 ale Cię boli ten Raków człowieku
2
@xVENUMx dotrzymał obietnicy ale jak on teraz wygląda z tym tatuażem XD
2
@MOLESTA sędziowie ale i jeszcze ten ***any burak Tebas, on nawet sam się nie kryje z kim sympatyzuje
2
@ObiektywnyKibic121 podobnie powinno być z tym Vinciciem czy jak on sie tam nazywał z meczu Barca Inter w ostatnim sezonie (jakis holender na varze jeszcze był) a raczej żadnych konsekwencji z tego niestety nie było
2
@Katalończyk 99 Darek Banasik robi robotę
0
@messi33 za drugim ale głowa do góry
2
@cules100pro faktycznie, czuje się przekonany, ten Depay zaważył
P.S my składem przerastamy Atletico dwa razy
3
@cules100pro jak można wyżej Atletico stawiać od nas no jak XD
2
Wiedziałem ze dostaną ale ze az tak sprawnie to nie
1
@macio_944 zdecydowanie
0
@Criss18Barca szkoda go ale tyle z tego że Ter Stegen sobie w kadrze pogra
0
@MESSIah16 jedni warci drugich
2
@VeB 1899 przewidywalne jak zejście Robbena na lewą ale co z tego jak i tak działało :D
2
@wojopancer Jussi Hautamaeki i to bodaj Trondheim 2001
1
@xvcWinterSoldier w sekundę mi się ręce spociły ze strachu XD
4
@bartas97 oczywiście że nie
2
@Medium wielka szkoda że wybrał drogę czysto finansową a nie taką która prowadziła na szczyt