4

@Sulimo nie przeszłoby to dzisiaj przez poprawność, ale fakt Johny Bravo był kozakiem

0

@barteq faktycznie, skupiłem się na dwóch angielskich a włoskich nie policzyłem
@Mareeek2050 tak, pomyliłem się w wypisywaniu

1

@Kuba_1 z naszym szczęściem to będziemy z Arsenalem, Milanem i Unionem
Co do takiej wymarzonej to: Barca, Porto, Crvena i może ta Kopenhaga

8

Przykro, wstydu absolutnie nie ma w przeciwieństwie do Lecha z Trnava czy Legią w poprzednich latach ale jednak nie brakowało wiele. Tak jak Kovacevic pomagał w poprzednich fazach to tutaj jego błędy były decydujące

1

@michal26 może byłby lepszy na 9 od Piaseckiego XD
Tak poważnie to nie kwestia trenera tylko dość mizernego przodu

6

Ciężko będzie im cokolwiek tu zrobić, nadal Liga Europy to super wynik, nie ma powodów by ich tutaj wyśmiewać czy się czepiać

5

Ambicje na grę w LM a nie potrafią znaleźć normalnego napastnika tylko grają takim klocem jak Piasecki

4

@KrychaFCB feminizm w najgorszej postaci, jest równość jak kobiety mają więcej niż faceci

1

@DLFCB bramka z Newcastle to jest maestria przyjąć w pełnym biegu piłkę zagraną przez 50 metrów na bark i to tak skleić to naprawdę

0

@thatstrue w Hiszpanii za to dużo gorzej, np w kwestii mistrzostw i pucharów Hiszpanii, od 2013-2018 jak było BBC wygrali jedno mistrzostwo, i jeden puchar króla XD

7

@P33ck Holandia ich wyjaśni

1

@AssisMoreira ja kupuję placki na pizzę z biedronki, super rzecz i w składzie tez nie ma jakiejs chemii

0

@MesQueUnClub96 po prostu teraz zwróciłem uwagę na słowo goat dlatego tak napisałem

0

@MesQueUnClub96 ogólnie patrząc na historię to nie ma wątpliwości że najlepszy jest Jordan ale Joker obecnie jest topem, kluczowy w zdobyciu mistrzostwa z Nuggets

0

0

@Aragorn33 niestety, to są niby takie małe rzeczy ale tak jest od bardzo dawna...

2

@Aragorn33 zależy jaki herb na koszulce :p

0

@MOLESTA z tą asystą to zerknąłem i nie zauważyłem by ją zanotował, rozumiem wyjaśnienie no i wiadomo, każdy ma swoją klasyfikację ;)

0

@MOLESTA Song był flopem bez dwóch zdań ale ja nie oczekiwałem od niego zupełnie nic, był niezłym pomocnikiem może nie najlepszym wtedy w Anglii ale jak Guardiola chciał go wykorzystywać jak Mascherano no to mała szansa na powodzenie tej misji. Nie każdy mógł być takim kozakiem jak szefuńcio ;)

0

@MOLESTA aż dziwne ze nie ma tutaj Coutinho, Fabregas? Dyskusyjnie.
Gerard Lopez? Szczerze nie moje lata ale nigdy nie obił mi się o uszy jeśli chodzi o nasze flopy transferowe.
Gdybym ja to układał to dałbym Ibre dużo niżej, bo czysto piłkarsko dowoził tylko charaktery stanęły na przeszkodzie a wielka szkoda bo Ibre uwielbiam.

3

Ter Stegen to top naszych transferów. Przyszedł za 12 milionów w 2014 a przed nim jeszcze kilka lat gry oby na wysokim poziomie. Po urazie kolana i słabym okresie zwątpiłem w niego i w to że wróci na najwyższy poziom, na szczęście zamknął mi twarz. Mam nadzieję że będzie mu dane jako pierwszy kapitan podnieść trofeum Ligi Mistrzów, chociaż patrząc jak gramy to może być ciężka misja, zasłużył też by w końcu na stałe zostać nr.1 w reprezentacji Niemiec. Oby u nas grał do końca kariery.

0

@ShawnC Pique miał lepszy sezon, ale dobra w pierwszym roku był solidny, szkoda tylko ze po jednym roku zapomniał jak się gra

0

@ShawnC no grał słabo u nas i to chyba normalne ze tak mi się on kojarzy, ma kontrakt i podstawę by go wykorzystać ale jako kibic Barcelony chyba może mi się to nie podobać że pobiera ogromną kasę za umowę a nie ma z niego żadnego pożytku

0

@ShawnC @marcin62 @Ukasz no widzicie panowie, macie rację, niemniej to drażni bo gość jest zwykłym pasożytem z a tu i tak grał nie będzie (chociaż nawet nie wiadomo czy mu na tym zależy), trochę mi się z Braithwaitem kojarzy, pijawka taka.

0

Nie rozumiem tego Lengleta, dostaje horrendalne pieniądze więc logiczne byłoby iść do Arabii bo tam wszystkim tak płacą. No to Clement odrzuca bo chce w Europie, no dobra. Był w tym Tottenhamie, wystarczyło obniżyć wymagania finansowe bo tak jak mu zapłacił Bartomeu to nikt normalny na starym kontroli mu tyle nie da, no i nadal odpowiedź negatywna. Strasznie irytująca postawa, tylko nam ciąży a w sumie jego przyjście nie dało nam zbyt wiele, mi się kojarzy tylko z błędami i bezsensownymi łokciami.

0

@RoberDzik no to w takim razie naprawdę p***nięty, z drugiej strony skąd człowiek miał wiedzieć jakie on miał dziary

0

@macio_944 no niby tak ale tutaj to wgl zdjęcie tak niekorzystne że masakra

4

@MessiForeverTheBest w Pradze lubią tak robić xD

3

@Nazio_87 po wyglądzie nie powinno się oceniać ale no nie budzi zaufania, chociaż powinienem napisać nie budził

2

@MesQueUnClub96 nie no lubiłem go za grę u nas ale ta wypowiedź to skandal, wstyd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?