FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moi drodzy, mam takie pytanie do osób grających w gry z serii NBA. Jestem laikiem jeśli chodzi o ten sport, jednak od niedawna zacząłem się w to wkręcać i grać ze znajomym zwykłe mecze towarzyskie w NBA 2k21 i nie powiem, spodobało mi się. Jednak by pograć karierę trzeba kupić nowsze części gdyż 2K lubi wyłączać dość szybko serwery przez co taka kariera jest niemożliwa w starszych odsłonach dlatego czy warto kupić NBA 2k23 bądź czekać na 24? Karierka brzmi ciekawie ale tez nie wiem jak ona dokładnie wygląda, jedyne kariery to co najwyżej FM albo Fifa. Czy dla początkującego warto? Patrząc po ocenach to jednak tym najnowszym częściom dostawało się po uszach
2
@PatrychoO prawda, dlatego to jest fajna odskocznia ale nie na tyle mimo wszystko by zarywać nocki do oglądania
2
@PatrychoO prawda, niezależnie od siły ligi i danego sportu to ta oprawa w USA jest przepiękna i z pompą
0
@betonito tak tak, to Ancelotti sobie w Evertonie nie poradził czyli jest słaby
XD
0
@Encore to nadal bardzo dobra okazja
0
@KlonaZepan dlatego śmieszy mnie jak ktoś sądzi ze nagle ruszymy po przykładowo Bernardo Silvę, z drugiej strony mam podejście jak Pique, ile jeszcze będziemy musieli zrzucać by w miarę normalnie działać na rynku bo to wygląda tak jakby dorzucali nam co chwilę jakieś kolejne kłody pod nogi
4
Mac Allister za 35 baniek to mistrzostwo świata, Liverpool będzie miał z niego dużo pożytku. Szkoda że Barca się nim nie zainteresowała, fajny grajek
1
@Medium może strzelać ale to będzie co najwyżej ciekawostka, tak jak gole Ronaldo w Arabii czy Suareza w Brazylii chociaż ten ostatni i tak najcięższa konkurencja
7
No i bardzo sie rozczarowałem, ale cóż, w takim razie skupić się na Gundoganie i reszcie
0
@TheNekro94 w zasadzie to juz prawie 36 ale mniejsza
14
@Mns21 z jednej strony nic juz nie musi ale jednak szkoda ze kończy w Europie, on w przeciwieństwie do Ronaldo nadal jest na topie. Przykro
0
@michaleu Ittihad prawie jak Etihad xD
0
@Explode w sumie tak, głupie pytanie :p
0
@Cule1234 najbliższa środa czyli jutro? Bo to brzmi jakby mieli oferować za tydzień
5
@MesQueUnClub96 dlaczego Martinez miałby być flopem? Od trzech czy czterech lat spokojnie przebija dwadzieścia goli na sezon + dokłada asysty i on ma być niewypałem?
0
@Conradxc przed meczem z United? Nie przypominam sobie takich komentarzy, co najwyżej jak odchodził ze Sportingu to wtedy może tak
0
@jeyx77x jako rezerwowy maksymalnie
0
@BARCA1899Messi toż to dyskryminacja, nie ma miejsca w sporcie na takie zachowania
2
@Survier Adamę bardzo lubie ale to chyba nie jest poziom na nasz klub
26
Montiel z samymi dobrymi rzeczami się kojarzy :D
0
@qbuteq zawsze przeciwko Mourinho, zwłaszcza za włożenie palca w oko Vilanovie
1
@TheNekro94 nic personalnego do Miami ale chciałbym by Joker w końcu zdobył tytuł
0
@Kidd zobaczymy jak to wyjdzie
1
@Kidd bramkarz może grać dłużej na poziomie niż piłkarz z pola, myślę ze pocisnie u nas tak może do 2027 a może nawet ciut dłużej
2
@Kidd MATS myślę może siedzieć dłużej niz do 2025
2
@FcPortoFan1999 patrząc na CV automatycznie do głowy przychodzi mi porównanie z Lukasem Podolskim, który mimo tego ze starszy o 5 lat to zupełnie inny poziom gry niż Ukrainiec, sam miałem wobec niego większe oczekiwania
1
@michal26 w bezpośrednich to bodaj Śląsk ma korzystniejszy bilans
3
Teraz sobie przypomniałem o meczu Borussii ze Stuttgartem, prowadzili 2-0 grając jednego więcej, stracili na 2-2, potem w 93 BVB na 3-2 i w 98 minucie stracili na 3-3 XDD
Frajerstwo to za mało powiedziane patrząc na dzisiejsze wydarzenia
14
@mr Barca + marnują karnego
0
@AdiKingu96 Anfield nic nie pobije, ale Barca-Roma jak najbardziej