FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bartula oj tak, sezon nie do powtórzenia
11
@Bartula taki przypadek jak Leicester myślę ze nie powtórzy się nigdy albo za jakies 100 lat może
6
@KlonaZepan trzeci strzelec w historii klubu to żadna legenda, no dobra XD
Czemu w gronie legend Barcy wymieniłeś Maradonę? On tutaj nic nie zrobił w dodatku tylko dwa lata tu był.
1
@PatrychoO juz miałem pisać ze bez sponsora ale wtedy przeczytałem posta jeszcze raz :D
Elegancko to wygląda
0
@kamil9040 nie tylko to ich łączy, jeden i drugi mieli dość trudne relacje ze swoimi ojcami, którzy byli mocno patologiczni
0
@Misugi14 nie warto, to nie tak że nie spełnił oczekiwań ale na pewno to żadna legenda, rzucany po dziwnych pozycjach (klasyczne znów Fabregas na 9) i wtedy jeszcze bardzo mocna konkurencja sprawiły że nie zatarł mi się w pamięci, kto wie może jakby nie odszedł w 2014 to dostałby pierwszy skład po Xavim np
0
@Sulimo nie pij tego, obrzydlistwo do potęgi
0
@Medium najwyraźniej jak Eto'o strzelał wyrównującą bramkę to był ustawiony plecami
0
@SuperPatsonFCB tak, na pewno pójdzie do Realu, zresztą podobnie jak Vinicius do Barcelony XD
1
@PatrychoO ładnie ładnie, oby tak dalej
0
@PatrychoO teraz wszystko jasne, niemniej kolekcja świetna, trzymam kciuki za następne trafy :D
1
@PatrychoO wygląda znakomicie tylko tak sie zastanawiam czemu na wielu koszulkach masz sam numer bez nazwiska, albo ja czegos nie złapałem
1
@PatrychoO ja poproszę, sam kilka posiadam
1
@Marcelinho99 jak Real wygrywa to La Liga, jak Barcelona wygrywa to Liga Negreiry i tak się powoli żyje
2
@partymaker on na Anfield zagrał najlepiej z naszych, zrobił co miał zrobić, nie jego wina ze nie trafiali
12
@Dasty to po prostu kwestia tego ze my w tamtym okresie nie byliśmy nie wiadomo jak potężni, byliśmy w porządku, dobrą formę miał Ter Stegen ale to właśnie Messi spowodował że mogliśmy i powinniśmy wygrać wtedy tryplet. Jednak to działało tylko wtedy kiedy Leo decydował na boisku, kiedy trzeba było więcej wymagać od drużyny (rewanż na Anfield) to sami widzieliście co było. Tamten sezon to praktycznie wyłącznie zasługa Leo, idealny przykład na to że jeden zawodnik może wygrywać mecze
0
@mrboom trzeba było się nie prać tylko grać xD
0
@Adamski69 nie dziwi wcale że to Real
1
Mamy taki wspaniały przód że Messi wcale a wcale nie jest potrzebny i wszystkich poblokuje, z przyjemnością ogląda się takie skrzydła i taką impotencję z przodu, tragedia jakaś
1
@masq trochę za odważna teza, niemniej też sądzę ze Martino nie był taki zły
0
@uziq do końca sezonu może tak
0
@AmigoBlancos jak miałbym najbardziej nielubianego przeze mnie wybrać to zdecydowanie Mateusz Worek, najfajniejszy z nich Tomek Smokowski
1
@chavez zawsze.
3
@Sulimo pamiętam jak w ostatnim sezonie w Europie (21/22) gdzie było widać już upływ czasu to przywalił gola z połowy bodaj Osasunie także ta sytuacja z wczoraj to luzakiem
Druga rzecz, mógł więcej w LM zwłaszcza ta seria wyjazdowa mu chwały nie przynosi ale poza strzeleniem u nas 26 (albo 27) bramek to zanotował drugie tyle asyst a mam wrażenie, że na to nikt uwagi nie zwraca
5
@JohnnyBarca ale zarzuciles radosnym wspomnieniem :/
10
@Kondziubarca Pedritto to ich obu na śniadanie zjada mimo wieku
0
@Siro niby nie jakaś zła ale wybitna też nie
0
@AlexDark00 mimo wszystko oby nie
0
@mekston spokojnie, BVB coś wymyśli byle tytułu nie zgarnąć
2
@AlexDark00 nie jestem do niego przekonany, napompowany medialnie gość i na dodatek trochę bucowaty