1

@Kondziubarca z tym alkoholem to nie przeginaj bo tez potrafi w niezłe dziadostwo wciągnąć, wygadanie się to zawsze dobra opcja, lepiej to niż trzymać w środku. Co do dziewczyn to głowa do góry, tego kwiatu jest pół światu ;)
P.S tak jak kolega wyżej napisał, czas leczy rany, zajmij sobie głowę czymś np jakims hobby albo pograj w jakąś gierkę, byle nie rozmyślać za dużo bo to tez w niczym nie pomoże

0

@FcPortoFan1999 w 2015/2016 wygrał tylko w Oberstdorfie, wtedy Prevc był nie do zatrzymania, w sumie jedna z większych dominacji przez jednego zawodnika w historii tego sportu

0

@Stinger_ nie no Wellinger szlema nie zrobi, nie przeskakuje na tyle rywali by zrobić 4x zwycięstwo z rzędu

2

@LionelM95 wiele ma fajnych ale ja bardzo lubię Ignite

2

@Nazio_87 no tutaj minus, latami pracował za różnych władz a w taki nieładny sposób go wyrzucają

1

@mekston wiem o tym, to co napisałem to bardziej by pasowało przed zawodami, niemniej jest Wellinger bo Geiger w drugiej serii zawiódł. Teraz będzie koszmar Krafta (Ga-Pa) a potem niezbyt lubiany przez Niemców Innsbruck. Zapowiada się ciekawie

1

@FcPortoFan1999 racja, Szpaku mawiał ,,jak nie kiedy to teraz".
@mekston aktualnie tak ale to jednak długi turniej z inaczej liczonymi punktami także nic straconego, chociaż sam wątpię by miał coś więcej zdziałać

0

@FcPortoFan1999 no mają chyba najmocniejsze argumenty od czasów wygranej Hannawalda, jest Wellinger w świetnej formie, Geiger tak samo, do tego mocny Paschke. Osobiście chciałbym by wygrał Wellinger albo Kobayashi bo obu bardzo lubię, za Kraftem za to średnio przepadam.
Ryoyu się nawygrywał to z tej dwójki może być Andreas tym razem.

1

@adambądkowski93 ona po takim zdemaskowaniu to nie powinna być wgl w telewizji, zwykła oszustka

1

@Criss18Barca mam podobnie, nawet jak będzie gorszy okres dla Polaków w skokach to nadal będę oglądał, w sumie to druga moja ulubiona dyscyplina po piłce nożnej oczywiście

1

@GeneralXavi prawda, w sumie to taki gorszy Tello był, jeden z bardziej jednowymiarowych zawodników jakich widziałem, jeszcze wywalone 35 baniek na niego

1

@GeneralXavi to jest Robben dla najbiedniejszych, tez schodził na lewą i to w zasadzie wszystko xD

2

@FcPortoFan1999 nie, ja myślę że za mało mówiono i edukowano o tym powstaniu, nacisk jest na powstanie Warszawskie, Styczniowe czy Listopadowe, w podobnym czasie co powstanie w Wielkopolsce mamy powstania Śląskie, które też częściowo przyniosło pozytywny rezultat a o nim tez Polacy mało wiedzą, jak dla mnie kwestia edukacji i skupienia się na danych wydarzeniach historycznych, gdzie reszta jest mocno olewana. Nie wiązałbym tego z regionem.

0

@FcPortoFan1999 zwycięskich powstań u nas jak na lekarstwo, porażek cała masa ale to fakt, powstanie Wielkopolskie nie jest na pewno celebrowane na tyle na ile powinno

3

@FcPortoFan1999 może nie tyle pogardzane ale lubimy wspominać porażki, zanurzać się w cierpieniu, najbardziej w wypadku powstania Warszawskiego

1

@Kgorecki2500 ogólnie gość który przygotował materiał o wiatrakach to miał jakąś irytujący sposób mówienia, przynajmniej ja tak odebrałem

1

@LukaszFan nie sądzę, nawet nie o to chodzi że nie wierzę w jego umiejętności ale Xavi raczej nie odstawi swojego gwiazdora z pierwszego składu dla młodziana.

2

Jedna kontuzja, wrócił na spokojnie, zagrał 159 minut w LM, ponad 460 w lidze w bodaj 6 spotkaniach i znowu wylatuje. Początkowo jest optymizm, wielu się z tego śmiało i żartowalo w końcu ile razy to określenie padało a tu co? Miał być gotowy na początek stycznia a wróci dopiero na sam koniec o ile znowu się cos nie pogorszy. Naprawdę się boję o Gaviego bo nie dość ze on doznał strasznej kontuzji to ten sztab nie sądzę by postawił go na nogi. Strasznie to irytujące że mając takich kozaków nie mogą rozwinąć w pełni skrzydeł, a co do Pedriego to jak tak dalej pójdzie to przemyslalbym sprzedaż. W Ansu wierzyłem bo coś tam szło w tym Brighton ale kolejna kontuzja, z niego zapewne też nic wielkiego nie będzie przy takiej ilości urazów.

1

@Kgorecki2500 no trochę rozbite fakt, ważne byś sie nie zraził, z praktyką przyjdzie pewność siebie i doświadczenie.

1

@Kgorecki2500 pewnie jesteś świeżym kierowcą, ja tez na początku po zdaniu egzaminu robiłem błędy bo brakowało pewności siebie ale nie zrażaj się, złapiesz luz i jazda autem będzie prosta jak jazda na rowerze. Auta tylko szkoda bo z opisu brzmi jak zdezelowane.
I bardziej się czepiając to można to chyba nazwać kolizją, wypadek to wtedy jak są ranni/ofiary.
Niemniej głowa do góry, nawet najlepsi się mylą ;)

1

@Kgorecki2500 co tam się zadziało?

0

@Emhyr niech go biorą w cholerę, tylko budżet obciąża z tą swoją chorą pensją

1

@Zoker Marc to jest chyba najbardziej niedoceniony bramkarz, jest takim kozakiem, w reprezentacji nie dostaje tyle szans na ile zasługuje nie mówiąc o tym ze może sam trzymać w ryzach będąca w różnej formie obronę Barcelony a we wszelkich dyskusjach/nagrodach wiecznie pomijany. Niesprawiedliwe

0

@Cule1234 KS trochę się sypie, ostatnie zebranie zarządu(wigilia) tez ma mało wyświetleń jak na taki kanał i jakie on potrafił robić liczby

2

@tristan87 o matko, kawał gościa i cyk, nie ma go, pewnie na coś chorował.
Szkoda
P.S juz sprawdziłem, zawał

0

@Safrani juz się tak nie gotuj xD
Zresztą sam się poprawiłem pod komentarzami poprzedników jakbys nie zauważył

0

@Chaoss może i jest w tym trochę racji, druga sprawa jak to by było realizowane bo z nami nikt specjalnie się liczyć nie musi, nie jesteśmy żadnym potentatem

11

@pluszek wielka szansa? XD
Dobra, Nowa Lewica, juz wszystko jasne

0

@SonBarcaGokuComeBack ten sam poziom

1

@norbi77 no i to muszą poprawić by ładniej to wyglądało, to pierwsze wydanie więc ocena nadejdzie po jakims czasie bo zianteresowanie dzisiaj było ogromne ale oby utrzymali to co było dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?