FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca z tym alkoholem to nie przeginaj bo tez potrafi w niezłe dziadostwo wciągnąć, wygadanie się to zawsze dobra opcja, lepiej to niż trzymać w środku. Co do dziewczyn to głowa do góry, tego kwiatu jest pół światu ;)
P.S tak jak kolega wyżej napisał, czas leczy rany, zajmij sobie głowę czymś np jakims hobby albo pograj w jakąś gierkę, byle nie rozmyślać za dużo bo to tez w niczym nie pomoże
0
@FcPortoFan1999 w 2015/2016 wygrał tylko w Oberstdorfie, wtedy Prevc był nie do zatrzymania, w sumie jedna z większych dominacji przez jednego zawodnika w historii tego sportu
0
@Stinger_ nie no Wellinger szlema nie zrobi, nie przeskakuje na tyle rywali by zrobić 4x zwycięstwo z rzędu
2
@LionelM95 wiele ma fajnych ale ja bardzo lubię Ignite
2
@Nazio_87 no tutaj minus, latami pracował za różnych władz a w taki nieładny sposób go wyrzucają
1
@mekston wiem o tym, to co napisałem to bardziej by pasowało przed zawodami, niemniej jest Wellinger bo Geiger w drugiej serii zawiódł. Teraz będzie koszmar Krafta (Ga-Pa) a potem niezbyt lubiany przez Niemców Innsbruck. Zapowiada się ciekawie
1
@FcPortoFan1999 racja, Szpaku mawiał ,,jak nie kiedy to teraz".
@mekston aktualnie tak ale to jednak długi turniej z inaczej liczonymi punktami także nic straconego, chociaż sam wątpię by miał coś więcej zdziałać
0
@FcPortoFan1999 no mają chyba najmocniejsze argumenty od czasów wygranej Hannawalda, jest Wellinger w świetnej formie, Geiger tak samo, do tego mocny Paschke. Osobiście chciałbym by wygrał Wellinger albo Kobayashi bo obu bardzo lubię, za Kraftem za to średnio przepadam.
Ryoyu się nawygrywał to z tej dwójki może być Andreas tym razem.
1
@adambądkowski93 ona po takim zdemaskowaniu to nie powinna być wgl w telewizji, zwykła oszustka
1
@Criss18Barca mam podobnie, nawet jak będzie gorszy okres dla Polaków w skokach to nadal będę oglądał, w sumie to druga moja ulubiona dyscyplina po piłce nożnej oczywiście
1
@GeneralXavi prawda, w sumie to taki gorszy Tello był, jeden z bardziej jednowymiarowych zawodników jakich widziałem, jeszcze wywalone 35 baniek na niego
1
@GeneralXavi to jest Robben dla najbiedniejszych, tez schodził na lewą i to w zasadzie wszystko xD
2
@FcPortoFan1999 nie, ja myślę że za mało mówiono i edukowano o tym powstaniu, nacisk jest na powstanie Warszawskie, Styczniowe czy Listopadowe, w podobnym czasie co powstanie w Wielkopolsce mamy powstania Śląskie, które też częściowo przyniosło pozytywny rezultat a o nim tez Polacy mało wiedzą, jak dla mnie kwestia edukacji i skupienia się na danych wydarzeniach historycznych, gdzie reszta jest mocno olewana. Nie wiązałbym tego z regionem.
0
@FcPortoFan1999 zwycięskich powstań u nas jak na lekarstwo, porażek cała masa ale to fakt, powstanie Wielkopolskie nie jest na pewno celebrowane na tyle na ile powinno
3
@FcPortoFan1999 może nie tyle pogardzane ale lubimy wspominać porażki, zanurzać się w cierpieniu, najbardziej w wypadku powstania Warszawskiego
1
@Kgorecki2500 ogólnie gość który przygotował materiał o wiatrakach to miał jakąś irytujący sposób mówienia, przynajmniej ja tak odebrałem
1
@LukaszFan nie sądzę, nawet nie o to chodzi że nie wierzę w jego umiejętności ale Xavi raczej nie odstawi swojego gwiazdora z pierwszego składu dla młodziana.
2
Jedna kontuzja, wrócił na spokojnie, zagrał 159 minut w LM, ponad 460 w lidze w bodaj 6 spotkaniach i znowu wylatuje. Początkowo jest optymizm, wielu się z tego śmiało i żartowalo w końcu ile razy to określenie padało a tu co? Miał być gotowy na początek stycznia a wróci dopiero na sam koniec o ile znowu się cos nie pogorszy. Naprawdę się boję o Gaviego bo nie dość ze on doznał strasznej kontuzji to ten sztab nie sądzę by postawił go na nogi. Strasznie to irytujące że mając takich kozaków nie mogą rozwinąć w pełni skrzydeł, a co do Pedriego to jak tak dalej pójdzie to przemyslalbym sprzedaż. W Ansu wierzyłem bo coś tam szło w tym Brighton ale kolejna kontuzja, z niego zapewne też nic wielkiego nie będzie przy takiej ilości urazów.
1
@Kgorecki2500 no trochę rozbite fakt, ważne byś sie nie zraził, z praktyką przyjdzie pewność siebie i doświadczenie.
1
@Kgorecki2500 pewnie jesteś świeżym kierowcą, ja tez na początku po zdaniu egzaminu robiłem błędy bo brakowało pewności siebie ale nie zrażaj się, złapiesz luz i jazda autem będzie prosta jak jazda na rowerze. Auta tylko szkoda bo z opisu brzmi jak zdezelowane.
I bardziej się czepiając to można to chyba nazwać kolizją, wypadek to wtedy jak są ranni/ofiary.
Niemniej głowa do góry, nawet najlepsi się mylą ;)
1
@Kgorecki2500 co tam się zadziało?
0
@Emhyr niech go biorą w cholerę, tylko budżet obciąża z tą swoją chorą pensją
1
@Zoker Marc to jest chyba najbardziej niedoceniony bramkarz, jest takim kozakiem, w reprezentacji nie dostaje tyle szans na ile zasługuje nie mówiąc o tym ze może sam trzymać w ryzach będąca w różnej formie obronę Barcelony a we wszelkich dyskusjach/nagrodach wiecznie pomijany. Niesprawiedliwe
0
@Cule1234 KS trochę się sypie, ostatnie zebranie zarządu(wigilia) tez ma mało wyświetleń jak na taki kanał i jakie on potrafił robić liczby
2
@tristan87 o matko, kawał gościa i cyk, nie ma go, pewnie na coś chorował.
Szkoda
P.S juz sprawdziłem, zawał
0
@Safrani juz się tak nie gotuj xD
Zresztą sam się poprawiłem pod komentarzami poprzedników jakbys nie zauważył
0
@Chaoss może i jest w tym trochę racji, druga sprawa jak to by było realizowane bo z nami nikt specjalnie się liczyć nie musi, nie jesteśmy żadnym potentatem
11
@pluszek wielka szansa? XD
Dobra, Nowa Lewica, juz wszystko jasne
0
@SonBarcaGokuComeBack ten sam poziom
1
@norbi77 no i to muszą poprawić by ładniej to wyglądało, to pierwsze wydanie więc ocena nadejdzie po jakims czasie bo zianteresowanie dzisiaj było ogromne ale oby utrzymali to co było dzisiaj