1

Noty Hoerla to żart

0

@Emhyr powinni ładować ile wlezie ale to emeryturka to pewnie będzie różny stopień zaangażowania

1

@FCBparasiempre niestety z tym oszukiwaniem nas to tak było, jest i pewnie jeszcze długo będzie

2

Ile razy już widziałem takie sytuacje jak nas kręcili w sezonie, to wtedy wszyscy madridistas się śmiali że narzekamy i płaczemy u arbitra albo pieprzyli ze jakbyśmy zagrali lepiej to byśmy wygrali więc po co jechać arbitra, za to wczoraj ,,oo trzeba się zjednoczyć wszyscy przeciwko sędziom a nie wyszydzać itp". Może i to miałoby sens bo sędziowie są beznadziejni ale widząc to jak różna jest perspektywa w zależności od klubu to niech się pocałują w dupę, nawet kapki współczucia ta sytuacja u mnie nie wywołała, boję się tylko ze dziś dowalą do pieca by wyrównać błędy no i poza tym nie uwierzę w nasze mistrzostwo więc te sytuację są raczej mało istotne z perspektywy tego kto tą ligę wygra.

1

@Sccaner Hernandez Hernandez

5

@norbi77 jak im dał taki prezent jak grali z Malagą w 2017 to cisza

2

@barcelonaLM zdrada XD w sumie zdradził ktoś przez nich bardzo ceniony

0

2

@Forsyth @Benz takie jest życie, różni sędziowie, różne standardy

0

Co tam się stało?

1

@Benz to właśnie są inne standardy, skurwysyństwo

1

@bartoszplucinski oby tak dalej, fajna rzecz

1

@bartoszplucinski bardzo fajna sprawa ale tak jak tutaj niektórzy pisali, fajnie by było jakbyś jakies nagrania dał bo stopklatki czasami mało mogą powiedzieć

2

Dobrze ze się wyratował, szkoda że Kobayashi dopiero 8 chociaż może jeszcze coś odrobi

1

Kasaiemu chyba zabraknie, szkoda

2

@D10SLEO ja jestem młody a pamiętam co to za urządzenie :D
Nieśmiertelny prodiż

0

@ranger3120 mi też byś podesłał? Przejrze z ciekawości w wolnej chwili

0

@FcPortoFan1999 musi, koniecznie dziś żeby się nie obudzili z ręką w nocniku

0

@Sulimo sprzeciw

0

@Ascend oby się udało

0

Juz myślałem że może uda się Prevcowi na koniec kariery wygrać to musi Kraft przeszkodzic

0

@FutureFCBarcelona Meret jeszcze ok, ale De Gea absolutnie nie, zdarzało mu się sporo wpadek, nie umie grać nogami a z tego co słyszałem to chce bardzo dużych pieniędzy

1

@FutureFCBarcelona z jednej strony można by sie zastanowić bo kasa dobra a bogaci nie jesteśmy, no ale kim byśmy go zastąpili?

1

@MOLESTA pilkarz dobry ale jak na bocznego obrońcę to broni beznadziejnie

0

@tristan87 chore

1

@Emhyr piękny Gabończyk

0

Muszą bardzo szybko strzelić by myśleć o czymkolwiek

5

@Sulimo okej, twój punkt

0

@Sulimo trener to jedno ale Tobiasz jest nieporozumieniem, zawalił trzy bramki w dwumeczu

1

@FCBparasiempre nie ma problemu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?