FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Noty Hoerla to żart
0
@Emhyr powinni ładować ile wlezie ale to emeryturka to pewnie będzie różny stopień zaangażowania
1
@FCBparasiempre niestety z tym oszukiwaniem nas to tak było, jest i pewnie jeszcze długo będzie
2
Ile razy już widziałem takie sytuacje jak nas kręcili w sezonie, to wtedy wszyscy madridistas się śmiali że narzekamy i płaczemy u arbitra albo pieprzyli ze jakbyśmy zagrali lepiej to byśmy wygrali więc po co jechać arbitra, za to wczoraj ,,oo trzeba się zjednoczyć wszyscy przeciwko sędziom a nie wyszydzać itp". Może i to miałoby sens bo sędziowie są beznadziejni ale widząc to jak różna jest perspektywa w zależności od klubu to niech się pocałują w dupę, nawet kapki współczucia ta sytuacja u mnie nie wywołała, boję się tylko ze dziś dowalą do pieca by wyrównać błędy no i poza tym nie uwierzę w nasze mistrzostwo więc te sytuację są raczej mało istotne z perspektywy tego kto tą ligę wygra.
1
@Sccaner Hernandez Hernandez
5
@norbi77 jak im dał taki prezent jak grali z Malagą w 2017 to cisza
2
@barcelonaLM zdrada XD w sumie zdradził ktoś przez nich bardzo ceniony
0
@Pawlak1992 tak
2
@Forsyth @Benz takie jest życie, różni sędziowie, różne standardy
0
Co tam się stało?
1
@Benz to właśnie są inne standardy, skurwysyństwo
1
@bartoszplucinski oby tak dalej, fajna rzecz
1
@bartoszplucinski bardzo fajna sprawa ale tak jak tutaj niektórzy pisali, fajnie by było jakbyś jakies nagrania dał bo stopklatki czasami mało mogą powiedzieć
2
Dobrze ze się wyratował, szkoda że Kobayashi dopiero 8 chociaż może jeszcze coś odrobi
1
Kasaiemu chyba zabraknie, szkoda
2
@D10SLEO ja jestem młody a pamiętam co to za urządzenie :D
Nieśmiertelny prodiż
0
@ranger3120 mi też byś podesłał? Przejrze z ciekawości w wolnej chwili
0
@FcPortoFan1999 musi, koniecznie dziś żeby się nie obudzili z ręką w nocniku
0
@Sulimo sprzeciw
0
@Ascend oby się udało
0
Juz myślałem że może uda się Prevcowi na koniec kariery wygrać to musi Kraft przeszkodzic
0
@FutureFCBarcelona Meret jeszcze ok, ale De Gea absolutnie nie, zdarzało mu się sporo wpadek, nie umie grać nogami a z tego co słyszałem to chce bardzo dużych pieniędzy
1
@FutureFCBarcelona z jednej strony można by sie zastanowić bo kasa dobra a bogaci nie jesteśmy, no ale kim byśmy go zastąpili?
1
@MOLESTA pilkarz dobry ale jak na bocznego obrońcę to broni beznadziejnie
0
@tristan87 chore
1
@Emhyr piękny Gabończyk
0
Muszą bardzo szybko strzelić by myśleć o czymkolwiek
5
@Sulimo okej, twój punkt
0
@Sulimo trener to jedno ale Tobiasz jest nieporozumieniem, zawalił trzy bramki w dwumeczu
1
@FCBparasiempre nie ma problemu :)