0

@MesQueUnClub96 odsunął od zespołu to chyba nie znaczy to samo co zwolnił

0

@lntrowertyk nie wiem co bym pomyślał jako gówniarz ale patrząc kto wtedy był mocny (ma to chyba największe znaczenie) to mogłoby paść na Manchester United, choć obecnie mi do nich bardzo daleko, w fifie 04 jak miałem kilka lat to lubiłem grać Brazylią i Realem Madryt ale no nie powiem ze mogłem byc kibicem królewskich bo byłoby to dla mnie obecnie urazą

2

@Barcasub nie wiem czy stać nas na jakiegokolwiek poważnego DMa, a Nico jednak ma klauzule i grzechem byłoby go nie wziąć zwłaszcza jak sobie pomyślę ze mialby na tej samej pozycji grać Ferran albo jeszcze Fati po powrocie z Brighton

1

@PatrykBarca racja, ale można odbić piłeczkę ze Xavi obecnie tez ma dobry skład a wyniki są rozczarowujące, nie chce wyjść na obrońcę Koemana ale nie ma co go winić jakby to on odpowiadał za wszystkie grzechy Barcelony

1

@PatrykBarca z taką kadrą jaką miał Koeman na końcu to ciężko było coś wycisnąć (Xavi miał zimowe okienko, chociaż jego zasługa była wtedy spora) ale winić Koemana za to że klub jest biedny był i w sumie jest jak mysz kościelna to lekki bezsens, nawet PK wygrał chociaż wiadomo że wtedy był Leo

0

@Karzel no to jest ta obecna różnica między nami, no i może jednak jesteśmy trochę lepsi ale nadal się ośmieszamy na wielu polach tak jak i oni

0

@Hindus wydaliśmy 55 na najbardziej nijakiego piłkarza a plany są na zakup jego zaginionego brata bliźniaka za 60 + trzech jeźdźców apokalipsy za łącznie ponad 350 milionów którzy jak widać wpisali się na stałe do historii Barcelony, także zanim zaczniesz się sapać to sobie poprzypominaj kilka transferów z przeszłości i to niedalekiej

1

@kigani oni mają dużo kasy, my kleimy na ślinę, i tak masz rację ze wynikowo jesteśmy od nich lepsi ale absurdu tak dużo co tam

11

Barcelona to po prostu hiszpański Manchester United, to co oni tu kombinują to przerosło by nawet świętego, brać Roque za 40 czy tam 50 i nawet zaznaczano ze te pół roku to na luzie aklimatyzacja i wgl, a tu jeb ze 300 minut zrobiles i wio stąd XD
Plotki o Ter Stegenie nawet nie skomentuje bo lepszego bramkarza za niego nie znajdziemy, ale tak może Pena na jedynkę jakby absurdu było komuś mało?

0

@Bruti ja co prawda bardzo rzadko włączałem FB na komputerze ale teraz dla porównania chodziło normalnie a YT tragicznie

0

@Safrani o widzisz, tez używam chrome z adblockiem i jest jak jest, spróbuję zatem zmienić przeglądarkę, dzięki
@DDM też się nad tym zastanawiałem

1

Mam takie pytanie, czy jak używacie YouTube na komputerze to tez wam tak potrafi lagowac? Niezależnie od sprzętu, mam ponad roczny laptop a czasami to tak ścina że idzie się za głowę złapać i nie wiem teraz czy to kwestia internetu (chociaż nie powinna bo światłowód) czy może utrudniają życie osobom co mają adblocka

1

@Matheu12 absolutnie nie

4

@Kuczek to że wygrają to wiedziałem jak przeszli City po karnych, a jakieś nadzieję ze Bayern ich wyeliminuje czy teraz BVB to zwykłe naiwniactwo, sam tak myślałem tyle lat i praktycznie nigdy się nie udawało

3

@Faro jakby nie on to byłoby jedną więcej wczoraj

2

Po tym przepysznym meczu z Gironą chociaż nasi amigosi sobie radzą i się świetnie bawią, chociaż tyle, przyjemnie się ogląda jak Leo z Luisem rozwalają MLS

0

@FcPortoFan1999 mimo wszystko liczę jutro na wpadkę ;)

0

@tbas to wszystko prawda + trener który no nie jest zbyt dobry, modlę się tylko by tych młodych nie zniszczyli tym ciągłym graniem

1

@tbas ja tak nie pisałem w każdym razie, miałem duże wątpliwości ale po dzisiaj juz nie mam żadnych

0

Sergi Roberto? To już przeszłość. Mam nadzieję ze niedługo będę mógł to powiedzieć, i to szybciej niż się nam wszystkim wydaje

2

@FcPortoFan1999 Pogoń to przegrałaby finał nawet z Ciężkowianką o której pisał kolega @svensonFCB xD

0

Pogoń nieźle obsrana, niech się biorą do roboty bo na razie słabo to wygląda

0

@FcPortoFan1999 kupowałbym xD
@svensonFCB wiem właśnie, kiedyś sprawdzałem te starsze kiedyś renomowane kluby

4

@svensonFCB Szczakowiankę Jaworzno to znam ale Ciężkowiankę już niekoniecznie xD

1

@VeB 1899 słuszna uwaga

3

@TR3YWAY no Xavi właśnie tak zarządza, często gęsto beznadziejnie
@tristan87 nawet ciężko powiedzieć jaki jest bo jak on dostał całe 276 minut bazując na transfermarkcie to jak mamy się dowiedzieć
@Xirrus w Brazylii go przedstawiają jako jeden z największych talentów obok Endricka to czy ja wiem czy taki dziad

23

Tylko w Barcelonie takie cuda, że ściągamy talent na 9 za 40 baniek gdzie groszem nie śmierdzimy, potem wkładamy go do beczki jak ogórka i on kisnie, a następnie pewno jakies bezsensowne wypożyczenie bo w sumie nie pamiętam by jakiekolwiek wypożyczenie z klubu przyniosło dobry skutek i tak się to kręci powoli. To jedna chyba jedna z najbardziej irytujących mnie rzeczy w Barcelonie

0

@AlexDark00 aż tak to nie ale po prostu wszystko stało się takie obojętne, nawet jak Lewy hattricka strzelił czy Marc jak się przejechał w pierwszej połowie bądź Araujo któremu odcięło kolejny raz prąd, wszystko takie nijakie ani zachwytu ani złości

8

Człowiek obejrzał wczorajszy mecz z taką obojętnością jakiej juz od dłuższego czasu nie było, spoko że wygrali tylko szkoda ze ta wygrana w zasadzie nic nam nie daje poza tą walką o wicemistrza co nie powinno być celem samym w sobie dla takiego klubu jak Barcelona. Nadal żal tego dwumeczu z Psg, strasznie

1

@FCBparasiempre tylko to nas powstrzymało przed obroną LM na Bernabeu... A będą gadać że jesteśmy beneficjentami sędziowania XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?