3

@KamQiX myślę że jeśli liczyły by się wyniki to nie wyrzucali by Michniewicza (broń Boże to nie jest próba jego obrony, ja cenię styl)

0

@Bulbulator nie ma, ale to żadna nowość. Zalewski jedyny się wyróżnia ale on nie jest skalany naszą szkołą

0

@Bulbulator nie zapomina się techniki, on może nie dojeżdżać na dłuższą metę ale jakość jest nadal

2

@Encore od dawna wiadomo ze Ronaldo obchodzi tylko własny czubek nosa i wyniki

0

@bartas97 o, to jak masz cos takiego to podeslij na priv czy cos jeśli można

2

La ramblowicze, mam pytanie do tych którzy wzięli FMa 24. Jakie mody polecacie do gierki? Jak grałem w 22 to pamiętam że był taki co dodawał niskie ligi polskie + używałem innego do oryginalnych herbów ale czy w tej edycji takowy tez istnieje czy trzeba przełknąć gorzką pigułkę?

22

@tristan87 enjoying football a spina się jakby musiał udowadniać coś komuś xD

0

@kanver_ owszem, ale to juz wchodzenie w bardzo drobne szczegóły, poza skrawkiem na północy to wiadomo skąd do nas Niemcy przyszli

4

@FcPortoFan1999 napisał ,,ta wojna znowu przychodzi ze wschodu" więc jakby sytuacja się powtórzyła. To też nie jest do końca fałsz ale trzeba być precyzyjnym, ZSRR zaatakowało nas 17 września a nie pierwszego

3

@BorzyKrzys III Rzesza na wschodzie była najwyraźniej

1

@bartas97 jak są beznadziejni to co ty chcesz że narzekamy. Może na Soto Grado ciężko Ci narzekać ale akurat narzekaniu na Manzano to nie powinieneś się dziwić

1

@Bagsik88 co ty chcesz, przecież napisałem o tej LM XD
Tak, chciałem by został na ten rok chociaż do końca kontraktu bo i tak żaden napastnik za niego nie przyszedł tylko graliśmy Braithwaitem ale rozumiem ze dla Ciebie nawet Rasiak jest od Suareza lepszy xD.
Niepotrzebnie zaczynałem tą dyskusję, to jak rozmawiać o Lewandowskim z naczelnym hejterem tylko obiekt się zmienia.
P.S w 2014/2015 z powodu pauzy 8 spotkań, ale tez opuścił dwa ostatnie mecze przez kontuzję, i tak w innych sezonach rozgrywał więcej meczów, dodam na koniec ze to są liczby praktycznie bez karnych bo głównie wykonywał je Messi lub Gerrard jak się odnosimy do Liverpoolu, głównym wykonawcą był w Atletico, Nacionalu i Gremio

1

@Bagsik88 nie podważam słabych liczb w LM, co do ligi:
14/15 - zaczął grać od końca października
19/20 - okej, chociaż trochę stracił spotkań na urazach w tym kolana
21/22 - no już zjeżdżał do bazy i grał bez porównania mniej patrząc na minuty to i wynik jak na niego słaby.
Nie wiem co ma liczba bramek zespołu do jego osiągnięcia, zresztą u nas jeszcze wtedy był Messi także nie wiem co ma pokazać to porównanie. Oddaliśmy go bezsensu i nas zresztą za to skarcił, jakby nie Koeman i Bartomeu to może na koniec jego bramki dałyby nam ligę, kto wie

2

@Bagsik88 to że w poprzedzających sezonach strzelał praktycznie zawsze powyżej 20 bramek w lidze i że sezon wcześniej był główną przyczyną dla której Atletico zdobyło mistrzostwo to nie napiszemy bo po co xD

1

@Sulimo gdzie napisałem cokolwiek o stylu? Na koniec i tak będą liczyć się punkty i kto wie czy nawet takie zwycięstwo w beznadziejnym stylu nie zaważy

2

@Sulimo ma płakać że odwrócili mecz? Ja bym chciał by tak kluby którym kibicuje potrafiły wychodzić z ciężkich sytuacji

2

@Antimadridista_WR udało Ci się ją kupić czy musiałeś wypchnąć kiełbasę i dopiero wtedy starczyło?

1

@beter2 Juventus wtedy był też bardzo mocny, szkoda setki Iniesty z pierwszego meczu, może to zmieniłoby bieg wydarzeń

0

@beter2 Mathieu na lewej obronie, brak skuteczności i prime Dybala

1

@michal26 nie tylko ty, patrząc na to co się z tym klubem dzieje od kilku lat to chyba wszyscy razem pójdziemy do nieba za te ciężary

1

@Popitek12 ja też lubię Nelsona Semedo

1

@szymonekk niemniej plany tak skuteczne mieli jak nasz zabójczy duet

8

@Arden chyba tak
Jeśli to prawda to Gundogan tylko potwierdzi ze to jest człowiek z klasą i profesjonalista, zaś Deco z Laportą to mają takie plany na ten klub jak Pinky i Mózg na przejęcie władzy nad światem.
Szkoda mi strasznie tego wszystkiego, to był gość który nie dość że był kozakiem to miał odpowiednie nastawienie w przeciwieństwie do takich jak Araujo czy inni

1

@Rust_Cohle komu świetny to świetny, dla mnie najgorszy moment w całej karierze kibica

1

@adamek20151 rewanż na Anfield

1

@Mitch_Atleta to najzwyczajniej w świecie przeciętniak, nie ma żadnej cechy na ponad przeciętnym poziomie, strasznie nijaki zawodnik

1

@Mitch_Atleta jemu wyszedł w zasadzie tylko mecz z Betisem sezon temu i mecze z jakimiś ogórkami jak Elche czy inne Eibary

0

@Nazio_87 ja byłem ostatnio to z takich rzeczy które się przewijają to jeszcze hydropolis

2

@draxidox a nie 55? Poza tym wiadomo ze to dziad

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?