FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KamQiX i tak od...yyy, ktoś to liczy w ogóle?
2
@Chaoss może jak będą nas kręcić tak do końca sezonu co kolejkę to zrozumiesz
32
Ja szczerze zwątpiłem w ligę, nie w nasz zespół bo potrafimy sobie tworzyć sytuacje ale z innego powodu, Real nawet jak będzie grał beznadziejnie to sędziowie nie dadzą im potracic takiej ilości punktów i powinniście sobie z tego zdawać sprawę.
A co do dzisiaj to nieskuteczność za duża, Peni nie obwinie o tą interwencje.
0
@ArcziArtt nie dadzą im stracić bo wpadnie karniaczek
6
Ja wiem jak to działa ale nawet próbując pojąć jakieś najgłupsze wytyczne, jakim cudem wczoraj Celta nie dostała karnego za faul Łunina? Kiedyś bez varu i przy złym ustawieniu arbitra to powiedzmy minimalnie zrozumiem, że arbiter dał dupy ale tutaj? Gość stoi na wprost niemal niezasloniety i ma var a i tak sędziowie nawet nie wracają do tej sytuacji przecież to jest absurd jakiego dawno nie widziałem. W sumie może pod wpływem chwili ale to jest chyba największy babol jaki widziałem w erze wideoweryfikacji. To było tak ewidentne jak sytuacja Szczęsnego z superpucharu, tylko oczywiście są równi i równiejsi. Obrzydliwe. No i oczywiście pamiętajcie, Negreira.
2
@Heros11 to też nie tak że Lewandowski wgl z Realem nie grał.
Z Borussia dwa spotkania z Madrytem 2012/2013 i jeden mecz w 2013/2014
Z Bayernem dwumecze 2016/2017 (jeden mecz ze względu na uraz), 2017/2018.
Suarez z Realem na 90% nie zagrał ani jednego spotkania poza pobytem w Barcelonie i Atletico.
Poprawka: zagrał raz w barwach Ajaxu
Według Transfermarkt Lewy zagrał jedynie dwa mecze mniej niz Luis mając jednego gola mniej i tyle samo asyst.
Co do argumentu z wiekiem to jeśli trzymać się wyłącznie tego to Iniesta Xavi czy Zidane są gorsi niż Modric bo skończyli grać przed 34 czy 35 roku życia więc xD
1
@VegetaPolska no tak bo jak jesteś kibicem Realu to takie cierpienia na codzien XD
Nie dość ze twoja drużyna LM bez przerwy wygrywa to rzadko kiedy się poważnie kompromituje, to co byś ty zrobił jakbyś był nawet za tą Barceloną? Przeżyłeś kiedyś by Real wpuścił w rewanżu 4 gole i odpadł w półfinale? Z Romą przewalił 1-4? Z Bayernem 2-8? Albo że nie wiadomo czy pilkarza zarejestrujecie? Bądź martwił się czy twój ukochany klub nie zbankrutuje?
Kibice Realu nic nie wiedzą o bólach w piłce, w porównaniu do nas nic, ZUPEŁNIE.
0
@michal26 to jest zwykła idiotka, boli mnie że cały czas jest na językach bo nie ma nic ciekawego do powiedzenia
0
@Kamiloza91 niedoceniony: Kane/Thomas Muller
Przeceniony: imo Drogba
Tak wiem kibice Chelsea mnie zabiją za ten typ.
2
@michal26 miałem tak samo, nie ceniłem Rosella kompletnie przez powiązania ze wspaniałym Bartomeu a tu wychodzi na to że miał jakkolwiek głowę na karku. Przykre dla mnie też było, że wiele legend jednak ciągnęło sporo tej kasy chociaż może nie powinienem się dziwić, nie ma sentymentów tylko to ich praca i zarobki. Niemniej średnie odczucia.
1
@Stinger_ obaj mieli potencjał by być nr. 1 w historii dyscypliny. Morgensterna raczej się nie wymienia w tym gronie ale poza MŚ w lotach zdobył wszystko, Schlierenzauerowi brakło złota IO. Obu tez bardzo lubiłem zwłaszcza Morgiego, szkoda że tak się te kariery potoczyły.
6
@Stinger_ największy talent w historii skoków dla mnie. Gość osiągnął takie sukcesy do 25 roku życia, przecież jak on by się nie wypalił to by nawygrywal tego dwa razy tyle. Tak samo szkoda Morgensterna ale w jego przypadku to tych makabrycznych upadków bo nawet 29 lat nie miał jak skończył skakać.
1
@MesQueUnClub_87 jest ciężka, ja też nie jestem graczem, który ceni poziom jak z Dark Soulsów, nieraz chciałem padem rzucać po piećdziesiątej porażce z rzędu, ale sama dokładność historyczna, wielkość mapy i dobra historia sprawiają, że to naprawdę dobry tytuł.
1
@MesQueUnClub_87 gierka super ale poziom trudności (walki z bossami) jest ciężki dla mnie do przeskoczenia. Mimo to tytuł super.
1
@clyde ja też raz miałem przygody z własnym uchem. Pamiętam jak obudziłem się pierwszego stycznia w 2020 roku i miałem wrażenie że w uchu mi szumi i woda się przelewa. Poszedłem po słuchawki sprawdzić czy wszystko dobrze a tu się okazało, że w prawym uchu słyszę jakbym głowę do garnka włożył, obsrałem się że będę głuchy i poszedłem do jednego laryngologa a potem do drugiego gdzie stwierdzili że dostałem zapalenia trąbek słuchowych, przepisali mi jakieś leki i krople. Niemniej trochę to wyleczenie trwało bo jeszcze na studniówce miałem tępy słuch. Miesiąc poźniej poszedłem jeszcze na badanie słuchu i wyszło już wszystko okej, mimo to pełne wyleczenie zajęło trochę czasu. Oczywiście bez podjazdu do twoich przypadłości ale nie mam wątpliwości, że wszystko będzie dobrze i tego się trzymajmy ;)
2
@MesQueUnClub96 imo nie pobije nic 2006 roku i ex aequo Jandy z Ahonenem, ewenement który się już nigdy nie powtórzy
1
Hahah brawo Tschofenig
7
@Aragorn33 przecież on tez jest dobry, pamiętam jak po meczu ze Słowacją podchodził pod trybuny kibiców Słowackich i się łapał jak Simeone za krocze.
P.S zresztą kto tam jest normalny
1
@Culer9002 jedyny gość który wygrał wszystko co mógł, przeszedł skoki jak Leo futbol
6
@D10SLEO Nykaenen
0
Ah i znowu ten Kraft
0
@fart oby za odmowę gry ze Śląskiem mu tam nic nie wyszło nawet jedno podanie
3
@Culer9002 @Messibestplayerintheworld szkoda waszego czasu na kopanie z koniem, on nawet ma tego cymbała na awatarze a chcecie z nim dyskutować o sprawiedliwości
0
@supraomnes1 nie mam więcej pytań XD
0
@supraomnes1 on tak naprawdę powiedział? Jeśli tak to nadal ktoś uważa że Ancelotti jest ogarnięty i z klasą bo mam wątpliwości
1
@blakkudium dziwny piłkarz i dziwna kariera
0
@Balboa901 Hiszpania Niemcy 2010?
0
@supraomnes1 w ofensywie wybitny ale w obronie to on nie potrafi grać
0
Niepoważne z tym Olmo, nie wiem jak się to skończy ale to nawet w aspektach pieniężnych wyrzucone 60 milionów w błoto, broniłem Laporty ale tego juz za wiele.
Kiedy w tym klubie w końcu będzie normalnie?
0
@Gronek miałem kilku ulubionych zawodników, ciężko wybrać jednego ale ogólnie najbardziej ceniłem Adama Małysza, ale bardzo lubiłem także Ammanna, Ahonena, Morgensterna czy Hautamekiego. Nigdy nie przepadałem za Kraftem ale nie jest to jakaś duża niechęć. Jak byłem mały to początkowo Simona Ammanna nie trawiłem ze względu na to że zawsze zabierał złoto na IO Małyszowi ale bardzo go doceniłem z czasem i polubiłem.