FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MOLESTA z Ter Stegenem byłoby w plecy z 2/3-0. Bardzo lubię Marca ale jednak nie dowoził wtedy kiedy naprawdę było tego trzeba
7
@tbas mnie obrzydza to lizanie dupy Izraelczykom i mówię to jako prawicowiec
2
@Mitch_Atleta duża szkoda że trenuje Psg, zawsze życzę im jak najgorzej ale też nie mogę już czytać tych bzdur że to średni szkoleniowiec i że samo MSN go niosło. To są takie same bzdury jak to że jakaś drużyna to samograj i nieważne kto byłby w niej trenerem XD
1
@Damiain uwielbiam Suareza ale to byłoby jeszcze głupsze niz ten powrót Neymara (który też jest bardzo słabym pomysłem)
0
Kto by pomyślał ze Lindvik który cały sezon był bardzo słaby będzie mistrzem świata, fajnie ze nie wygrał Hoerl czy Kraft ale z jednej strony szkoda Wellingera, wiecznie drugi na MŚ
2
@adi7adi8 półautomatyczny spalony to dobra rzecz, powinna być podstawą na meczach
5
@MeAndSwan jedynka jest bez sensu, nadal będzie problem z milimetrowymi spalonymi, to nic nie zmienia. Dwójka super, trójka tez spoko trochę na wzór siatkówki, czwórka tez nie budzi moich przeciwwskazań
P.S czwórka trochę na wzór piłki ręcznej, tylko mam nadzieje że nie przeniosą stamtąd kończenia meczu od razu jak wjedzie 90 minuta bo wtedy to będziemy mieli jaja że ktoś może iść z kontrą , będzie w polu karnym a nawet odda strzał do bramki i wbija równa 90 minuta i koniec, a piłka wturla się powiedzmy dwie sekundy po.
3
@Eklerek jestem niemal pewny, że w wypadku jakby odszedł z United to by inaczej grał. Ten klub to jest czarna dziura, co tam się pojawia to przepada.
0
Jest niedosyt, ale mimo wszystko jestem spokojny o rewanż ale pod jednym warunkiem*
*Pedri będzie cały czas zdrowy
0
@AlwaysBlaugrana może nie jakis top topów ale Jonathan David z Lille, kończy się kontrakt, 25 lat i jest dość dobry
0
@FCBparasiempre pewnie Chelsea Real i Inter
1
@FCBparasiempre Mourinho był, jest i zawsze będzie obrzydliwą kreaturą, nie trawie tego gościa.
0
Ktoś wie co się podziało z Dominikiem Piechotą? Pamiętam aferę plagiatową i że Stano go pogonił ale zapadł się pod ziemię i ani nic na socialach nie publikuje ani nigdzie go nie widać by próbował szczęścia w innych redakcjach czy nawet pisał własne felietony
1
@Kuchar oni nawet jakby to wtedy dowieźli to dzisiaj by dostali na łeb, niestety są w tym sezonie beznadziejni
2
@Consigliere trochę przegiąłeś, chociaż co ja gadam, odleciałeś kompletnie
3
@Messibestplayerintheworld tak robią normalni kibice czego nie rozumiesz, jak wgl można krytykować przeciez w każdym klubie kibice nękają inne osoby i jeszcze dostają pochwałę XD
0
@Goscinnie jak to jest dla ciebie to samo to nie mamy o czym gadać
P.S nie ja usunąłem tylko moderacja
0
@Goscinnie ja nie pochwalam i nie pochwalalem nękania kogokolwiek czy jego rodziny także nie jesteśmy z takiej samej gliny jak twoi pobratymcy
0
@jackdaniels dla kibiców Realu to chyba za wysokie wymagania patrząc nawet nie po ich stronie a po Instagramie i akcjach z Rodrim czy właśnie Montero
6
Komentarz usunięty
2
@SuperPatsonFCB dużo osób mówi ze Ancelotti ma szacunek i podchodzi z szacunkiem, szczerze mówiąc ja tak nie uważam, jemu też się dobrze odkleja
6
@KamQiX no to dla wzbogacenia informacją Dembele wyleciał za ,, jesteś bardzo zły " :D
0
@Striker nie do końca mu wierzę, bo z Atletico do liniowego się wydarł na cały głośnik,,fuck you man" i to dwa razy, zresztą potem mówił w wywiadzie że nigdy nie obraził arbitra XD. Druga sprawa to fuck off nie oznacza przypadkiem spie**alaj?
12
Nie rozumiem w ogóle o co jest ta dyskusja z Bellinghamem. Za głupsze rzeczy sędziowie wyrzucają a jak on podchodzi do arbitra i centralnie mówi mu fuck off czy tam fuck you no to logiczne że kwiatów nie dostanie w nagrodę. O co jest ta kontrowersja XD
4
Brawo Ryoyu, jazda po złoto w Trondheim
2
@Barcanajlepszyteam pomijając czy to retoryczne czy nie, ale Roosevelt nie dożył końca kadencji
1
@norbi77 nie przeszedłem całej gry, zrobiłem dość sporo fabuły ale nie był mi potrzebny, zresztą używanie tego było bardzo irytujące
0
@norbi77 wytrych to dramat, wgl tego nie używałem
0
@bartekvisca mi się udało w łuku bodaj, ale na miecze w dupsko
0
@Objectivo i właśnie to będzie weryfikacja, jak juz stoperzy powrócą do zdrowia albo Perez nie załatwi Saliby czy kogoś innego, wtedy wyjdzie w praniu czy Asencio nie wyląduje w jakim Getafe czy gdzie, bo ja szczerze nie widzę takiej możliwości by miał ich wygryźć i to jeszcze przy Carlo (który nie zapowiedział że odchodzi po sezonie jak dobrze kojarzę)