1

@Donnie_Darko mogę się podpisać rękami i nogami, broń Boże nie ujmuję Lewemu bo jest wybitny ale Suarez to jest najmniej podobny poziom jak nie może trochę lepszy (zależy czego konkretnie oczekujesz od 9). Mogę dodać że wspomina się o 27 bramkach w LM, zgoda, ale nikt nie mówi o 26 asystach, wtedy g+a wychodzi 53 w bodaj 73 meczach także troszkę lepiej + w LM zaczął jeszcze później niż Lewandowski (2011 Lewy, Suarez tak regularnie poza paroma występami w Ajaxie od końcówki 2014). Bardzo licho wygląda ta seria wyjazdowa, tego nie da się obronić w żaden sposób ale pamiętajmy że w żadnym klubie poza Atletico (ewentualnie Ajax) nie wykonywał karnych więc i tych bramek dodatkowo mógłby mieć choć trochę więcej. Jeszcze tak offtop, paręnaście goli u asyst ma w Lidze Europy.
Statystyki w kadrze podobne z lekką korzyścią Lewego, ale z drugiej strony trofeum z MVP (Copa America 2011 + brąz 2024) i lepsze statystyki na mundialu, nie porównuje liczb z Copy i Euro bo Suarez miał więcej okazji by zagrać na turnieju kontynentalnym ze względu na jego nieregularność i dodatkowe edycje.

0

@Fake69 niedobrze mi się zrobiło jak to napisałeś, to juz chyba awersja jest do tych słów

14

@sergio5 przynajmniej wziął to na siebie, nie to co niektórzy

0

Słaby mecz jak na nas, ale dlaczego kolejny raz w taki sposób tracimy punkty? Spróbowałem zrozumieć tą czerwoną kartkę ale to co Kounde zrobił to do tej pory w głowę zachodze co on miał na myśli? Na takim poziomie nie można robić aż takich błędów a fakt ze druga bramka pada od pierwszej w odstępstwie może 2-3 minut to zupełne frajerstwo. De Jong z Ferminem kapitalne wejście, mam nadzieję że z Holendrem się pożegnamy bo juz naprawdę mam dosyć tego ze gra dziadostwo albo jest broniony bo gra centymetr za wysoko lub za nisko. Paliwa też chyba brakuje bo nie sądzę by ten zjazd był spowodowany wyłącznie brakiem Yamala ale no musimy te mecze przepychać jak chcemy zdobyć mistrzostwo. Cała misterna przewaga a zaraz będzie pewno jakiś jeden punkt. Trzeba się obudzić. Dobrze ze Martin w pierwszej nie wyleciał bo powinien ale Aspas tak działał mi na nerwy jak Vinicius a to już jest sztuka. No cóż, liczę że się ogarniemy w najbliższym czasie.
P.S nie wiem czemu wystawia Martina jak jest Fort, zdecydowanie Hector jest lepszy na tej pozycji

0

Najgorszy mecz City jaki widziałem, jeszcze brakuje by Barcelona się zesrała z tą parodią na lewej stronie i pajacem z gwizdkiem

1

@LOPEZ16 można dorzucić argument o kasie, United czy Chelsea wydają jeszcze więcej a sukcesów coś nie widać ;)
Zresztą do ***wy nędzy, to pierwszy jego kryzys jeśli można tak nazwać od 2008 roku i początku sezonu z Barcą, nawet nie chce mi się wyliczać jak świetnie sobie inni menadzerowie w tym czasie ,,radzili" jak Ancelotti wykopany z Evertonu czy Mourinho wyrzucany z większości klubów po dwóch max trzech sezonach

12

@Cobra303 5 spotkań wystarczyło by 15 lat kariery trenerskiej wyrzucić do kosza
XD

0

@Krzysztof1987 mnie nie przekonuje ten pomysł nawet mimo posiadania beznadziejnych stoperów, wgl w obecnej formie Moder to nie jest zawodnik który powinien być powoływany

3

@Ojciec5tkidzieci tu już chyba nie da się pomóc, na początku myślałem że AI bo kto poważny nagralby coś takiego ale nazwa tiktoka chyba prawidłowa także pozostaje tylko współczuć

0

@Michael24 niech najpierw medal na IO weźmie a co dopiero dwa złota, to nie jest takie proste to zrobic. Puchar Świata jak najbardziej może jeszcze machnąć

0

@Krzysztof1987 Moder na środek obrony? Jak on nie umie upilnować nikogo jako pomocnik

1

@Criss18Barca jak ten sport ma się opierać wyłącznie na naszej Polonii no to nie mamy o czym rozmawiać, jedyne miejsca gdzie jest dużo ludzi na trybunach to skocznie TCS, Zakopane, Planica oraz Willingen. Nic więcej mi do głowy nie przychodzi

0

Ale pustki na trybunach..., ja wiem że to nie jest najpopularniejsza dyscyplina ale w wielu miejscach trybuny wyglądają tak jak w Lillehammer, szkoda bo przez to i klimat nie ten

4

@PatrychoO droga szybkiego ruchu więc prędkości raczej nie małe

4

@draxidox co za tępa dzida, co to wgl za pomysł przecież ona mogła spowodować katastrofę w ruchu lądowym

1

@Stinger_ zgadzam się w zupełności, nie te lata już, na wielkie imprezy jeszcze się spinał ale no to tylko człowiek jak każdy inny, nie przeskoczy niemożliwych barier

0

@Deviler faktycznie, Fettner też ale Kasai to jednak jeszcze coś więcej, on w sumie chyba najlepszy był po 40

3

@Deviler on ma 38 lat zaraz, nie nastawiałbym się na jakieś wybitne skoki bo w takim wieku potrafił to tylko Kasai ale taki ewenement się rodzi raz na kilkadziesiąt lat jak nie więcej

0

@FcPortoFan1999 jakbym miał to na przedziale czasowym ustawić to może ten zjazd to bardziej jakiś 2011 czy 2012

0

@FcPortoFan1999 nie pamiętam do kiedy Khamidov reżyserował ale dla mnie Kiepscy to tylko te stare odcinki, im nowsze i coraz więcej nowych postaci a zwłaszcza ta straszna Jolasia to juz te odcinki są mocno średnie

0

@BezglutenowyPedri ta tematyka zupełnie nie podchodzi, ale dzięki za polecenie

0

@Lanosss pierwsze trzy rzeczy zupełnie nie ekscytują, może te dwa ostatnie ale to tez kwestia dyskusyjna
@FcPortoFan1999 chyba trzeba będzie w tą stronę uderzyć

6

Jak ja nie lubię tych przerw reprezentacyjnych, jest weekend i nawet nie ma co obejrzeć

1

@mrboom pewnie, może żyć jak chce, może ma i spokój ale no naprawdę ciężko przetrawić mi tą historię, może nawet nie tyle problem z popularnością co po prostu złamała go śmierć ojca. Myślę że gdyby nie to to z dużym prawdopodobieństwem mielibyśmy prawdziwą legendę futbolu, szybkość, drybling i ta siła, prawdziwy taran, a tak to niestety mamy tylko niespełniony talent. Wielka strata że tak się to potoczyło.
Druga sprawa, on jest uzależniony, nie wiem czy mu wierzyć, prawda jest taka że fawela go pogrąży jeśli w zasadzie juz tego nie zrobiła

5

@mrboom ile on pociągnie jak co dzień pije alkohol? Widziałem posta na awangardzie piłkarskiej o nim i jego życiu to naprawdę strasznie się to czyta, gość mając gigantyczny talent i perspektywy na bycie dominatorem może nawet takim jak R9 poprzez jedno zdarzenie w życiu zupełnie się stoczył, może mówić że takie życie mu odpowiada ale szczerze mówiąc nie rozumiem tego zupełnie, mógł mieć wszystko a siedzi w biednej faweli, chleje i pewnie taki tryb życia nie pozwoli mu na jakąś długą egzystencję. Dla porównania, Janczyk też miał perspektywy a dziś buja się pijany i tak od dawien dawna, większość ludzi słusznie mówi że zmarnował życie i jest menelem, to samo można o Brazylijczyku powiedzieć

2

@Jakchcesz rządzi ten, kto kogo guidibidi
XDDDDDDDDDD

0

@Podatek ogólnie zgadzam się, ale to bardziej w formie pytania, przykladowo w dwudziestoleciu nie można nazwać ONRu grupą przynajmniej w części faszystowską? Wiadomo że oni dużego wpływu nie mieli na politykę ale jednak istnieli i w sumie nie jestem pewny ale chyba nawet do dzisiejszych czasów przetrwali
P.S dobra sprawdziłem, oficjalnie to juz dawno nie istnieją

13

@MichuZ44 chyba nawet z tamtego sezonu zapamiętałem jak prezes Malagi mówił ,,te gówna z Katalonii nie zobaczą mistrzostwa"

0

@July_6_BcN niestety patrząc na to jaki jest układ obecnie w polityce to ze sporym prawdopodobieństwem będzie przyszłym prezydentem

19

@KrychaFCB na pewno ma poparcie wśród konfederatów XD
To jak bodaj któraś posłanka lewicy powiedziała że liczy na poparcie konfederacji w sprawie aborcji, tak samo absurdalne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?