FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hajny ciężko wierzyć w naprawę drużyny jak od 12 lat ten klub do niczego się nie nadaje, a ludzi którzy się przewinęli była cała masa, trudno mi uwierzyć by Amorim miał to ustawić, Ten Hag tez robił wyniki w Ajaxie a tutaj wszyscy myśleli że to wyłącznie jego wina, tak jak i przy każdym poprzednim trenerze
4
@takisobiektos ja pamiętam jak była końcówka roku, może minimalnie po świętach to leciały skróty finałów LM z ostatnich lat (bodaj też na eurosporcie). Uwielbiałem sobie usiąść i wpatrywać się choćby w 2006 jak Larsson zmienia przebieg historii
0
@Stinger_ głupio by wyglądało jakby stawiał zawodnikom Barcy po porażce
0
@Senstin on mówi o tym z Liverpoolu
7
@matirix20 zapomniałeś o asystach których Mbappe ma o 5 mniej
2
@Encore przynajmniej tyle dobrego że United się nie podnosi, zawsze jakiś minimalny plus
2
@MesQueUnClub96 nie da się tego czytać, mentalność taka sama jak tych zawodników
0
@Stinger_ mało prawdopodobne ale zobaczymy
0
@Stinger_ bardzo wątpię by Stocha było stać jeszcze na jakiekolwiek zwycięstwo
2
Usyk jest przekozakiem, pięknie się go ogląda w trakcie walki, Fury za to taki klocek spasiony
0
@AmigoBlancos o gówno
0
Nie wiem czy to tylko moje wrażenie ale ciężko mi się słucha Korosciela jako komentatora
6
@draxidox nawet myśl nie przeszła przez jej głowę że to zdanie to nie jest dobry pomysł XD
2
@Tasde nie musisz się zgadzać, GTA V do mnie mało trafia bo to jest aż za bardzo cukierkowe, ja wolę inne klimaty zresztą w IV masz dylematy moralne które wymagają zastanowienia. Owszem, mało jest powiedzmy aktywności poza fabułą (względnie jak na GTA) ale tez masz fenomenalną fizykę w grze, która sama w sobie sprawiła kłopotów przez słabiutką optymalizację. Dla mnie (a ograłem każda część poza III i starszymi) jest najlepsza ale wiem że jestem w mniejszości.
2
@Rewolucja123 dla mnie najlepsza część GTA, ze względu na ten mrok i bohatera
0
@GigiAmoroso świetny film, można polecić tylko szkoda ze późno tak bo się chce spać jednak
2
@MesQueUnClub96 najlepszy to może zdobycie Moskwy w 1610 ale ciężko wybrać jednoznacznie
Najgorszy:Potop Szwedzki chyba, ogromne zniszczenia i zgliszcza ale trzeba tez o rozbiorach wspomnieć
0
@Criss18Barca 1 września 2021
,,Jaki wybredny patrzcie go"
To akurat napisane do Umtitiego i jego wymagań co do nowego klubu by grał w LM
0
@AmigoBlancos antyfutbol to w każdej formie powinien być j**any jak się tylko da, wszelkie drużyny typu Leganes, Puszcza czy inne tym podobne to jest obrzydlistwo. Jakbym takie zespoły oglądał za dzieciaka to bym obecnie srał na tą dyscyplinę bo tego się oglądać nie da, nie atakują zupełnie nawet jak mają okazję, tylko leżą, grają na czas od samego początku spotkania i faulują. Obrzydlistwo, jakoś nikt się Las Palmas czy innych drużyn nie czepiał jak były straty punktów bo żadna z nich nie była taka jak ten wczorajszy pilkarskopodobny twór
0
@Kredon dokładnie, strasznie to dawało po uszach
10
Ja powiem tylko o komentarzu do meczu. Jak normalnie Glenia w miarę da się słuchać przy ekstraklasie to dzisiaj z Ćwiąkała tragedia zupełna, zabrali trochę magii z tego spotkania a to już coś
1
@Czajka90 dla mnie ten człowiek od włożenia palca w oko Vilanovy nie istnieje, zresztą tak jak wspomniali przede mną on korzystał z pieniążków Abramowicza także niech on sobie takie bajki wsadzi
3
@Stinger_ Vardy to jest przepiłkarz, uwielbiam go za jego drogę na szczyt i życie jak piłkarz nie z obecnych czasów, redbulle przed meczem, pizze po spotkaniu, nie dość ze lojalny z fenomenalną historia w Leicester to wiek mu nie przeszkadza by dalej grać na poziomie. Naprawdę super zawodnik
0
@Faro mogła go normalnie zablokować dzisiaj i by miała nadal szanse w następnej turze to odpuściła xD
To tez nie są szachy 5d, robią błędy a tamci wykorzystują, zresztą oni mieli taką przewagę a i tak to luzem puścili
0
@FcPortoFan1999 a wiadomo czy by chcieli, zresztą to było ponad 20 lat temu, nie wiadomo czy żyją niektórzy
0
Brawo mistrzowie, nic do zielonych ale takim fartem do finału dotarli ze nie mogli z kimś takim przegrać, zwłaszcza że pani Stefania średnio licytowała
2
@AduŚ07 Peter Drury chyba
4
@Pawlak1992 ulubiony: Bosak (chociaż z tym ulubionym to spokojnie bo wszyscy politycy to wiadomo co)
Znienawidzony: Żukowska/Jachira
P.S do znienawidzonych można jeszcze Zielińską dać od klimatu
0
@Azrik 3 miejsce w lidze i szpaler dla Realu przy wpierdzielu 1-4
0
@Pedri16Future to chyba choroba bo niedawno widziałem jak Nowacka nagrała identyczny tekst z tak samo idiotycznym brzmieniem