2

Czasami jak przeglądam tą stronę to jednak niektórzy mają dość spore problemy ze sobą. Przynajmniej jak widzę niektóre dyskusje i że grzeje to tyle osób.

0

@Borneo człowieku weź no chociaż trochę przyłóż się do stylu pisania, bo pomijając samą treść to czasami przez te błędy ortograficzne i stylistyczne nie wiadomo co chcesz do końca przekazać

0

@Starrk niby z jakiego powodu są winni

0

@FcPortoFan1999 czyli znowu wtopa

0

@lajcior Kroos i Rudiger oberwali

4

@parpe to jest zwykłe skurwysyństwo, mam nadzieję że klub pójdzie na wojnę z La Ligą bo to jest żenujące

0

@kuz przykre to jest i psuje mi taki świetny sezon nawet po takim meczu jak dziś to takie pojedyncze myśli rzucają tyle goryczy...

2

@kuz dosłownie, tylko u mnie bardziej w stylu ,, zabrakło dwóch minut do finału " i urywa się

0

@ZwyklyKibicBarcy04 mnie boli jak bolało, nawet ten mecz dzisiaj nie ma takiego smaku przez ten koszmar z wtorku

1

@jacobFCB 2-1 Raphinha

2

@Aragorn33 Thierry nasz człowiek :)

1

@qbsonFCBarca @PaulFCB @sebo939 ja rozumiem że słabo w obronie i tak dalej ale szczerze, kto wie czy w przyszłym roku będzie lepiej? Nie ma takiej gwarancji. Może Raphinha nie zrobi takiego sezonu, Lewandowski, Martinez też jest kozakiem ale coraz starszym. Wrócił Ter Stegen, w którego ja już nie wierzę by miał nas w kluczowych momentach ratować. Dlatego jestem tak rozbity, wierzę że gdyby byli w finale to by go nie przegrali niezależnie kto byłby przeciwnikiem. Dorzucając do tego słabe sędziowanie i tę szanse zmarnowane...
W obronie zagraliśmy cieniutko, fakt, chociaż myślę że przeważył Araujo na minus, 3 i 4 bramka to jego wina. Chciałbym doczekać tej wygranej LM, teraz to nawet ta walka o ligę dla mnie wypełniła się w jakimś stopniu pustką, nicością. Znowu w Lidze Mistrzów się nie udało i tak od 10 lat. Dawno nie zabolał mnie jakiś mecz jak ten wtorkowy, naprawdę dawno i choć nie jestem najstarszym stażem kibicem bo śledzę od 2008 roku a leci 25 rok życia, to ten mecz będzie mi się śnił latami, zapewne nie tylko mi.

1

@PaulFCB dokładnie, minęło parę dni i normalnie nad tym się nie zastanawiam ale potem przechodzi myśl przez głowę że zabrakło 2 minut i byśmy grali o zwycięstwo... Boli jak jasna cholera

7

Tragedia ten mecz, nadal do mnie nie dotarło że jednak odpadliśmy, dawno się tak nie czułem i nawet nie wiem do czego to porównać ale to jest taka nicość, nie potrafię odczuć jakiekolwiek dumy tylko widzę ten j**any słupek Yamala w 92 minucie, potem Acerbiego świętującego gola i jeszcze ta ostatnia akcja co Yamal kopnął w Sommera...
Mam nadzieję że Inter przegra finał niezależnie z kim oni się tam zmierzą.

1

@lithotripter pełna zgoda, piłeczka teraz i na wieki wieków amen.

2

@Criss18Barca mnie by to nie przekonało jakbym był dzieckiem, a tak się składa ze w 4 klasie podstawówki miałem taniec, makabra, specjalnie nie brałem stroju byle się na tym nie męczyć xD

2

@macio_944 są podwójne standardy, Ćwiakała śmieje się z ,,socjologicznego madridismo" i mówi że bardzo nie lubi Laporty za takie przekazy a Pereza wgl nie rusza kiedy ich zawodnicy czy telewizja zachowuje się jak najgorsze świnie

0

@Katalonik97 Cwiakala to tak klepie pewnie pod to by nie słodzić za bardzo, nie że nie doceniam Interu ale dlaczego mamy mieć takie mizerne szanse jak oni teraz zbierają od każdego

1

@lithotripter a nic, brzydzi mnie też używanie dzieci do kampanii

0

@lithotripter nie chcę nic mówić ale kto podpowiedział pomysł o usunięciu prac domowych ze szkół? :))

1

@July_6_BcN człowiek był za mały żeby zrozumieć ale to jednak było wydarzenie dla nas ogromnie ważne, nie sądzę byśmy mieli kiedykolwiek jeszcze papieża Polaka. Ciekawy jestem kto będzie następną głową kościoła.

2

@July_6_BcN To wychodzi na to że jesteś rok starsza bo ja byłem wtedy w piątej klasie, wybrania Benedykta nie pamiętam ani jak zmarł nasz papież ale zatarło mi się wspomnienie jak chodząc na spacery ulicami Radomia świeciły się wzdłuż całej drogi wieczorami znicze właśnie ze względu na śmierć papieża. Jedyne co to nie wiem tylko czy to była pierwsza rocznica np czy jeszcze ten 2005

1

@July_6_BcN ja rozmawiałem ze swoją mamą chociaż będąc szczery nie grzało mnie to wtedy jakoś bardzo, po prostu chciałem zobaczyć jak wygląda następny papież i kim w zasadzie jest.

5

Pamiętam jak go wybierali na papieża, oderwałem się od jakiejś gierki przeglądarkowej i patrzyłem jak wychodzi do ludzi i się przedstawia. To już 12 lat minęło, to było chyba w tym samym czasie co wygraliśmy z Milanem 4-0 na Camp Nou. Czas szybko leci. Niech spoczywa w pokoju.

1

@unic obronilibyśmy LM wtedy i to na Bernabeu...
Dlatego mam nadzieję że Interowi wklepiemy jeśli to będzie tylko możliwe, w Mediolanie tylko Milan

5

@Kgorecki2500 ludzie zobaczyli jak kręci i już się głowa zagotowała, biedaczka xD
Sama manipuluje i innym wytyka

2

Swoją drogą, bardzo lubię Wojtka i doceniam jego poziom w tym sezonie zwłaszcza poprawę w wyjściach dalekich z bramki, ale gdy tylko pojawiają się takie sytuacje, że wybiega do napastnika i rzuca się po piłkę to jednak mam strach, bo często się przeliczał i faulował. Mam nadzieję że w następnych meczach nie podepnie w ten sposób rywali do tlenu.

1

@Bilon87 czyli cisnęliśmy do finału grając pierwszym składem, ryzykując kontuzjami, zmęczeniem na inne spotkania i teraz mamy tak o oddać to w najważniejszym meczu w dodatku jeszcze z realem?
Niesamowite

0

@Safrani skąd ta pewność ze nigdy nie wystartuje

0

@clyde wiadomo też jak PiS podchodził do tych kwestii także ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?