FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz miałem kontakt parę lat po skończeniu szkoły ale teraz jest coraz gorszy
0
@MarshallLAW raczej Casado ale to też bez jakiejś dużej pewności
4
@Omoziu fejk jak 150, masz nawet na profilu napisane że to fanpage
0
@tbas no w Radomiu to już trzeci taki także nie tak mało tego wcale. Latają tutaj od 2000 roku głównie co dwa lata
0
@wyrek no wiesz, rutyna gubi jak to mówią. Błędy się zdarzają niestety. Szkoda człowieka, bardzo mnie przybiła ta informacja zawłaszcza że mieszkam w Radomiu i widziało się te samoloty w ciągu dnia jak latały a potem okazuje się że kogoś już z nami nie ma.
5
@KidusFCB chyba nie ma nic oficjalnego jeszcze ale tak patrząc po nagraniach to chyba przedobrzyl przy manewrze i nie zdążył maszyny wyprowadzić
2
@karolup nie ma innego rozwiązania wg mnie
1
@Bocheno1 wzruszyłem się, piękna historia
0
@Safrani Gikiewicz też najlepsze lata ma za sobą.
0
@Safrani dziwię się Widzewowi że wziął na bramkę Kikolskiego. Kibicuję Radomiakowi i to jest co najwyżej przeciętny bramkarz a zdarzają mu się babole. Nie rozumiem jak mający mocarstwowe plany Widzew chce je realizować grając takim przeciętniakiem
0
@ArterkHD jeśli to czujesz to czemu nie, chociaż osobiście uważam że bardzo krótko
2
@Katalończyk 99 w 2009 też bronił jak trzeba
20
@Encore nie wiem po co się za to zabierają. W obecnych czasach ten serial nie ma racji bytu bo uraziłby 50% populacji. Boję się że bardzo wygładzą charakterystyczny dla 13 posterunku humor a to już równa się gniot
2
@JohnKennedy Tęsknię za Szaranowiczem jako komentatorem. Prawdziwa ikona komentarza. Ciary za każdym razem jak to widzę a pamiętam jak oglądałem ten bieg na żywo jako dzieciak
4
@insp1re nie, Pau to też będzie bestia
2
@Encore on jeszcze wydał drugą część która w mojej opinii też jest dobra ale tutaj to klasyk. Ewentualnie z takich rapowych o piłce no to Mezo i Pan Duże Pe - piłka jest jedna lub Que z Eripe - z całej pety
25
@KrychaFCB luz, niektórzy i tak to łykną xD
0
@Ku84fcb Jamie Vardy
0
@TheKlucha 3 miejsce gwarantowane
1
@Goldenretriever1899 Półfinału 2002 to nie mam prawa pamiętać ale patrząc po statystykach to wcale tak źle nam nie szło. Wiadomo że przegraliśmy dość wyraźną różnicą jak u siebie dostaje się 0-2 ale nie było też chyba tak źle. 2013 to tragedia ale myślę że i my nie byliśmy aż tacy beznadziejni, Bayern Heynckesa był walcem a nasi byli przybici chorobą Vilanovy.
1
@Goldenretriever1899 czasu nie cofniemy, 2008 rok to była niestety słaba Barca, ale z całą resztą się zgadzam. Nie mamy tyle szczęścia co Real i nie mamy też w kluczowych momentach korzystnych decyzji sędziów (poza rewanżem z Chelsea) bądź gigantycznych farfocli bramkarzy rywali (Ulreich bądź Karius).
6
@Encore kiedyś też piłem dużo soków ale odkąd zacząłem zwracać uwagę na tabelki i zobaczyłem że w litrze soku potrafi być ponad 100 gramów cukru to trochę zbastowałem z ich piciem
3
Dziwi mnie że aż takie emocje wzbudza rekonstrukcja rządu. Za PiSu też były te rekonstrukcje i nic to nie zmieniało, tutaj będzie identycznie, zresztą nie tylko teraz i ale i w przyszłości
0
@Matheu12 to w teorii Krym powinien być rosyjski? Żeby nie było że to popieram ale tam też jest znaczna większość Rosjan, którzy nie chcieli być w Ukrainie, przynajmniej do niedawna
2
Przekozakiem jest Usyk, bez wątpienia jeden z najlepszych w historii boksu
0
@Ziemny podbijam, też bym poprosił
3
@jacobFCB cieszę się że wróciłeś. Wiem że przeszedłeś przez niezłe bagno ale tak jak tutaj ludzie pisali, po złych momentach przychodzą te dobre i życzę Ci tego aby trafiały Ci się same zajebiste.
Pozdrawiam i trzymaj się
1
@Kaktusek kandydatów jest kilku ale ja stawiam na Koulourisa
1
@Arden odmłodził by się człowiek tylko by znowu to cieszyło tak mocno jak kiedyś
2
@Arden już kupione, za dzieciaka mój tata i wujek grali, wychowałem się na tej grze więc wyróżniam się bo np różne części GTA ogrywałem ale to nie była moja gra dzieciństwa jak większości osób z mojego przedziału wiekowego. Krzyżowca ogrywałem wiele lat także Edycja Ostateczna dla mnie to znakomita informacja.