9


Co prawda nie było dane mi tego obejrzeć na żywo, ale nie wiem czy to (przynajmniej moim zdaniem) nie najlepszy hattrick jaki widziałem. Trzy piękne gole, 89 minuta i taka przewrotka na wagę Ligi Mistrzów. Czysta poezja, Rivaldo prze-pilkarz.

3

@KrychaFCB jak słucham tej baby (Schnepf) to rzygać mi się chce

0

@Kgorecki2500 przepiękna bramka, a co do Alby co by nie mówili o nim na mieście...

1

@misterio ja powiem od siebie jako zupełnie nie fan, bardzo lubiłem IV gdy spotykałem się ze starszym bratem ciotecznym u mojej babci. Kopaliśmy gumową piłkę na podwórku a potem wchodziliśmy na kompa i graliśmy każdy równo z minutnikiem po 2 godziny na głowę. Pamiętam że podobała mi się ta część ale od tamtego czasu a to będzie może ze 14 lat nigdy w żadną grę z tej serii nie zagrałem. Kumpel próbował wciągnąć mnie chyba do VII ale po 10 minutach się poddałem bo nie pamiętałem z tej gry zupełnie nic. Niemniej IV wspominam bardzo miło.

1

@Encore to oczywiste że Feio to dobry trener, tylko z ciężkim charakterem ale nadal warsztatowo, bardzo dobry.

1

@Antimadridista_WR dziękuję

0

@Antimadridista_WR ile goli ma Górnik?

1

@July_6_BcN nigdy nie było i dyskusji potencjalnie wybuchowych też nie i jestem z tego zadowolony

0

@Antimadridista_WR Araujo, Kounde, Balde okej. Szczęsny grał zwyczajnie bez większych błędów i bez fajerwerków poza Klasykiem więc dla mnie nie, Christensen gra bardzo mało (370 minut łącznie) gdzie Olmo o dziwo go dystansuje (802 minuty). Obaj w sumie podobni bo łamliwi od wiatru albo od swojej głowy ale no Dani miał więcej słabych momentów więc dla mnie nadal Olmo jest gorszy jeśli można to tak porównać. Ferran nie jest gorszy chociaż potrafi niemiłosiernie wkurwic a Casado to nwm czy zagrał nawet te 150 minut w sezonie.

Poprawka - Casado zagrał 587 minut XD w takim razie z nim się kłócił nie będę chociaż nadal Olmo chyba gorszy bo po prostu to piłkarz widmo, gra i nawet nie wiesz że gra w większości przypadków

0

@FCB24 jedyne kto mi do głowy przychodzi to może Kounde, Araujo i ewentualnie Cubarsi/Balde ale to już dyskusyjne. Nikt inny mi do głowy nie przychodzi także jakbyś mógł to wypisz swoich

1

Hahah to żeś skoczył Stefan

0

@Losiex prawda zawsze boli, ot co. Na szczęście nasz kochany Urugwajczyk ma kodeks honorowy.

1

Wiecznie tylko ten Kraft i Kraft eh

4

@L4ngusta to już tak daleko zaszło że chcemy Flicka wyrzucać? Przecież każdy inny trener z takimi ciapami jak Araujo, De Jong czy obecnie Kounde nic więcej nie wyciśnie zwłaszcza że nas na rewolucję kadrowe niestety nie stać.

0

@Cave Pique. Myślałem nad Puyolem też ale ciężko mi ocenić czy prime Puyola to bardziej przed 2010 czy po gdyż jednak tych sezonów na poziomie Carlesa po 2010 było mało dlatego wybrałem Gerarda

0

@urbipl kto by pomyślał

0

@shaun a najlepsze że Ronaldo ani trochę nie zmądrzał z czasem

3

Komentarz usunięty

7

@draxidox dziwi się ktoś że się z Żydami nie lubimy? Czy jeszcze mało argumentów?

0

@FcPortoFan1999 nie wiem gdzie ty tam kontakt z łokciem widzisz naprawdę

2

@Sulimo Jest 3-1, jaka nerwowka

0

@FcPortoFan1999 gdzie ty tam faul widzisz człowieku?

0

@FcPortoFan1999 chyba faul bluetooth XD

1

@Antimadridista_WR to że ręka czy bark no dobra to do dyskusji może ale co jest tym drugim powodem bo naprawdę nie wiem

0

@Sulimo jakie dwa powody? XD

1

@YayaToure24 na obecną chwilę poza logo paczkami czy strojami to chyba jakoś strasznie wiele nie można ale słyszałem że jakiś gość pracuje nad paczką ze stadionami, i to może być bardzo bardzo mocna rzecz. Poza tym widziałem mody na kamerę ustawioną z linii bocznej, oglądanie spotkania jako trener ale to bardziej pod takich geeków chyba.

0

@Konradowskyy Polakiem, ale takim który nigdy chyba prawdy nie powiedział to jak komuś takiemu wierzyć

0

@Konradowskyy Tusk tak powiedział.
Nigdy nie czułem się bardziej przekonany.

0

@RafiVeB u Matuszewskiego chcieli się spowiadać bo grał proboszcza w Plebanii XDD

10

Szczerze? Nie wiem czy to nie najgorsza nasza koszulka jaką kiedykolwiek widziałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?