6

@jacobFCB będzie dobrze, trzymaj się

4

Przełamałem się i obejrzałem ,, Wołyń " chociaż mam słabe nerwy.
Ja p***dole.
Nie da się tego inaczej opisać, nie wiem czy jakikolwiek inny film doprowadził mnie do takiego szoku jak ten. Smarzowski wykonał kawał dobrej roboty.

0

@JohnKennedy w 2015 istniał, miał nawet spoty wyborcze na prezydenta gdzie się śmiali z cytatu że jeśli się boisz, już jesteś niewolnikiem a do samego kręgu zbliżonego do konfederacji dołączył w 2019

3

@BorzyKrzys jaki dzień paskudny swoją drogą

1

@Romario87 dokładnie, nie pomyślał zapewne wczoraj jak wrzucał relację ze ślubu bodaj że to jego ostatni dzień...
Coś strasznego, nie chcę wiedzieć jakie katusze teraz przeżywa rodzina

15

Ale informacja z rana, wielka szkoda gościa, dopiero się ożenił a tu taka tragedia i jeszcze brat zginął...

4

@Eto'o9 R10 pięknie napisane, podpisuję się rękami i nogami pod tym.

1

@Kessie w punkt

1

@PatrychoO ja mam taki dysonans z Danim, bo on nawet grać coś potrafi ale te jego urazy i cena strasznie mi psują jego obraz tutaj a wiadomo że my musimy każdy grosz przeliczyć dwa razy

2

@sergio5 czyli zasadniczo Kroos chwali się że nikt w Madrycie nie zwraca uwagi na terminy i że każdy ma to w dupie. Super podejście i bardzo poważne nic tylko gratulować

2

@PatrychoO warto pamiętać że Olmo jest łamliwy, ciężko używać go często bo on tych kontuzji ma całą masę.

0

@MesQueUnClub_87 to nie moja opinia żeby było jasne, ale wiem że Polacy lubią się doczepic do wszystkiego bo taka nasza cechą że nam wiecznie coś nie pasuje

17

@betonito bezsensowne czepialstwo imo, jakby ubrał dres to by gadali że jakiś wsiur czy inne inwektywy

0

@Janas11224 Messiemu się oberwało przecież

0

@1LY0 ale to jest cyrk

5

Nie ma co się tak denerwować, to tylko Liga Narodów ludzie xD

1

@Toretto wszystko zależy od nich. Jak będą robić tak jak do tej pory to w 2027 wylecą na kopach i znowu będzie płacz że te tumany z Polski B mi prezydenta wybrali czy tu cytat ,,wyp***dalam z Polski" jak piszą najczęściej młode kobiety czy nawet czasami się zdaje że te które nie mają praw wyborczych i o wyjście z domu muszą się rodziców pytać.

1

@Toretto jak zwykle ta sama śpiewka, ktoś zacznie o Pisie to ktoś odpowie o PO, ktoś zacznie o PO a inny wyjedzie z PiSem, PiSu u władzy już nie ma, te argumenty że Duda nie dawał im ustaw przepuszczać to bzdura bo zawetował tylko sześć podanych, całą resztę podpisywał (coś koło 170 ale to najwyżej mnie poprawcie). Ludziom PiS się przejadł i KO wygrała wybory, to niech za przeproszeniem nie p***dolą że to wina prezydenta że nie spełniają obietnic czy głosują przeciwko swoim postulatom tylko niech się wezmą do roboty. Rękę dam sobie uciąć, że jakby pracowali i tworzyli obiecane rzeczy z kampanii to teraz nie musieliby beczeć, że Trzaskowski przegrał wybory. Dupę w troki i robić bo inaczej w 2027 roku skończy się dzień dziecka i zawiedzeni wyborcy znowu zapewne odwrócą się do PiSu, bo pamięć wyborców to jak pamięć złotej rybki.

2

@Encore może w końcu wystawią kandydata który będzie w stanie wygrać z drewnianym krzesłem XD

1

@alone49 ale to nie tak, 100 konkretów to było nie takie dosłowne, nie o to chodziło XD
Tyle w tym prawdy jak Trump powiedział że w jeden dzień skończy wojnę na wschodzie

1

@sergio5 to nawet nie tyle że Trzaskowski sam sobie tak przewalił (chociaż nadal nie ma żadnych oficjalnych wyników) tylko ludzie z KO jakimiś kretyńskimi akcjami jak ta z tym workiem ziemniaków czy nawet powoływaniem się na Murańskiego w telewizji popsuła mu kampanię

5

@KamQiX takimi tekstami tylko pobudzili ludzi do głosowania przeciwko nim, a dodam że wiem o czym mówisz bo jako konfederata zostałem nazwany faszystą czy innym kretynem a potem oni myślą że tacy wyborcy jak ja zagłosują na Rafała? XD

0

Late poll o 23:30?

9

@Esteban_ spłakał

1

@buglikos kontuzji dużo miał, zresztą ostatnie dwa sezony u nas miał już bardzo dobre

0

@Pedri16Future może aż tak to nie ale to jest trener zdecydowanie z najwyższej półki, dwa trypletu w różnych klubach, dobre wyniki z Hiszpanią, na spokojnie się to broni

0

@Sysia11 już jest w czołówce

4

Dobrze że zbliża się koniec tych wyborów bo już naprawdę rzygać się chce już nie tylko od poziomu kampanii ale i od ciągłej polityki wszędzie.

0

@SelloutCrowd to nie minie od tak bo cała nasza wspólna historia to ciągłe konflikty jak nie z Niemcami, to z Prusami czy pochodnymi od nich. Podobne relacje jak z Rosjanami.

2

Czasami jak przeglądam tą stronę to jednak niektórzy mają dość spore problemy ze sobą. Przynajmniej jak widzę niektóre dyskusje i że grzeje to tyle osób.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?