1

No no, gramy w tą ręczną naprawdę prima sort

0

@July_6_BcN dziwne, wydawało mi się że to w kolejności ale może coś się zmieniło

0

@July_6_BcN wgl to sory że tak późno odpisuje ale te nowe lata to lecą o 17 na tygodniu w tym samym kanale i one są po kolei z tego co widziałem. Mimo to i tak to już jest duuuzo słabsze niż pierwowzór

1

@July_6_BcN bo sam zerkam czasami

1

@July_6_BcN widzę że na Nowa TV na świeżo oglądane :D

3

@JanuszKorwinMikke mało osób o tym pamięta. Facet wbrew wielu opiniom BEZ klasy.

0

0

@Stinger_ ten konkurs to taka loteriada że nie ma sensu zastanawiać się nad formami pojedynczych zawodników

4

Fajnie że chociaż Anze wygrał

0

@Stinger_ no i po zwycięstwie

1

Jeszcze się okaże że oszust wygra, jedni skaczą po 110 a nagle z czapy teraz Lindvik 140.
Brawo Fettner

2

Po co ten rozbieg ruszali? Teraz wieje z tyłu i spadają następni. Co za bezsens. Zaraz walnie Słowak.

P.S Nie było tak źle ale rewelacji też nie było

1

Ale jury to zrobiło genialnie

1

Jak zrobią drugą serię, to trzymam kciuki za Zografskiego, może będzie pierwsze podium

0

@Xxxbarca4ever no tylko tamten konkurs to była taka padaka, która się chyba nigdy nie powtórzy

0

@Stinger_ komu dobrze to dobrze

1

Kapustik na ósmym miejscu. To też sensacja

0

I nie będzie rekordu pudeł. Ale lipa

0

No to chyba po tym 40 zwycięstwie jeśli niektórzy wierzyli

2

@gumaz poszedł siedzieć w 2000/2001 roku i teraz wychodzi. Inny świat zupełnie

0

Poratuje ktoś linkiem? Strona na której oglądałem widzę że nie ma żadnej transmisji

1

@Trojanek23 ostatnio jak Joshua miał wypadek gdzie zginęło dwóch jego kolegów to ludzie podobno pstrykali mu zdjęcia centralnie po wypadku nawet tym zmarłym także

3

Odpalił Tschofenig, nawet Prevc nie miał nic do gadania

1

@Stinger_ nie przepadam za Austriakami, zwłaszcza za Kraftem. Embacher jest młody i pewnie jeszcze coś wygra w tym sezonie ale ja zawsze lubiłem Japończyków. Czy to Ryoyu, Kasai, a ze starych nagrań Funaki, zawsze skakali ślicznie, zresztą Nikaido też potrafi być stylistą

1

@Stinger_ jak już musiał wygrać ktoś inny to dobrze że wygrał Japończyk a nie Austriak

0

@michal26 nie zmieniam zdania, ja mam słabość do młodszego z Prevców. No nic, niech robi rekord podiow z rzędu

0

@michal26 szkoda że bez karety ale konkurs świetny. Git że Nikaido z pierwszą wygraną

0

No to Nikaido dajesz

0

Kraft macha łapami w locie i ma po 18,5 noty XD

1

Oczywiste że wczoraj to był tylko wypadek przy pracy. Brawo Domen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?