FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No no, gramy w tą ręczną naprawdę prima sort
0
@July_6_BcN dziwne, wydawało mi się że to w kolejności ale może coś się zmieniło
0
@July_6_BcN wgl to sory że tak późno odpisuje ale te nowe lata to lecą o 17 na tygodniu w tym samym kanale i one są po kolei z tego co widziałem. Mimo to i tak to już jest duuuzo słabsze niż pierwowzór
1
@July_6_BcN bo sam zerkam czasami
1
@July_6_BcN widzę że na Nowa TV na świeżo oglądane :D
3
@JanuszKorwinMikke mało osób o tym pamięta. Facet wbrew wielu opiniom BEZ klasy.
0
@VegetaPolska czemu
0
@Stinger_ ten konkurs to taka loteriada że nie ma sensu zastanawiać się nad formami pojedynczych zawodników
4
Fajnie że chociaż Anze wygrał
0
@Stinger_ no i po zwycięstwie
1
Jeszcze się okaże że oszust wygra, jedni skaczą po 110 a nagle z czapy teraz Lindvik 140.
Brawo Fettner
2
Po co ten rozbieg ruszali? Teraz wieje z tyłu i spadają następni. Co za bezsens. Zaraz walnie Słowak.
P.S Nie było tak źle ale rewelacji też nie było
1
Ale jury to zrobiło genialnie
1
Jak zrobią drugą serię, to trzymam kciuki za Zografskiego, może będzie pierwsze podium
0
@Xxxbarca4ever no tylko tamten konkurs to była taka padaka, która się chyba nigdy nie powtórzy
0
@Stinger_ komu dobrze to dobrze
1
Kapustik na ósmym miejscu. To też sensacja
0
I nie będzie rekordu pudeł. Ale lipa
0
No to chyba po tym 40 zwycięstwie jeśli niektórzy wierzyli
2
@gumaz poszedł siedzieć w 2000/2001 roku i teraz wychodzi. Inny świat zupełnie
0
Poratuje ktoś linkiem? Strona na której oglądałem widzę że nie ma żadnej transmisji
1
@Trojanek23 ostatnio jak Joshua miał wypadek gdzie zginęło dwóch jego kolegów to ludzie podobno pstrykali mu zdjęcia centralnie po wypadku nawet tym zmarłym także
3
Odpalił Tschofenig, nawet Prevc nie miał nic do gadania
1
@Stinger_ nie przepadam za Austriakami, zwłaszcza za Kraftem. Embacher jest młody i pewnie jeszcze coś wygra w tym sezonie ale ja zawsze lubiłem Japończyków. Czy to Ryoyu, Kasai, a ze starych nagrań Funaki, zawsze skakali ślicznie, zresztą Nikaido też potrafi być stylistą
1
@Stinger_ jak już musiał wygrać ktoś inny to dobrze że wygrał Japończyk a nie Austriak
0
@michal26 nie zmieniam zdania, ja mam słabość do młodszego z Prevców. No nic, niech robi rekord podiow z rzędu
0
@michal26 szkoda że bez karety ale konkurs świetny. Git że Nikaido z pierwszą wygraną
0
No to Nikaido dajesz
0
Kraft macha łapami w locie i ma po 18,5 noty XD
1
Oczywiste że wczoraj to był tylko wypadek przy pracy. Brawo Domen