1

@Kgorecki2500 2009/2010 vibe
Ewentualnie Ibrahimović vs Arsenal

1

@Gronek może na starość będzie gorzej ale ogólnie spoko styl życia

2

@IronSanHybrid tylko pozazdrościć wrażeń

2

@IronSanHybrid zupek nie próbowałem, ale ogólnie świetna jest ta kuchnia, taka mocno przyprawiona i aromatyczna

2

@IronSanHybrid chinkali jak najbardziej, mi podchodziły jeszcze klasycznie chaczapuri czy lawasz z mięsem do tego podlane to dobrym gruzińskim winkiem

3

@IronSanHybrid gruzińska kuchnia absolutnie top, pozazdrościć takiej fajnej wyprawy ;)

1

@michal26 najlepsze jest to, że jak ktoś wgl brał pod uwagę taki scenariusz czyli galacticos v2 (sam nawet na LR o tym dyskutowałem kiedyś) to jeszcze wysmiewali a wszystko jest na dobrej drodze by tak się stało.
Amen.

1

@D10SLEO debile nie wiedzą że nie ma nigdzie konta na mediach społecznościowych

0

@Cule1234 dajcie spokój bo nie wyrabiam z herbami XDD

0

@Cule1234 w sumie grał w realu także chyba nie powinienem być zdziwiony

2

Coś pięknego, wczoraj to była ekstaza, tak grającej Barcelony właśnie oczekuje, aż pomyślałem ile lat zmarnowaliśmy na jakichś pragmatycznych trenerów gdzie mieliśmy najlepszego piłkarza w historii tego sportu i praktycznie wyłącznie dzięki niemu utrzymywaliśmy się na względnym poziomie. W porównaniu do dzisiaj to naprawdę zrobiliśmy ogromny przeskok, aż jesień 2021 się przypomina i te mocarne składy z Braithwaitem, Abde, Destem na skrzydle i Minguezą.
Chyba można ogłosić że wracamy na szczyty i oby tak dalej, przypadkiem nie ogrywa się Bayernu i Realu po zaladowaniu każdej 4 bramek

1

@Kgorecki2500 a to pardon

0

@Kgorecki2500 to nie w Krakowie jakaś? Bo podobna do jednej która zwiedzałem ale nazwa uleciała

0

@robsesh nie próbuj tego zrozumieć, po co się zniżać do takiego szamba jakie oni prezentują
P.S takich rzeczy jak gol Neymara z Betisem było więcej, choćby mecz z Atletico 2014 jak Messiemu nie uznali bramki bo spalony widmo

0

@CLS63AMG pamiętając te męczarnie przez lata odkąd nie ma Enrique to wczorajszy występ jest jak ambrozja, wiadomo ze był gorszy fragment między 2 a 16 minutą ale poza tym to był naprawdę majestatyczny mecz

2

Ale jestem szczęśliwy po wczoraj, to było partidazo i pokaz naszej siły, Hansi sprawił że znowu liczymy się w walce z najlepszymi. Akurat dzisiaj byłem na praktykach i co nie przechodziłem po szkolnych korytarzach to wszyscy gadalu o Raphinii i Lewym aż miło
Panowie, proszę o powtórkę w sobotę

1

@Stinger_ zapewne

5

Ten gość z żółtych to siedział tylko w***wiony zamiast się cieszyć nawet wtedy kiedy grę odwrócili XDDD
Chłopaka przytłoczyło chyba

4

@tomek8756 lubimy

18

@VegetaPolska Messiemu to by pokazywali środkowe paluchy bo w naszym kraju jest znacznie więcej fanów CR7 i Realu zresztą też. Wystarczy spojrzeć jak są artykuły na Internecie o jednym lub drugim i co jest w komentarzach pisane, jak Ronaldo to oh i ah, jak Messi to zawsze karzeł, oszust, dziecko fify XD

0

@Maker0 będąc w takiej słabej wtedy Barcelonie + to że jednak robił się coraz starszy i notował coraz słabsze sezony to myślę ze jakiś rekordów bramek by nie zrobił, ale pewnie coś tam by wcisnął. Szkoda ze tak mu u nas ta przygoda wyszła

1

@Antimadridista_WR to na pierwsze danie a na drugie pizza hawajska i byłbyś w raju.
Jeszcze tyle tego naćkane, Boże

2

@BulaKG ostatnio jest w sztosie, w LE (albo LKE) zdjął pajęczynę a dzisiaj takie wykończenie, miło widzieć że w takim wieku Pedro jeszcze potrafi dowozić w czołowej lidze europejskiej

1

@kryhaa widzę właśnie ale no kontuzja i tak makabra

1

@Kgorecki2500 jest coś czego nie zerwał?

2

@mordini123 oczywiście, tak też było jak wstawałem rano będąc u babci na wakacjach

3

@Martwy oj tak, pamiętam jak byłem gówniarzem to oglądałem wszystko jak leci

1

@Kapitan hawk zawsze to lepsze zajęcie, trzymam kciuki

0

Po co wy to oglądacie, szkoda nerwów, tylko problemów z ciśnieniem dostaniecie. No chyba ze masochistami jesteście

0

@Robsonrmcf nie, to było na Bernabeu jak mu Puyol z ręki ją wyrwał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?