FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 dobry duch naszego zespołu, szkoda ze tak krotko był naszym snajperem
0
@Coutinho007 możemy pogdybac ale jestem innego zdania chociaż jakby obaj mieli tu grać przez równy czas to możliwe ze Lewy miałby więcej ale tak jak mówiłem, gdyby babcia miała wąsy itd
2
@Coutinho007 nie no nadal wg mnie by mu zabrakło
1
@maroon chyba w bierki
16
@sergio5 ale by była jazda jakby juz na dobre mu przeskoczyło i został tera takim wymiataczem na ile mu talent pozwala
1
@Sztosik no dobre liczby owszem ale jednak w ostatnich latach przyzwyczaił do jeszcze lepszych liczb, żeby doprecyzować to ten przedział miał dotyczyć bramek we wszystkich rozgrywkach w sezonie czyli liga puchary itd
0
@Sztosik myślę ze postrzela i sie sprawdzi ale nie będą to tak kozackie liczby jak w ostatnich sezonach typu: 41 bramek w samej lidze czy 34 gole w lidze. W całym sezonie myślę że zakręci się w przedziale 25-35
2
@talizmo tak tak, Messi tylko skrzywdził klub i tak naprawdę to agent kryptomadrycki xD
Zresztą Dudek tez pierdolił kocopoły jacy to piłkarze Barcy to nie są źli w tym Messi także takie rewelacje zwłaszcza od jakiegoś piłkarza ręcznego to można sobie wsadzić
10
@Kessie rudego szczypie i bardzo dobrze
0
@zmiter912576 pachnie fejkiem
2
@Herato tam nie mają z kim przegrać, najnudniejsza pod tym względem liga
0
Wszystko juz jasne, można się kłaść spać bo i tak to juz pewna informacja, klub pewnie potwierdzi to jutro
0
@AmigoBlancos 1.mistrzostwo
2. Z taką kadrą liczę na co najmniej ćwierćfinał jak nie więcej
3. Wygrana, bo tutaj Barcy siedziało od dawna
0
@Ricc osobiście uważam ze powinien wypełnić kontrakt do 2021 jako podstawowy napastnik, bo Bartomeu wyrzucił go na zbity pysk w 2020 i przez rok mieliśmy problem kto ma grać na 9, a tak to uzupelnilby lukę i dostał godne pozegnanie i wtedy można by było go zastąpić
2
@Pawel13sz spokojnie, dopiero w dwóch meczach zagrał
15
Wygląda na to że Lewy tutaj trafi, nigdy nie byłem jakimś specjalnym fanem Roberta ale jak juz tutaj trafia to mam nadzieję ze chociaż przez te 2-3 lata zrobi robotę. Ciekawe czy dopną transfer już dzisiaj
0
@marcin62 pewnie siedzi gdzies w domu i ma w dupie polską scenę
1
@Lionel_Messi10 oby, chociaż nie wiem czy da radę jeszcze w Premier League, Ajax fajny kierunek
2
@Janiama dobrze że zostaje, odkąd Xavi jest trenerem to jednak Ousmane dużo dawał na boisku
1
@Lionel_Messi10 ciekawe gdzie on w końcu trafi bo transfer do River się wysypał
0
@Cule1234 niech zostawia tego Desta bo skonczymy z Roberto na prawej obronie a tego ja i pewnie wiele innych osób nie zdzierży
0
@doc zaraz będzie 70
0
@Adamski69 tak samo, do top 3 puka także Liverpool i Espanyol
1
@wojti258 poproszę o oznaczenie
1
@Homeopata8989 możliwe, ale sam fakt ze napastnik który raczej nie jest od asystowania ma niewiele mniej asyst niż dwóch topowych pomocników ostatnich lat w światowej piłce jest imponujący
4
@Clue Tamten Hag>Xavi
1
@FCBparasiempre liczę na podobny powrót Leo za rok, tylko oczywiście z pozytywnym skutkiem bo Christo drugi raz nie zawojował tutaj
8
@mateusz1989VeB ,,problemy rodzinne" czyli ból o LE
1
@Antimadridista_WR my to klasa światowa, postrach radomskich orlików
2
@Kante polecam, osobiście chyba moje ulubione gta