FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Encore ciekawe czy tak będzie Muller wyglądał za dwa lata jak zobaczy ze Barcelona nie upadnie
0
@Antimadridista_WR uuu dyskryminacja xDD
0
@Colon ma rację z Federerem
1
Ale frajerstwo tego Fritza, gość potrafi w to grać i nie potrafi dobić rywala grającego z kontuzją i przegrywa wygrany mecz xD
2
Widac że Nadal kibicuje Realowi, podobne rzeczy się dzieją tylko sport inny
3
@Herato Pedriego trzeba tutaj dopisać
0
@agaFCB podobno jakis dziennikarz to przekręcił
1
@Joe_Pesci szef
0
@Antimadridista_WR to jest real talk dzieciaku, żadna gra aktorska xD
11
@Kondziubarca Ibra to jest nasz gość, szkoda tylko konfliktu z Guardiolą
8
@macio_944 to jest zorganizowany hejt i bezpodstawny atak na najlepszego w historii piłkarza, to że w Juventusie i Manchesterze 50 zawodników łącznie zaczęło grać gorzej gdy on się pojawił to tylko i wyłącznie ich wina, gdyby nie Ronaldo to United spadłoby z ligi, zapomniałem napisać że bardzo dobrze ze nie stawia się na treningach, pokazuje że ma ambicje i chęci zwycięstwa, w przeciwieństwie do takiego Dembele który nie szanuje swojego zespołu
XD
1
@Kondziubarca nie obrażę się jeśli się sprawdza
1
@Kondziubarca mam przekonanie, że za 2-3 lata w siedzibę Bayernu spadnie meteoryt
5
Chciałem was spytać drodzy kibice, jak wam się żyje mając przesłanki że Barcelona za rok bądź dwa przestanie istnieć?
W Bayernie to jednak śmieszni ludzie działają
0
@FCB24 Ryszard Puć
4
@Kacper1432 dla niektórych to nadal za trudne by zauważyć ten negatywny wpływ Cristiano
4
@Rocky_Bilbao niech Cię głowa nie boli, w życiu tu nie trafi
3
@Antimadridista_WR jestem konserwatywny, z dystansem podchodzę do takich zmian
3
@FCBparasiempre swietnie napisane, szkoda Węgrów bo takiej jedenastki juz chyba nigdy nie będą mieli
1
@Vebrol kolejny cenny dopisek dla niektórych do komentarzy
6
@Pawel13sz ludzie bardzo nie doceniają Pique, mimo wieku to nadal czołowy stoper zresztą kto nie wierzy to niech zobaczy statystyki jak obrona Barcy radzi sobie z nim i bez niego
0
@Herato po co on tam? Nie dość że Benzema pokazał pełnię mocy to mają brać 37-latka by zburzyć to wszystko co udało im się wypracować?
4
@Pawel13sz Romario-Bebeto, Ronaldo-Romario ale one krócej były, jeszcze jest Cristiano-Ronaldo
0
Głośno było o tym parę dni temu ale nie zauważyłem żadnej oficjalki związanej z Suarezem, on w końcu tam poszedł czy temat upadł?
1
@Cule1234 szkoda go, w ogóle nie dba o swoje serce jak wybiera taki klub
0
@doc coraz więcej chcą przynajmniej jak się porównuje kolejne plotki
1
@El dominatore no praktycznie się udało, zabrakło na dobrą sprawę jednego meczu
P.S zresztą przepraszam jaki fart, przecież to zaplanowana taktyka Ernesto maestro xD
0
@El dominatore mieliśmy trochę szczęścia, Suarez ugrał nam ten mecz, Roberto też miał duży udział
0
@Pilka_jest_okragla jak nic to jakis kryptomadridista bo jak można zrobić tyle złego i to jeszcze jak już wiedział ze odejdzie
1
Ronaldo widzę już planuje ucieczkę bo Liga Mistrzów odleciała koło nosa a ja głupi myślałem ze on z miłości dla United wrócił i pieniądze tez niby roli nie grały.