4

@Encore ciekawe czy tak będzie Muller wyglądał za dwa lata jak zobaczy ze Barcelona nie upadnie

0

@Antimadridista_WR uuu dyskryminacja xDD

0

@Colon ma rację z Federerem

1

Ale frajerstwo tego Fritza, gość potrafi w to grać i nie potrafi dobić rywala grającego z kontuzją i przegrywa wygrany mecz xD

2

Widac że Nadal kibicuje Realowi, podobne rzeczy się dzieją tylko sport inny

3

@Herato Pedriego trzeba tutaj dopisać

0

@agaFCB podobno jakis dziennikarz to przekręcił

1

@Joe_Pesci szef

0

@Antimadridista_WR to jest real talk dzieciaku, żadna gra aktorska xD

11

@Kondziubarca Ibra to jest nasz gość, szkoda tylko konfliktu z Guardiolą

8

@macio_944 to jest zorganizowany hejt i bezpodstawny atak na najlepszego w historii piłkarza, to że w Juventusie i Manchesterze 50 zawodników łącznie zaczęło grać gorzej gdy on się pojawił to tylko i wyłącznie ich wina, gdyby nie Ronaldo to United spadłoby z ligi, zapomniałem napisać że bardzo dobrze ze nie stawia się na treningach, pokazuje że ma ambicje i chęci zwycięstwa, w przeciwieństwie do takiego Dembele który nie szanuje swojego zespołu
XD

1

@Kondziubarca nie obrażę się jeśli się sprawdza

1

@Kondziubarca mam przekonanie, że za 2-3 lata w siedzibę Bayernu spadnie meteoryt

5

Chciałem was spytać drodzy kibice, jak wam się żyje mając przesłanki że Barcelona za rok bądź dwa przestanie istnieć?
W Bayernie to jednak śmieszni ludzie działają

0

@FCB24 Ryszard Puć

4

@Kacper1432 dla niektórych to nadal za trudne by zauważyć ten negatywny wpływ Cristiano

4

@Rocky_Bilbao niech Cię głowa nie boli, w życiu tu nie trafi

3

@Antimadridista_WR jestem konserwatywny, z dystansem podchodzę do takich zmian

3

@FCBparasiempre swietnie napisane, szkoda Węgrów bo takiej jedenastki juz chyba nigdy nie będą mieli

1

@Vebrol kolejny cenny dopisek dla niektórych do komentarzy

6

@Pawel13sz ludzie bardzo nie doceniają Pique, mimo wieku to nadal czołowy stoper zresztą kto nie wierzy to niech zobaczy statystyki jak obrona Barcy radzi sobie z nim i bez niego

0

@Herato po co on tam? Nie dość że Benzema pokazał pełnię mocy to mają brać 37-latka by zburzyć to wszystko co udało im się wypracować?

4

@Pawel13sz Romario-Bebeto, Ronaldo-Romario ale one krócej były, jeszcze jest Cristiano-Ronaldo

0

Głośno było o tym parę dni temu ale nie zauważyłem żadnej oficjalki związanej z Suarezem, on w końcu tam poszedł czy temat upadł?

1

@Cule1234 szkoda go, w ogóle nie dba o swoje serce jak wybiera taki klub

0

@doc coraz więcej chcą przynajmniej jak się porównuje kolejne plotki

1

@El dominatore no praktycznie się udało, zabrakło na dobrą sprawę jednego meczu
P.S zresztą przepraszam jaki fart, przecież to zaplanowana taktyka Ernesto maestro xD

0

@El dominatore mieliśmy trochę szczęścia, Suarez ugrał nam ten mecz, Roberto też miał duży udział

0

@Pilka_jest_okragla jak nic to jakis kryptomadridista bo jak można zrobić tyle złego i to jeszcze jak już wiedział ze odejdzie

1

Ronaldo widzę już planuje ucieczkę bo Liga Mistrzów odleciała koło nosa a ja głupi myślałem ze on z miłości dla United wrócił i pieniądze tez niby roli nie grały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?